☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

İkizler mi yani burc degil bildigin anatomik olarak mi ikizler :confused:

Allaha sımarıklık ediyorum die kendime kiziyorum tabi bu konuda simariklik olmaz Rabbim cocuk nasip etsin de ne burc olursa olsun demem lazim aslinda ama :) koc zor ya :) insan evladini ceker ama sanirim :)

Allah bagislasin
Evet canım koç burcu olan ikiz kızlarım var:KK39:Ve hiç alakaları yok:KK37:
Benim annem babamda koç:KK58:Babam çok nazlıdır annemde hep idareci:KK70:Karakter meselesi burçla alakalı değil bence:KK68:
Sağol canım rabbim seninde gönlüne göre versin:KK68:

Beni yalniz birakma meyra nin cenesiyle. Ara da verdi simdi, dinlenip gelecek. :confused:

Evet burda her sey ters. Kimin aklina geldiyse zamaninda pek hos degil.:KK53:

Once bir on elemeye tabi tutuluyorsunuz ama Allah'tan umit kesilmez. :KK70:

Evet onun aksam yemegi o. :KK53:
:) cv hazırlayayım mı? Baktım aranızda akrep yokmuş bir tane sizin de olsun demi?

Arkadas diyette de o kadar izin var sanirim . Gelince beni zeytin ezmesi yapmazsa iyidir. Meyra cim sosyeteye sokucaz seni deyip kotu emellerine alet ettiler beni, benim sucum yoktu . :KK70:

Yok Konya da o ama sıkı diyet uyguluyor.
:KK50:
Yok hepsi senin başının altından çıktı biz masumuz:KK17:
Allah kolaylık versin:KK19:
Madem konu arabalardan acildi su an, emniyet kemeri kullaniyor muyuz hanımlar:KK19:
Ben genelde kullanıyorum:KK23:

Benm midem bulaniyo takamiyorum :KK53:

Aaa niye miden bulansin ya :)
Ben kemer olmadan sanki suremiyorum arabayi cok kotu hissediyorum o kadar cok kemer olmazsa nasil insanlar arabadan firlar videosu izledim ki, kemer olmayinca nefes alamiyorum sanki, sehir icinde de cok kaza oluyor ya

Hem kendin hem kizlarin icin kullan bence aliskanlik edinin inanin sehir icindeki kazalarda bile cocuklar arabadan firliyor Allah esirgesin, daha gecen burada sehir icinde birisi aractan firladigi icin vefat etti yoksa öldürecek kadar degildi ama 60la giden araba kaza yapsa bile aractan firliyorsun

Madem konu arabalardan acildi su an, emniyet kemeri kullaniyor muyuz hanımlar:KK19:

Kesinlikle de kullanmayan arkadaslarim var. :KK12:

:) cv hazırlayayım mı? Baktım aranızda akrep yokmuş bir tane sizin de olsun demi?

Yarin liste yapicam nickleri ve burclari yazicam kolay olsun. :KK53:

Aha sattin beni nevreste. :mad:

Aaa niye miden bulansin ya :)
Ben kemer olmadan sanki suremiyorum arabayi cok kotu hissediyorum o kadar cok kemer olmazsa nasil insanlar arabadan firlar videosu izledim ki, kemer olmayinca nefes alamiyorum sanki, sehir icinde de cok kaza oluyor ya
Ya bilmiyorum. Ben sıkıntıya gelemiyorum pek. Beni sıkan seyler midemi bulanidiriyo. Cok dar kiyafetlerde buna dahil. Yuksek bel etek,pantolon kullanamiyorum mesela :KK57: tıp bende caresiz kaldi :-)

Hem kendin hem kizlarin icin kullan bence aliskanlik edinin inanin sehir icindeki kazalarda bile cocuklar arabadan firliyor Allah esirgesin, daha gecen burada sehir icinde birisi aractan firladigi icin vefat etti yoksa öldürecek kadar degildi ama 60la giden araba kaza yapsa bile aractan firliyorsun
Çok haklısın canım:KK51:
Rabbim korusun hepimizi:KK19:

Kesinlikle de kullanmayan arkadaslarim var. :KK12:

Yarin liste yapicam nickleri ve burclari yazicam kolay olsun. :KK53:

Aha sattin beni nevreste. :mad:
Banane kabak senin başına patlasın
yusufyusuf1.gif

Ya bilmiyorum. Ben sıkıntıya gelemiyorum pek. Beni sıkan seyler midemi bulanidiriyo. Cok dar kiyafetlerde buna dahil. Yuksek bel etek,pantolon kullanamiyorum mesela :KK57: tıp bende caresiz kaldi :-)

O psikolojiyi yen bence :) emniyet kemeri sıkmaz ki hiç hissetmezsin bile sen youtubeden biraz emniket kemeri videosu izle arabalardan firlayanlari gor bak nasil takiyorsun:KK53:

Çok haklısın canım:KK51:
Rabbim korusun hepimizi:KK19:

Amin canim benim en cok uzuldugum anne babalar takiyor da cocuklarina oto koltugu almiyorlar anne babaya bir sey olmuyor cocuk/bebek arabadan firliyor olan cocuga oluyor asil cocuklarimizi guvenceye almaliyiz ya

O psikolojiyi yen bence :) emniyet kemeri sıkmaz ki hiç hissetmezsin bile sen youtubeden biraz emniket kemeri videosu izle arabalardan firlayanlari gor bak nasil takiyorsun:KK53:

Amin canim benim en cok uzuldugum anne babalar takiyor da cocuklarina oto koltugu almiyorlar anne babaya bir sey olmuyor cocuk/bebek arabadan firliyor olan cocuga oluyor asil cocuklarimizi guvenceye almaliyiz ya
Evet çok haklısın:KK51:

İkizlere hamileyken çok ciddi bir kaza geçirdik:KK51:Emniyet kemerim takılı olduğu için tırnağım bile kırılmadı:KK51:
İhmal etmemek lazım bazen hayat kurtarıyor:KK19:

X