☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Napim ne denir ki bunlara :) Sabahın körü, gecenin bir yarısı demeyip kavga ediyolar, derken karşı binalardan sesler yükseliyor yeter artık diye, şimdi ki bağırtı benim ona borcum yoklu falan :KK70:Olayları hiç bitmiyor:rolleyes:
ne entrika dolu aileymiş yaaa hahahahh:KK70::KK70::KK70::KK70:

ne entrika dolu aileymiş yaaa hahahahh:KK70::KK70::KK70::KK70:
Buraya taşındığım ilk gün alt komşuma indim. Nezaketen dedim ki bu gün taşınıyoruz kusura bakmazsınız artık gürültü olur biraz. Kadının bana cevabı içerde çocuk uyuyor. :KK57::KK57: böyle kaldım, Sonrada nezaket yapmak bana mı kaldı diye kızdım kendime, dahada kimseyle muhattap olmadım binadan, burnumun dibine kadar girmezlerse slm bile vermiyorum:KK70:Söyle bakalım Huy Meselesi Huy Meselesi bunlara normal mi deyim:)

has nicktir diyeydinn tövbee ya öyle bir apartmanı cok mu aradınız :KK53: :KK53: :KK53:
Ben İstanbulu pek bilmiyordum en iyi semtlerinden biri diye burayı tutturmuştum şansımıza böyle anormal bina çıktı :)
vahh kuzumm vah ya bizim apartmanda hacı hoca tüm cok lafcı bir görsen :KK14:
bu sene kurtulacaz inşallah
:KK53: :KK53:

Selamm kizlarrrr :KK73:

OdkV13.jpg

Buraya taşındığım ilk gün alt komşuma indim. Nezaketen dedim ki bu gün taşınıyoruz kusura bakmazsınız artık gürültü olur biraz. Kadının bana cevabı içerde çocuk uyuyor. :KK57::KK57: böyle kaldım, Sonrada nezaket yapmak bana mı kaldı diye kızdım kendime, dahada kimseyle muhattap olmadım binadan, burnumun dibine kadar girmezlerse slm bile vermiyorum:KK70:Söyle bakalım Huy Meselesi Huy Meselesi bunlara normal mi deyim:)
Valla ben kimseye nezaket gösterisinde bulunmam.
Taşınma varsa , gürültüde vardır..
Çocuk uyuyo diyo taşınmayı yarıda mı kesicektiniz peh
İyi yapmışınnnnn :KK45:

X