☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Haha ben nasil alayim :KK48:
Spor, ustu acik bi de :) kirmizi ya da mavi ovv :) ben de kirmizi arabam olsun isterdim aklimda var bi model ilerisi icin, kirmizi renk :KK70:

Hmmm mini cooper lar cok sirin arabalar ama parcasi zor bulunuyor bir sknti oldugunda :) olur insaAllah neden olmasin :KK70:

Ben tipik bir basak burcu gadınıyım :KK48:

Ben bir sene daha alamam cunku burada kalmayacagim. :KK53:
Burclarin dagilimini veriyorum. Iki aslan bir koc, bir basak, bir ikizler. :cool:

bu da iyi fikir canım: ) : **
arada durur canım kilo verme, takma kafana.....
günde 1 kere yesilçay içiyor musun?
ben içiyorum diyet yaptığım zaman, kilo verme olarak çok faydasını görüyorum, sanada çok tavsiye ederim.

Meyracim biliyorsun biraz karisik durumdayim. Bana yararli olan hic bir seyi yapamiyorum suan. :mad:

Evet acemiligini attiktan sonra alsan daha iyi olur gibi :) acemilik de kisa surer be bir kac ay sadece :)
Ehliyet alali 4-5 sene oldu ama ozguven yok :KK43: aslinda her turlu araba surdum. Kamyonet,toros,sahin,focus,mondeo otomatik viteste kullandim. Ama ne bileyim yanimda biri olmazsa hata yapacakmisim gibi geliyor :KK43: arabamiz focus manuel vites. Cesaret edemiyorum tek trafige cikmaya

Burclarin dagilimini veriyorum. Iki aslan bir koc, bir basak, bir ikizler. :cool:

Meyracim biliyorsun biraz karisik durumdayim. Bana yararli olan hic bir seyi yapamiyorum suan. :mad:

Nerede kalmiyorsun nereye gidiyorsun :)
Fff benim svegilim koç yaaaa sevmiyorum koç burcunu kim koç :KK53:

Ehliyet alali 4-5 sene oldu ama ozguven yok :KK43: aslinda her turlu araba surdum. Kamyonet,toros,sahin,focus,mondeo otomatik viteste kullandim. Ama ne bileyim yanimda biri olmazsa hata yapacakmisim gibi geliyor :KK43: arabamiz focus manuel vites. Cesaret edemiyorum tek trafige cikmaya
Merhaba
Ben de ehliyet alalı 5 yıl oldu:KK19:Geçen yıla kadar tek hiç çıkmıyordum:KK17:Geçen yıl bir aldım atahtarı çıktım ondan beri kullanıyorum hatta yalnız olunca daha rahat oluyor.:KK51:Eşimle çıkınca hep hata yapıyorum:KK67:Hiç durmuyor çenesi:KK70:

anlıyorum seni canım...
olsun yapma bi müddet bişey olmaz, kafana takma keyfine bak canım.....
: ***

[QnasıUOTE="Nevreste, post: 36811204, member: 226866"]Hayırlı geceler Sosyetik Hanımlar:KK8:[/QUOTE]

hayırlı geceler...

:KK53:
Hayırlı geceler Sosyetik Hanımlar:KK8:

Hayirli geceler :)

Hmm kac yasindasin? Ben de ehliyet alalali 3 yıl oldu tam. İlk baslarda ben de yanimda biri olmadan tedirgin olurdum ay kurtarir mi ay carpacam ay nasil gececem ben diye diye alistim simdi :KK48:
Fors focusu rahat surersin aslinda biraz daha zorla kendini, dualarini et (inaniyorsan)
Benim araba da hyundai i30 elite otomatik.
Sizinki de otomatik olsa daha rahat ederdin belki. Ben ehliet sinavindan sonra unuttum manueli cunku hep otomatik kullandim:KK43:

Merhaba
Ben de ehliyet alalı 5 yıl oldu:KK19:Geçen yıla kadar tek hiç çıkmıyordum:KK17:Geçen yıl bir aldım atahtarı çıktım ondan beri kullanıyorum hatta yalnız olunca daha rahat oluyor.:KK51:Eşimle çıkınca hep hata yapıyorum:KK67:Hiç durmuyor çenesi:KK70:
Merhaba
Benm esimde oyle. Aslinda o kirdi benm oz guvenimi. Eli hep el freninde. Carrt cekiyo ifrit oluyorum :KK34: arabasi cok kiymetli bana vermiyo. Bana alacakmis hic karismayacakmis. Arabasina gozu gibi bakiyor. Anahtari alip kacmaya tesebbus ettim ama cesaret edemedim :KK53:

[

hayırlı geceler...
Merhaba nasılsın:KK68:

Hmm kac yasindasin? Ben de ehliyet alalali 3 yıl oldu tam. İlk baslarda ben de yanimda biri olmadan tedirgin olurdum ay kurtarir mi ay carpacam ay nasil gececem ben diye diye alistim simdi :KK48:
Fors focusu rahat surersin aslinda biraz daha zorla kendini, dualarini et (inaniyorsan)
Benim araba da hyundai i30 elite otomatij
Merhaba :KK36:
Ben de araba kullanmayı ford focusta öğrenmiştim.:KK33:

Merhaba
Benm esimde oyle. Aslinda o kirdi benm oz guvenimi. Eli hep el freninde. Carrt cekiyo ifrit oluyorum :KK34: arabasi cok kiymetli bana vermiyo. Bana alacakmis hic karismayacakmis. Arabasina gozu gibi bakiyor. Anahtari alip kacmaya tesebbus ettim ama cesaret edemedim :KK53:
Arabayı alıp kaçmazsan olmaz:KK48:Ben öyle başladım kullanmaya:KK19:Benimkide hızlı git gaza bas deyip duruyor:KK11:

Benim araba da hyundai i30 elite otomatij
26 yasindayim. İstanbuk trafiğinde babam yanimdayken usta sofor gibi kullaniyordum. Mersine gelin geldim. Bu sehrin sakinliginde kullanamiyorum :KK34: esim bana guvenmiyor cunkuuu:KK34: o oyle yapinca zirt pirt el frenini cekip surekli konusunca ahanda gittikkkk, laaannnn carptin carptinnn,bu carpisan oto degil haaa!! :KK67: :KK61: all balatalar öldüü,fren şiştiii vs vs. Onun dirdiri özgüvenimi kiriyor :KK61: vurcam kafasina kürekle görecek gününü:KK12:

X