☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

İlk defa Türk korku filmi olarak büyü yü izlemiştim. Film bitti, Annem ablanı çağır dedi komşudan, Asansöre bindim şimdi kalırmışım diye düşünmeme kalmadı asansör durdu. Ne korkmuştum var ya :KK70::KK70:Sonra sürekli korku filmi izledim, sevdim o duyguyu. Ama alışıyorsun çok izleyince tabi:KK75:
:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:asansörde kalacağın malum mu oldu yoksa sana?

Aynen öyle oldu. Garip birşeydi ama var ya :) Sırtımda soğuk birşey hissettim, şimdi asansörde kalırmışım dememle kaldım. Normalde asansör takılıp duruyordu, çok kaldım oturup beklerdim öyle ama o zaman korkmuştum hemen cırladım:KK70::KK70:

:KK8:belki şuanda da arkanda seni dinliyordur , sandalyeni altından çekebilir :KK8:

Bizde bi tane var esim tirsiyor bakalim gorcez :KK70: eltin kactane
1 tane. Bizim tanışmamız pek iç açıcı değildi. Ben yeni evlendiğimde sıcak davranmaya çalıştı ama ısınamadım, sonra onun evliliğinde sorunlar oldu. Şimdi normale döndüler. Bizede çok yi davranıyor ama ne bileyim yine de aklımda ilk tanışmamaız var:KK51:

1 tane. Bizim tanışmamız pek iç açıcı değildi. Ben yeni evlendiğimde sıcak davranmaya çalıştı ama ısınamadım, sonra onun evliliğinde sorunlar oldu. Şimdi normale döndüler. Bizede çok yi davranıyor ama ne bileyim yine de aklımda ilk tanışmamaız var:KK51:
Bende de elti yok rahatim nasil tanistiniz ki merak ettim :KK22:

Bende de elti yok rahatim nasil tanistiniz ki merak ettim :KK22:
Abisinin homeofisi var eşim orda kalıyordu biz evlenmeden önce, bir arkadaşın düğününe gittik, oraya geçip üstümüzü değiştirip dışarı çıkalım dedik. İçeri girdik bu vardı. İşte tanıştık. O sırada kapı çaldı, müşteri gelmiş eşim sağ tarafı işaret etti oraya git dedi bende mutfağa geçtim o da sağda :) Sonra orayı toparlamaya başladım boş durmayayım diye. Sonra eşim geldi, odaya neden geçmedin yengem orda dedi. Bende nerden bileyim arkamdaydınız, sen bu tarafı gösterince buraya girdim dedim. Neyse odaya geçtim. Bu telefonda konuşuyor Havadan sudan, boş boş muhabbetler. Biz orda öylece 15 dk durduk bu konuşmaya devam ediyor. Sonra eşim kıyafetlerini getireyim burda değiş çıkalım dedi. Bende giyindim çıktık. O hala konuşuyordu. Yengen ne garip ben biriyle yeni tanışıyor olsam böyle bir hareket yapmazdım, sonuçta önemli bir konuşma da değil dedim. Belki o da senin yaptığına alınmıştır dedi. Arkamda gözüm mü var ne bilcem ben o nereye gitmiş :KK70:

Hadi canım. Düşüp ağladığında tokat atmıyormusun mesela:KK53:Yemek yemek istemediğinde ağzına tıkmıyormusun yemeği:KK53::KK70::KK70:

Hayir atmiyorum, hemen müdahale bile etmiyorum, ben seni uyarmistim diyorum :KK76: Yemegide tikamiyorum bundan baska yemek yok sen bilirsin diyorum kardesin seni gecicek diyom mesala:KK58:

Sen nerdensino_O ilk sorum bebek arabasi ne almistin ne onerirsin

Ben Alamanim :KK59: Eger ilk zamanlarda coook gezecekseniz bebek arabasiyla su büyük arabalardan tavsiye ederim ama arabaniz varsa ve genelde onunla biyerlere gidiyorsaniz maxi corsi önerim onlarin altlari var bebek arabasina dönüyor hem cocugu anakucagindan cikartim bebek arabasina yerlestirmen gerek kalmiyor, kis bebegi üsütmesin, sonrada üc tekerlik spor bebek arabalari ideal :emir_bebek:

Hayir atmiyorum, hemen müdahale bile etmiyorum, ben seni uyarmistim diyorum :KK76: Yemegide tikamiyorum bundan baska yemek yok sen bilirsin diyorum kardesin seni gecicek diyom mesala:KK58:

Ben Alamanim :KK59: Eger ilk zamanlarda coook gezecekseniz bebek arabasiyla su büyük arabalardan tavsiye ederim ama arabaniz varsa ve genelde onunla biyerlere gidiyorsaniz maxi corsi önerim onlarin altlari var bebek arabasina dönüyor hem cocugu anakucagindan cikartim bebek arabasina yerlestirmen gerek kalmiyor, kis bebegi üsütmesin, sonrada üc tekerlik spor bebek arabalari ideal :emir_bebek:
Ovv ideal anne:KK68: En iyisi ya millet çocuk mu yetiştiriyor, çocukla savaşıyor mu belli değil:KK70:

X