☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Bencede bu marketleri insanlık namına kapatmalı abır ccıbır reyonları beni hipnoz ediyo ki :KK17: Benim suçum yok valla :KK57:
Amann o bende de var evlenmeden 1 sene öneceye kadar ekmeğin içine pilav koyup yerdim, evde çikolata kalmamışsa kriz anlarımda kakaoyu kaşık kaşık yerdim ve 49 kiloydum. Evlendikten sonra ne yesem kilo yaptı :) 59 oldum gören şok geçiriyor :)

Amann o bende de var evlenmeden 1 sene öneceye kadar ekmeğin içine pilav koyup yerdim, evde çikolata kalmamışsa kriz anlarımda kakaoyu kaşık kaşık yerdim ve 49 kiloydum. Evlendikten sonra ne yesem kilo yaptı :) 59 oldum gören şok geçiriyor :)
Kac yasindasin pink? Ay bende de oldu biliyo musun. Gece yatmadan makarna yerdim kilo alayim diye. 47 kiloydum. Evlendim kilo aldim cok yemedigim halde 63 oldum :KK57: simdi spor yapiyorum. 59 a dustum

Ben kahve kokusuna dayanamiyorum cok midem bulaniyor. Bende 88 dogumluyum. Sadece kahvalti yapiyorum diger ogunler meyve sebze salata falan yiyorum
Sen benden iyi uyguluyorsun, daha sağlıklı ben de sadece bu hafta denedim normalde kahveci değilim :) Çay tiryakisiyim ben :)
R rockxx hosgeldin, 12. sosyetik uyemizsin artik. :cool:

Yok kiz kilooo baabinda hava olayini seetmistim. Evlenirsem ne hava aticam.:KK70:
İşte zayıf kalabilseydik asıl havamı ozaman atardım da.. Şimdi övüneceğim bir tutma yerlerim var sadece :KK70:

X