☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Ooo size bol bol akıl danışabiliriz o zaman :)
Her bi zaman:).Ancak görmeyebilirim foruma yazılanları uyarırsanız memnun olurum 8f56rbrzfe8.gif
Belki eli sürşmüştür klavyede yanlış yazmıştır:KK45:
Yok yok

Ya benim diş etlerimde çekilme var. Korkumdan ona gidemiyorum henüz :) onu halletsem diğerlerine de bakcam. Acayip dişçi fobim var :KK70:

Selam canim dedigim gibi erken yattim amma gec uyandim ya 14 saat uyumusum benim plan yine tutmadi :KK45:

Erken yattim erken kalkamadim :KK45:

Bisikletten sonra yuzmeye gittim saunada uyuyakalmisim :KK45:

Allahtan orada her daim duran bir gorevli var farketmis uyudugumu :KK45:

Ordan coktim evde uyuyuverdim hemen:KK70:

Hadi y
Selam canim dedigim gibi erken yattim amma gec uyandim ya 14 saat uyumusum benim plan yine tutmadi :KK45:

Erken yattim erken kalkamadim :KK45:

Bisikletten sonra yuzmeye gittim saunada uyuyakalmisim :KK45:

Allahtan orada her daim duran bir gorevli var farketmis uyudugumu :KK45:

Ordan coktim evde uyuyuverdim hemen:KK70:
Hadi ya :) bizimle zayıflama yarışına katılcan mı

Ya benim diş etlerimde çekilme var. Korkumdan ona gidemiyorum henüz :) onu halletsem diğerlerine de bakcam. Acayip dişçi fobim var :KK70:
Fobi bende de var.Senelerde ağzım kırılmış dişlerin kökleri ile dolaştım(Sebebi annemin anesteziden şoka girmesi,banada olursa idi).En son kışın ağzımdan 5 tane kök/ kırık dişi temizlettim.Şimdi protez yapılacak
msnsmiley%20(45).gif

Fobi bende de var.Senelerde ağzım kırılmış dişlerin kökleri ile dolaştım(Sebebi annemin anesteziden şoka girmesi,banada olursa idi).En son kışın ağzımdan 5 tane kök/ kırık dişi temizlettim.Şimdi protez yapılacakEki Görüntüle 1241313
Yaa kötüymüş... bende uyutarak yapsınlar istiyorum ama eşim yok diyo, tehlikeli diye, kendi kendimi ikna etmeye çalışıyorum. Zor ya diş.

X