☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Su dkdan sonra sosyetikim bende :KK59: :KK53:

En cok mevlana icin gelmek istiyorum zaten konyaya. Hataya cok gittim gercekten cok guzel bir sehir. Gidilesi,gorulesi yerler... Maalesef mersin cooookkkk sicak. Bende bayramlarda hic olmazsa kaciyorum burdan. Ailem istanbulda. Kurbanda da kacicam :-)

kaç canım kaç...

Sende hosgeldin. Seninle 5 olduk vay be cogaliyoruz. :KK53:

yaşasın ürüyoruz: ))))

selam türk lokumu: )))):KK48:

inşaallah gelirsin birgün, ben çok seviyorum konyayı.
görülesi bir şehir bence...
gelince mevlanaya git mutlaka...
bende hatayı çok merak ediyorum, ama banada bir türlü hatay kısmet olmadı biliyormusun: )
kısmet bakalım.... çok farklı insanların bir arada anlaşması durması çok ilgincime gidiyor...
oyüzden görmek istiyorum orayı...
hatay mersine yakın diye söyledim bunu sana.
bayramda da mersine günü birlik gitmeyi düşündük amaaa hava sıcak olunca vazgeçtik: ):KK48:

Ve aleykum selamm:)

Su dkdan sonra sosyetikim bende :KK59: :KK53:

En cok mevlana icin gelmek istiyorum zaten konyaya. Hataya cok gittim gercekten cok guzel bir sehir. Gidilesi,gorulesi yerler... Maalesef mersin cooookkkk sicak. Bende bayramlarda hic olmazsa kaciyorum burdan. Ailem istanbulda. Kurbanda da kacicam :-)

:KK50::KK50:

Sende hosgeldin. Seninle 5 olduk vay be cogaliyoruz. :KK53:

Hosbuldum Lucky :KK19:

of pcden tele geçtim, kknın değişimi nedeniyle zor yazıyorum.....
zaten telde kağnı hızında yazıyorum.....

Spor ustu acik, kirmizi araba istiyorum alican mi. Mavi de olabilir. :KK70:Ne koparsam kardir senden.:KK69:

Haha ben nasil alayim :KK48:
Spor, ustu acik bi de :) kirmizi ya da mavi ovv :) ben de kirmizi arabam olsun isterdim aklimda var bi model ilerisi icin, kirmizi renk :KK70:

Bende mini cooper istiyorumm. Kirmizi beyaz damalii :KK68:

Hmmm mini cooper lar cok sirin arabalar ama parcasi zor bulunuyor bir sknti oldugunda :) olur insaAllah neden olmasin :KK70:

tamam canim: )

senin burcun ne

Ben tipik bir basak burcu gadınıyım :KK48:

Bana ozel mesaj at ben burdayim diye hemen atlar gelirim. :KK70:

Meyra cim kilo veremiyorum ya. Durdu kilo vermem. :KK61:

bu da iyi fikir canım: ) : **
arada durur canım kilo verme, takma kafana.....
günde 1 kere yesilçay içiyor musun?
ben içiyorum diyet yaptığım zaman, kilo verme olarak çok faydasını görüyorum, sanada çok tavsiye ederim.

Hmmm mini cooper lar cok sirin arabalar ama parcasi zor bulunuyor bir sknti oldugunda :) olur insaAllah neden olmasin :KK70:
Hadi ya :KK43: yillardir istiyorum. Esim soz verdi, alicak :KK49: ama acemiligimi atmadan almak istemem o tatlis arabayi. 7-8 binlik uno, sahin falan alsam hurda etsemde icim acimaz :KK14:

X