☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Almanya daki donerler burdakinden guzel. Oraya gitmek lazim.

Daha cok eskiden oyleydi cunku burdakiler israf etmeyi sevmez ama biz Turkler her yeri kendimize benzetiriz.

Cay yapip geliyorum.
Yurt dışına yerleşmiycem bari gezmeye gideyim. Karnaval zamanı Brezilya ya gidelim diyorum da benimki istemiyor :) Sen orda bana huzur vermezsin diyor

Ben 68 cikarsam yarin seni ben yuvarliycam nasil fikir.

Hem beni dinlemeyip hemde cezayı bana mı kesiyorsun Bak görürsün yarın yarışmada ki herkes kilo almış olacak

Ben arayi kapatirim merak etme. Yarin spora basliyorum. Insallah gecenin bir bucugunda verdigim karar ogleden sonra bir bucukta degismez.

Bu arada benim arkadas nisanlanmis. Bir bekar ben kaldim.

Ben arayi kapatirim merak etme. Yarin spora basliyorum. Insallah gecenin bir bucugunda verdigim karar ogleden sonra bir bucukta degismez.

Bu arada benim arkadas nisanlanmis. Bir bekar ben kaldim.
Aman değişmesin bu yola büyük ölçüde senin için çıktık :) Delimiyim ben durduk yere diyet yapayım
Senin hedeflerin var bikere master bitsin de evlenirsin ne kadar geç olursa o kadar iyi oluyor evlilik

Aman değişmesin bu yola büyük ölçüde senin için çıktık :) Delimiyim ben durduk yere diyet yapayım
Senin hedeflerin var bikere master bitsin de evlenirsin ne kadar geç olursa o kadar iyi oluyor evlilik

Tursum kuruldu pink benim haberin yok ama buraya yaziyorum. Gerektiginde alintilarim bir kenarda dursun. 2015 benim yilim olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…