☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Canım benim arkadaşın 13 yıl olmadı çocuğu denemediği yol kalmamıştı şimdi dünya tatlısı kızı var. Umutsuzluğa düşme, sanada nasip olur inşallah

Sogan kuru bi ise yaramadi bende. Evet laparoskopi yapiliyor ama kesin cozum degil. Dedim ya tedavi goruyorum zaten iste duygusallastim mazur gor beni

Bende de tumor ihtimali var sonuclar haftaya cikacak bugunlerde depresif olmam bundan . Hep haftaya haftaya salliyorum ya ondan. Tedavini gor , icini ferah tut olmazsa hayirlisi buymus dersin. Ne yapalim kismetimiz de geldigi kadar malesef.

Canım benim arkadaşın 13 yıl olmadı çocuğu denemediği yol kalmamıştı şimdi dünya tatlısı kızı var. Umutsuzluğa düşme, sanada nasip olur inşallah
Tesekkur ederim canim. Boyle ornekler hem umut oluyor hem de canımı sıkıyor. 13 sene... Dile kolay...
Bende de tumor ihtimali var sonuclar haftaya cikacak bugunlerde depresif olmam bundan . Hep haftaya haftaya salliyorum ya ondan. Tedavini gor , icini ferah tut olmazsa hayirlisi buymus dersin. Ne yapalim kismetimiz de geldigi kadar malesef.

Cok gecmis olsun canim insallah temiz cikar. Bende de rahim agzi kanseri suphesi var smear testi yaptirdim sonucu bekliyorum. Bir kac gune cikacak. Normalde 15 gun suruyor test sonucu benim durumu tehlikeli gordu doktorum. Hemen cikmasi lazim dedi

Insallah seninki de benimkide.
Bu aslan larin basinda bir is mi var bu aralar. Sinaniyoruz galiba.

Seneyi de umut olsun diye söylemiştim :) ne kadar zaman geçer se geçsin olma ihtimali vat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…