☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Dahada tavsiye yok sana

Ben onu bir doktordan duymustum canim. Cok bilincli bir diyetciyim ben. Daha neler neler biliyorum.

Sen yap bosver onu. Hem o kendi gobek kasiyla dalga gecsin.

Bu arada yoğurt muuu Ben hiç yemem demek o yüZden bu hale geldim

Bilemem kova kova yogurt almanin zamani gelmis.

Ben onu bir doktordan duymustum canim. Cok bilincli bir diyetciyim ben. Daha neler neler biliyorum.

Ayyyyy aman komşular ben yoğurt yemeye başlıyorum artık Ama paket yoğurt sevmiyorum kendim mayalayabilitmiyim bilen var mı ki

İnsan nezaketen bari ben onu biliyordum ama uygulamıyordum, artık yaparım falan der. Pat diye senle alakası yok denilir mi sosyetik

Ayyyyy aman komşular ben yoğurt yemeye başlıyorum artık Ama paket yoğurt sevmiyorum kendim mayalayabilitmiyim bilen var mı ki

Ben Yunan yogurdu kullaniyorum bildigin tam yagli. Evde yaparsam maya olarak onu kullaniyorum.

İnsan nezaketen bari ben onu biliyordum ama uygulamıyordum, artık yaparım falan der. Pat diye senle alakası yok denilir mi sosyetik

Seninle alakasi yoktu pink artik bunu kabul et.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…