☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

:110:Dahada tavsiye yok sana :63:

Ben onu bir doktordan duymustum canim. Cok bilincli bir diyetciyim ben. Daha neler neler biliyorum. :KK70:
Evet aynen o gelsin böyle yerde plates topunun peşinde yıvarlanan birini düşün o benim plates yapmaya çalışan dilaraa:KK70: Ben spor yapınca eşime malzeme çıkıyor çok eğleniyo benimle dalga geçerken:KK62: Halbuki yapabiliyorum ben :63:

Sen yap bosver onu. Hem o kendi gobek kasiyla dalga gecsin. :KK53:

Bu arada yoğurt muuu :KK58: Ben hiç yemem demek o yüZden bu hale geldim:KK57:

Bilemem kova kova yogurt almanin zamani gelmis.:KK53:

Ben onu bir doktordan duymustum canim. Cok bilincli bir diyetciyim ben. Daha neler neler biliyorum. :KK70:

Ayyyyy aman komşular ben yoğurt yemeye başlıyorum artık:KK47: Ama paket yoğurt sevmiyorum kendim mayalayabilitmiyim bilen var mı ki:KK69:

İnsan nezaketen bari ben onu biliyordum ama uygulamıyordum, artık yaparım falan der. Pat diye senle alakası yok denilir mi sosyetik:KK34:

Ayyyyy aman komşular ben yoğurt yemeye başlıyorum artık:KK47: Ama paket yoğurt sevmiyorum kendim mayalayabilitmiyim bilen var mı ki:KK69:

Ben Yunan yogurdu kullaniyorum bildigin tam yagli. Evde yaparsam maya olarak onu kullaniyorum.
:KK70:

İnsan nezaketen bari ben onu biliyordum ama uygulamıyordum, artık yaparım falan der. Pat diye senle alakası yok denilir mi sosyetik:KK34:

Seninle alakasi yoktu pink artik bunu kabul et. :KK70:

X