☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Tabi ki canim seni basta saydim. Ikincisin sen. :KK70:

Hayirli geceler . :KK60:

Ben yurt disindayim ya ondan. Koc olan meyra yuklenelim ona.
:p

Hm dogru hatirladim simdi:)
Yurtdisindayken kuzenimin ehliyeti vardi araba kiraliyorduk aman Allahm hep yanlis serite giriyorduk cunku trafik tersti o ulkede:)

Tamam o zaman:KK45:
Ne kaynatıyorsunuz bakalım:KK19:
Benim kızlarda koç burcu:KK37:

Aaa koc burcu mu kizlar. Ay benim sevgilim koc kocam olur da ondan koc cocugum olursa evi terkederim sanirim. Ya koc burcu insani zor degil mi :KK48:

Merhaba
Benm esimde oyle. Aslinda o kirdi benm oz guvenimi. Eli hep el freninde. Carrt cekiyo ifrit oluyorum :KK34: arabasi cok kiymetli bana vermiyo. Bana alacakmis hic karismayacakmis. Arabasina gozu gibi bakiyor. Anahtari alip kacmaya tesebbus ettim ama cesaret edemedim :KK53:
Of bu erkekler. Benim sevgilimin eli de hep el frenindeydi. Bu nedenle el freni olmayan bir araba aldim:KK53: Artik el atamayacak:KK53:

Merhaba nasılsın:KK68:

Merhaba :KK36:
Ben de araba kullanmayı ford focusta öğrenmiştim.:KK33:

Meraba tekrardan :) Yaa ben de araba kullanmayi ford fiesta ile ogrenmistim :) fiestacıkımmdı o benim :)

26 yasindayim. İstanbuk trafiğinde babam yanimdayken usta sofor gibi kullaniyordum. Mersine gelin geldim. Bu sehrin sakinliginde kullanamiyorum :KK34: esim bana guvenmiyor cunkuuu:KK34: o oyle yapinca zirt pirt el frenini cekip surekli konusunca ahanda gittikkkk, laaannnn carptin carptinnn,bu carpisan oto degil haaa!! :KK67: :KK61: all balatalar öldüü,fren şiştiii vs vs. Onun dirdiri özgüvenimi kiriyor :KK61: vurcam kafasina kürekle görecek gününü:KK12:
Canım ne yaparsan yap güvenmezler bize:KK12:Vuralım kafalarına:KK70:

Yurtdisindayken kuzenimin ehliyeti vardi araba kiraliyorduk aman Allahm hep yanlis serite giriyorduk cunku trafik tersti o ulkede:)

Aaa koc burcu mu kizlar. Ay benim sevgilim koc kocam olur da ondan koc cocugum olursa evi terkederim sanirim. Ya koc burcu insani zor degil mi :KK48:

Of bu erkekler. Benim sevgilimin eli de hep el frenindeydi. Bu nedenle el freni olmayan bir araba aldim:KK53: Artik el atamayacak:KK53:

Meraba tekrardan :) Yaa ben de araba kullanmayi ford fiesta ile ogrenmistim :) fiestacıkımmdı o benim :)
Evet benim kızçeler koç burcu haklısın biraz zorlar:KK37:Gerçi ikizler ama alakaları yok:KK39:
Umarım istediğin başka burç olur çocukların:KK19:

Sosyetik olmayanlar da gelebilir mi? ben oldukça halktım ama gözüm yüksekte bir gün gircem sosyeteye :)
Hoşgeldiniz:KK39:Ben de pek sosyete sayılmam takılıyorum :KK30:

benim koç sevgili basak: )
kız insan sevgilisini sevmezmi?
nasıl bilirsin bizi de bakıyım?

Bugun sevmiyorum sevgilimi kizdirdi beni:KK53: Yarin severim geri:KK53: Erkegi ile kızı farklıdır belki ama dur ben sevgilimi burada burcların oldugu kisimda anlatmiatim o linki gondereyim sana

26 yasindayim. İstanbuk trafiğinde babam yanimdayken usta sofor gibi kullaniyordum. Mersine gelin geldim. Bu sehrin sakinliginde kullanamiyorum :KK34: esim bana guvenmiyor cunkuuu:KK34: o oyle yapinca zirt pirt el frenini cekip surekli konusunca ahanda gittikkkk, laaannnn carptin carptinnn,bu carpisan oto degil haaa!! :KK67: :KK61: all balatalar öldüü,fren şiştiii vs vs. Onun dirdiri özgüvenimi kiriyor :KK61: vurcam kafasina kürekle görecek gününü:KK12:

Hm ben de 22 yim ayni senin gibi babamin yaninda cok rahatim ama sevgilim beni deli ediyordu acemilik zamanlarimda. Bunlar niye boyle yahu.

Evet benim kızçeler koç burcu haklısın biraz zorlar:KK37:Gerçi ikizler ama alakaları yok:KK39:
Umarım istediğin başka burç olur çocukların:KK19:

Hoşgeldiniz:KK39:Ben de pek sosyete sayılmam takılıyorum :KK30:

İkizler mi yani burc degil bildigin anatomik olarak mi ikizler :confused:

Allaha sımarıklık ediyorum die kendime kiziyorum tabi bu konuda simariklik olmaz Rabbim cocuk nasip etsin de ne burc olursa olsun demem lazim aslinda ama :) koc zor ya :) insan evladini ceker ama sanirim :)

Allah bagislasin

Atıştırmaya mı:KK20:Sen diyette değil misin:KK4:Gel gitme bir yere:KK19:

İyi bakalım ben de biraz vurdayım:KK6:

Beni yalniz birakma meyra nin cenesiyle. Ara da verdi simdi, dinlenip gelecek. :confused:

Evet burda her sey ters. Kimin aklina geldiyse zamaninda pek hos degil.:KK53:

Sosyetik olmayanlar da gelebilir mi? ben oldukça halktanım ama gözüm yüksekte bir gün gircem sosyeteye :)

Once bir on elemeye tabi tutuluyorsunuz ama Allah'tan umit kesilmez. :KK70:

Bu saatte birşey yemeyin :mad:30 zeytin mi :confused:

Evet onun aksam yemegi o. :KK53:

Beni yalniz birakma meyra nin cenesiyle. Ara da verdi simdi, dinlenip gelecek. :confused:

Evet burda her sey ters. Kimin aklina geldiyse zamaninda pek hos degil.:KK53:

Once bir on elemeye tabi tutuluyorsunuz ama Allah'tan umit kesilmez. :KK70:

Evet onun aksam yemegi o. :KK53:
Çok duramam olduğu kadar idare edin:KK70:
Akşam yemeği için geç bir saat:KK64:Yurt dışında mı yaşıyordu:KK30:Neyse kızdırmayayım:KK17:Afiyet olsun Meyra'cım:KK5:

30 zeytinin hikmeti ne? :-)

Arkadas diyette de o kadar izin var sanirim . Gelince beni zeytin ezmesi yapmazsa iyidir. Meyra cim sosyeteye sokucaz seni deyip kotu emellerine alet ettiler beni, benim sucum yoktu . :KK70:

Çok duramam olduğu kadar idare edin:KK70:
Akşam yemeği için geç bir saat:KK64:Yurt dışında mı yaşıyordu:KK30:Neyse kızdırmayayım:KK17:Afiyet olsun Meyra'cım:KK5:

Yok Konya da o ama sıkı diyet uyguluyor.
:KK50:

X