☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Ben yemek sorunu yasamam kizammm. Yasasam yasasam kilo sorunu yasarim. Yoksa neler bulurum ben yemek icin. Adanalarimiz donerlerimiz sizinkilerden guzel.
Hadi ya iyimiş ne bileyim millet kıtlık yaşıyormuş gibi anlatınca aklımızda başka şeyler beliriyorBak ona inanırım İstanbul da ne eti yediğimiz belli değil ne kokusu var ne tadı

Hadi ya iyimiş ne bileyim millet kıtlık yaşıyormuş gibi anlatınca aklımızda başka şeyler beliriyorBak ona inanırım İstanbul da ne eti yediğimiz belli değil ne kokusu var ne tadı

Fiyati daha tuzludur ama porsiyonlari sizinkilerden buyuk. 100 gram doner mi veriliyor sizin orda , neydi uc - dort tane.

Fiyati daha tuzludur ama porsiyonlari sizinkilerden buyuk. 100 gram doner mi veriliyor sizin orda , neydi uc - dort tane.
Havalara bak havalara Kadıköyde bir yer var ömrümde öyle döner yemedim Orda 100gr 150gr kendin belirliyorsun, oranın dışındakileri bilmiyorum iğrenç geliyor tatları Sebzeyi meyveyi taneyle aldığınız doğrumu peki

Almanya daki donerler burdakinden guzel. Oraya gitmek lazim.

Daha cok eskiden oyleydi cunku burdakiler israf etmeyi sevmez ama biz Turkler her yeri kendimize benzetiriz.

Cay yapip geliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…