☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Almanya daki donerler burdakinden guzel. Oraya gitmek lazim. :KK50:

Daha cok eskiden oyleydi cunku burdakiler israf etmeyi sevmez ama biz Turkler her yeri kendimize benzetiriz. :KK70:

Cay yapip geliyorum.
Yurt dışına yerleşmiycem bari gezmeye gideyim. Karnaval zamanı Brezilya ya gidelim diyorum da benimki istemiyor :) Sen orda bana huzur vermezsin diyor:KK70:

Ben kahvaltı mı yapıyorum ki:KK70: Zaten tartım kilomu yuvarlıyor şimdi de tartılsam çok bir fark olmaz heralde, Yanlız neden bu tartılar yüksek olan sayıya göre yuvarlıyor ki yani madem illa yuvarlıycan 56,5 a yuvarla ne diye 57 :KK51:

Ben 68 cikarsam yarin seni ben yuvarliycam nasil fikir. :KK70:

Hem beni dinlemeyip hemde cezayı bana mı kesiyorsun:63: Bak görürsün yarın yarışmada ki herkes kilo almış olacak:KK70:

Ben arayi kapatirim merak etme. Yarin spora basliyorum. Insallah gecenin bir bucugunda verdigim karar ogleden sonra bir bucukta degismez. :confused:

Bu arada benim arkadas nisanlanmis. Bir bekar ben kaldim.
:KK61:

Ben arayi kapatirim merak etme. Yarin spora basliyorum. Insallah gecenin bir bucugunda verdigim karar ogleden sonra bir bucukta degismez. :confused:

Bu arada benim arkadas nisanlanmis. Bir bekar ben kaldim.
:KK61:
Aman değişmesin bu yola büyük ölçüde senin için çıktık :) Delimiyim ben durduk yere diyet yapayım:KK70:
Senin hedeflerin var bikere master bitsin de evlenirsin ne kadar geç olursa o kadar iyi oluyor evlilik:KK66:

Aman değişmesin bu yola büyük ölçüde senin için çıktık :) Delimiyim ben durduk yere diyet yapayım:KK70:
Senin hedeflerin var bikere master bitsin de evlenirsin ne kadar geç olursa o kadar iyi oluyor evlilik:KK66:

Tursum kuruldu pink benim haberin yok ama buraya yaziyorum. Gerektiginde alintilarim bir kenarda dursun.:confused: 2015 benim yilim olacak. :KK6:

X