☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Sevgili sosyetikler ve topik ahalisi. Islerim dolayisi ile bir suredir dusundugum gibi an itibariyle KK yi bir sureligine birakiyorum. Odev de yok, rahat rahat takilirsiniz.:cool:

Bir gun gorusmek dilegiyle hoscakalin.
:KK60:

sen işi bırakmadan geçmez o sendrom bende iyiym bugun erkenciyim yine sağlık ocağında kontrolm vardı oraya gittim mağzada babam tek kalmış buraya geldim işte bölee bebişime nevresim bakıyorum:emir_bebek:

İşi bırakırsam daha bir sendromlu daha bir saldırgan olacağım için kırdım dizimi oturuyorum işyerinde :KK70::KK70::KK70:

Ayy cicili bicili olsun nevresimi :emir_bebek::KK68:

ozaman çalışmaya devam guzum bende öle istiyorum da daha gözüme bişi kesitremedim ctesi çarşıya çıkıp bakcam bi

hoşgeldin

Allah yardımcın olsun canım valla, minnacık şeyler çok pahalı , geçengün nişanlımla bebek eşyası satan yerin önünden geçtim, gözümüz etiketi görünce çıkacaktı yerinden :KK57:

hoşbuldum :KK54: iyi hatun çalışıom napemm anca günlük işlerimi yaptım hemen size koştum :KK48: siz nörüyonuz bakiimmm:-)

canım bak kime yazdığın anlaşılmıo , kime yazcaksan o kişinin mesajının sağ alt köşesinde
beğen / çoklu alıntı / cevapla seçenekleri var cevaplaya tıkla,
yoksa mesajını okuyamayabilirler, cevaplaya tıklarsan mesaj geldi diye iletiliyor.

X