☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

KK elit kesimi olarak burada toplaniyoruz. Sosyetik olanlar, kendini oyle hissedenler arada gelin denize karsi bir cayimizi icin.:cool: Gezegenler uyumlu. :KK71:Sinirsiz geyik. :KK73:Dibine inin ama dipten kum cikartmayin. :KK8:

1

2

[TD1] A AklinYolu1 [/TD1] [TD1] @Nevreste [/TD1]
[TD2]3[/TD2][TD1] @meyra__ [/TD1]
[TD1]4[/TD1][TD1] @EnHarbiKiz [/TD1]
[TD1]5[/TD1][TD1] @PembeLokum [/TD1]
[TD1]6[/TD1][TD1] pinkstrap pinkstrap [/TD1]
[TD1]7[/TD1][TD1] Dilaraginosss Dilaraginosss [/TD1]
[TD1]8[/TD1][TD1] Huy Meselesi Huy Meselesi [/TD1]
[TD1]9[/TD1][TD1] @_Nicomedia_ [/TD1]
[TD1]10[/TD1][TD1] @eses07 [/TD1]
[TD1]11[/TD1][TD1] @Angelic Nurses [/TD1]
[TD1]12[/TD1][TD1] @Elif [/TD1]
[TD1]13[/TD1][TD1] @elkremi [/TD1]
Merhabaa Günaydın :KK25::KK24::KK22::KK24::KK25:

Amann o bende de var evlenmeden 1 sene öneceye kadar ekmeğin içine pilav koyup yerdim, evde çikolata kalmamışsa kriz anlarımda kakaoyu kaşık kaşık yerdim ve 49 kiloydum. Evlendikten sonra ne yesem kilo yaptı :) 59 oldum gören şok geçiriyor :)
Aa sorma sıskaydın evlenmeden çnce 47 kilo evlendim bi yıl geçti ve ben 55 im şuan bu boyla ayrıcaaa bölgesel kilo aldım :KK48:Sadece göbek bi değişiklik yok başka :KK57: Yoğurt yemeye başlıcam bugün hatta süt bulabilirsem kendim mayalıcam ayrıca ekmek de yok arık söZ verdiğim gibi:KK20: Ama abur cuburdan nasıl vazgeçcem ay allahım şekerim düşer bayılırım ben:KK35:

Aa sorma sıskaydın evlenmeden çnce 47 kilo evlendim bi yıl geçti ve ben 55 im şuan bu boyla ayrıcaaa bölgesel kilo aldım :KK48:Sadece göbek bi değişiklik yok başka :KK57: Yoğurt yemeye başlıcam bugün hatta süt bulabilirsem kendim mayalıcam ayrıca ekmek de yok arık söZ verdiğim gibi:KK20: Ama abur cuburdan nasıl vazgeçcem ay allahım şekerim düşer bayılırım ben:KK35:
Sen Yarışcan mı bizimle? Bugün başlıyoruz, 28 ine kadar zayıflıcaz :)

X