☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

1 haftada yapmak icin para yok ki
Hm sen de evlisin demek, 1 haftada nasil evlendiniz daha once cok anlattin mi sıkılmadıysan. Bir ozet gecebilirsin
:) Biz kendimiz hazırlığımızı yaptık aileleri katmadan eşyaları falan aldık, evimizi tuttuk, sonra gelip istedi ertesi gün nişan yaptık 1 hafta sonra da nikah kıydık o bir hafta öyle bir koşuşturdum ki, davetiye gelinlik yer vs kimseyi duymadım görmedim :)

Yoğurt diyeti de iyimiş denemeye çalıştım da öğünlere uymuyorum ben. Spor yanlız başına birşey yapmaz biliyorsun ki yağları kasa çeviriyor. Ağzınıda tut :)

Yoğurt diyeti de iyimiş denemeye çalıştım da öğünlere uymuyorum ben. Spor yanlız başına birşey yapmaz biliyorsun ki yağları kasa çeviriyor. Ağzınıda tut :)
Yediklerimi yari yariya azalttim, tatliyi biraktim zaten 75 gibiydim 65 oldum. Simdi biraz zorlaniyor gibiyim ama sporla destekliycem.

Eheh yaa nasil anlatsam iste aradi aramadi sordu sormadi geldi gelmedi boyle ufak tefek seyler birikiyor skntı oluyor bizimkiler karsi taraftan ilgi bekliyor Daha isteme soz nisan bir sey olmadi adim bekliyoruz iste

Cilginsiniz ya biz oyle yapsak benim ailem cok kizar bizden habersiz is yapmisiniz diye sizin yaslar kac :)
Ben daha taze mezunum yas 22 sevgilim de 23 bizde para yok ailelere mecburuz el mahkun

Yediklerimi yari yariya azalttim, tatliyi biraktim zaten 75 gibiydim 65 oldum. Simdi biraz zorlaniyor gibiyim ama sporla destekliycem.
İyi vermişsin. Birkaç kilodan sonra durma oluyormuş o evredesindir belki de. Bende gitmek istiyorum da kültürüme ters yazılıp, para verip gitmemişliğim var eşim güvenmiyor o yüzden bana artık, yazdırtmıyor :)

ben 27 eşim 30 bizim zamanımız gelmişti artık :) Evde kalmayayım diye bizimkiler ses çıkarmadı herhal Biz çok stres yapıyorsuk herkes bir taraftan konuşcak falan diye bu şekilde yapıp kurtulalım dedik.

ben 27 eşim 30 bizim zamanımız gelmişti artık :) Evde kalmayayım diye bizimkiler ses çıkarmadı herhal Biz çok stres yapıyorsuk herkes bir taraftan konuşcak falan diye bu şekilde yapıp kurtulalım dedik.

Ee tamam o zaman sizin akli basinda insanlarmissiniz yasiniz da gelmis ben 27 olsam ailem tutuşur du buyuk ihtimal bi an once evleneyim diye. Şimdi minnagım diye böyle kırk dereden su getiriyorlar :)

Ucuncu kisileri karistirmadan aranizda halledin sorunlari.

Bende bir aydir para veriyorum ama bazi ozel nedenlerden dolayi gidemedim. Durdu su sira ama almamakta iyi tabi. O yuzden haftaya basliycam.

Bende bir aydir para veriyorum ama bazi ozel nedenlerden dolayi gidemedim. Durdu su sira ama almamakta iyi tabi. O yuzden haftaya basliycam.

Zoruma giden bazı meseleler var da işte ben 3. Kişi değilim napsam bilmiyorum direk içindeyim
Hayirlisi

Ee tamam o zaman sizin akli basinda insanlarmissiniz yasiniz da gelmis ben 27 olsam ailem tutuşur du buyuk ihtimal bi an once evleneyim diye. Şimdi minnagım diye böyle kırk dereden su getiriyorlar :)
Erken evlenmek de çok iyi değil ya. İlerleyen yaşlarda daha net görüyorsun hem duygu hem mantık oluyor. Hayırlısı olsun. Atanmadın demi daha?

Dikkaat et sen herzaman kilo verdikten sonra hızlı da alınıyor diyenler var ya hani. Bende arkadaş edinip gitmek istiyorum aslında ama arkadaş edinesim yok hiç burdan :)

Ben adamla 16 yasimda cikmaya basladim al bir de burdan yak

Benim atamam yok stajyer avukatım

Ben adamla 16 yasimda cikmaya basladim al bir de burdan yak

Benim atamam yok stajyer avukatım
Maşallah gayet istikrarlı götürmüşsün. Rabbim hakkınızda hayırlısını nasip etsin. Ne zaman gerçek avukat olcan :) Adalet okuyodum bende bir ara heveslendim avukatlığa geçiş yapıp onuda okuyayım diye ama zor geldi :)

Heh tesekkur ederim bugun 5 yıl 7 ay oldu iliskimiz Liseli bebelerken simdi is guc sahibi olduk bakalim ne olacak sonumuz

Staj 1 yıl ama kesintiye ugrayabilir benimki evlenirsem bebek istiyorum hemen staj zor biter benim

Adaletten hukuka gecmek ve hukuku bitirmek yzun bir surec ya 6-7 yil suruor

Sizi şuan tutan şey ne aileler mi? işinizin olmaması mı? 1 yıl staj bitene kadar bekle bi canım evliliğin de tadını çıkar ömrünün sonuna kadar çocuğun senle olcak :) Bak ben yapıyor muyum, bi doyayım kocama :) Ya işte öyle bir hevesti bende ki yoksa mesleği yapacağımdan değil geçiş hakkı verdi ya devlet bende kullanayım dedim de gözümde çok büyüdü.

Bizi tutan maddiyat biraz iste erkek tarafinin parasi yok ve banka onlara kredi vermiyor sevgilim cekecek kredi o da daha yeni ise girdi en az 3 ay calismasi gerek,,

Ya biz tanistigimiz gunden beri ebir an önce evlenelim de bebegimiz olsun diyoruz o kararimiz halen degismedi var bizde bi tuhaflik ya gercekten

Hmmm gercekten disardan insanlara kolay gibi geliyor ama zor bir bolum

Ee o zaman 4 5 ay sonra davetiyeni alcaz :) Benimde bir arkadaşım vardı 21 yaşında evlendi hemen çocuk doğurcam der dururdu ilk gecede hamile kaldı :) Allah gönlünüze göre versin. Bölümün ne olacak boşanma olursa burdan acayip müşteri kaparsın Benimki sadece mesleğe ilgili, hatta şimdi ki aklım lisedeyken olsa mit e girebilmek için deli gibi uğraşırdım :)

İlk geceden hamile kalmak da buyuk bir sans ha dusunene dugun gecesi ovulasyon gunune denk gelecek :)

Korunmayi dusunmuyoruz biz de bakalim nasip edecek mi Rabbim. Ben de 22 yim iste Yeni 22 oldum daha

Her turlu davaya bakarim ayrim yapmam gibi geliyor

Mit mi ben lisedeyken bilmezdim daha mit falan

O değilde 1 2 ay sonra hamileyim dediğinde insanlar hemen hesaplama yapıyor :) Acaba evlenmeden önce mi hamile kaldı diye. Rezalet yaa.. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…