☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Hic ordan burdan surdan diyelim. :KK70:

Sen nasil uyudun mu, bebis nasil. :KK51:
ne uyukusu yaaa gece kaç kere uyandım sabh erken kalktım sağlık ocağına gittim ordan kp yalnızmış mağzaya geldim :emir_bebek:iyi napsın keyfi yerinde tepinip duruyor:KK70:

luky kız beni çingene sancaklar uzay ötesi marslı olmayı tercih ederim :mad: ben çingen değilim ya :mad:

Istersen kendin degistirebilirsin lakabini ben seni cok tanimiyorum o yuzden bir sey bulamadim. :KK48:

ne uyukusu yaaa gece kaç kere uyandım sabh erken kalktım sağlık ocağına gittim ordan kp yalnızmış mağzaya geldim :emir_bebek:iyi napsın keyfi yerinde tepinip duruyor:KK70:

Acaba neden uyuyamiyorsun doktora danistin mi. :KK51:Ayy canim ne mutludur simdi o . :nazar:

Istersen kendin degistirebilirsin lakabini ben seni cok tanimiyorum o yuzden bir sey bulamadim. :KK48:

Acaba neden uyuyamiyorsun doktora danistin mi. :KK51:Ayy canim ne mutludur simdi o . :nazar:
son 3 aylık döneme girdimiz için artık bebek baya büyüdü hareket ettikçe sancı yapıyor bide bana sorarsan bunye kendini hazırlıyor mutlu olmaz mı keyfi yerinde:emir_bebek:

X