☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

selaaam: )
yoğun meyra geldü: ):KK53::KK53::KK53:
sabah kalktığımdan beri evde işle meşguldum, yeni çaya diye oturdum, ev soğuk yine: ))))
eşimin teyzesi gelebilir, belki uğrarım dedi ama belki, bakalım gelirse evdeyim işte.
a s soğuk mu azcıkta burya gönderin şu sogugu yaa

selaaam: )
yoğun meyra geldü: ):KK53::KK53::KK53:
sabah kalktığımdan beri evde işle meşguldum, yeni çaya diye oturdum, ev soğuk yine: ))))
eşimin teyzesi gelebilir, belki uğrarım dedi ama belki, bakalım gelirse evdeyim işte.

Yogunlugunu sevsinler senin. :KK45: Lakabin ilk sayfada begenmezsen seyyar cene meyra ile degistirebiliriz. :KK70:

Ben de tam simdi evden cikiyordum. Sana selam verip oyle cikayim dedim. Adios. :KK60:

Yogunlugunu sevsinler senin. :KK45: Lakabin ilk sayfada begenmezsen seyyar cene meyra ile degistirebiliriz. :KK70:

Ben de tam simdi evden cikiyordum. Sana selam verip oyle cikayim dedim. Adios. :KK60:

seyyar çene meyra en uygunu sanırsam: ))))):KK70::KK70:
iyi yaptın tatlım, okula gidiyorsun heralde, kolay gelsin canım benim....
görüşürüz:KK19:

antalyadayım canım fırından beter:KK62:

benim ev tam yazlıktır, senin orasıda tam kışlık:KK45::KK45::KK45:

canım kusura bakma bu aralar pek giremedim kkya ondan yazamamıştım henüz sana yorum, yoksa aklımdaydı yani: )
çok güzel olmuş ellerine sağlık balım: ) teşekkürler.....:KK19:
çok önce okudum ödevdekini yazını ben.
ben seni yengeç burcu sanıyordum sen ikizlermişsin: )))))

sen nerde oturuyorsun ki

konya.
benim evim yazlık şehir değil yazlık olan: ))))
evim oldukça serindir.

canım kusura bakma bu aralar pek giremedim kkya ondan yazamamıştım henüz sana yorum, yoksa aklımdaydı yani: )
çok güzel olmuş ellerine sağlık balım: ) teşekkürler.....:KK19:
çok önce okudum ödevdekini yazını ben.
ben seni yengeç burcu sanıyordum sen ikizlermişsin: )))))

konya.
benim evim yazlık şehir değil yazlık olan: ))))
evim oldukça serindir.
konyyı bilirim buranın yanında buzhane :KK70:

ivettt yorulmuşum ama sabhtan bari sen naptın
muhassebeci gelecek ama ne zaman bilmiyorum, avukatla konuştular geçenlerde , ne zaman gelceğini söylemez azarlamak için dedim kalk bitir hepsini rahat rahat otur , ohh şimdi yine boşum :cool:

muhassebeci gelecek ama ne zaman bilmiyorum, avukatla konuştular geçenlerde , ne zaman gelceğini söylemez azarlamak için dedim kalk bitir hepsini rahat rahat otur , ohh şimdi yine boşum :cool:
ee dosyanını günü gününe toparlamıyor musun muhasebede öle aksatmaya gelmez:KK14:

ee dosyanını günü gününe toparlamıyor musun muhasebede öle aksatmaya gelmez:KK14:
Gün yok ki bizde , muhassebeci kafası ne zaman eserse ay içerisinde öyle geliyor , gelmeden haber veriyordu ama ayın yarısına geldik haber gelmedi, geçengün avukatla görüştü kıllandım ne zaman gelceğini ona söylemiştir avukatta kıllığına bana söylemez diye bugün hallediverdim, bizim avukat pasaklı çok faturalar fişlerin hepsini ayın ortasına kadar anca koyuyor o yüzden erken toparlamıyorum , hergün çekmecede fatura buluyorum yoksa gözümden kaçsa ben suçlu olurum, hepsini birden yapıom geçiom ben.

X