☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

O değilde 1 2 ay sonra hamileyim dediğinde insanlar hemen hesaplama yapıyor :) Acaba evlenmeden önce mi hamile kaldı diye. Rezalet yaa.. :)

Hahahaha evet haklisin onu ben de dusunmustum inan ki Dedikodusu yine de cok olur bizim aha sunlara bak bu yasta evlendiler hemen de cocuk ooo dedikodu malzemesi

Siz evlenmeden once ne kadar cıktınız (bu lafi da hic sevmiyorum ama baska nasil soylenir )

1,5 sene çıktık :) Farklı şehirlerdeydik, bi kere kavga etmeden evlenmeyelim dedik zaman geçiyor bizde tık yok, uğraşa uğraşa bi kere ettik sonra da gönül rahatlığıyla artık evlenelim dedik :)

1,5 sene çıktık :) Farklı şehirlerdeydik, bi kere kavga etmeden evlenmeyelim dedik zaman geçiyor bizde tık yok, uğraşa uğraşa bi kere ettik sonra da gönül rahatlığıyla artık evlenelim dedik :)

Oo masallah Ben ettigimiz kavgalari sayamam hele lisedeyken aman Allahim ne sacma seylere takarmışız ya

1.5 sene sonra evlilik oo cok guzel
Kiskanmadim ki
5bucuk yil ne ki oohooo daha 10 yila kadar gideri var

Oo masallah Ben ettigimiz kavgalari sayamam hele lisedeyken aman Allahim ne sacma seylere takarmışız ya

1.5 sene sonra evlilik oo cok guzel
Kiskanmadim ki
5bucuk yil ne ki oohooo daha 10 yila kadar gideri var
:) Çok şükür öyle ya. o yaşlarda normal kavgalar, asıl önemli olan şimdiki haliniz, Kıskanma tabi Allah size de nasip etsin şöyle en huzurlusundan 10 yılda çok yaff.. Çocuğunuz olsa seneye okula yazılacaktı

Eheheh evet :) mesela köyde filan yasiyor olsak belki ben 16 o 17yken evlenirdik nasil olurdu acaba diye dusunuyorum
Sonra yok ya aman iyi ki olmamis diyorum oyle bir sey, univ. Hayati da insani olgunlastiriyor :)

Ben normalde erken yatip kalkiyorum ama bak bugun ona sinirimden bu saate kaldim :) o uyudu işe gidecek ben boyle kaldim sinirimle :)

Benim biraz daha esnek durumum onun mesaisi cok fazla.

Musaadeni alayim mi

İyi oldu bak sohbet etmiş olduk:) Tabi canım ne demek :) Allah rahatlık versin, görüşürüz

Ne yemek yapiyorsun :) ben de cok acim usengecligimden ac ac oturuyorum :)

Sakinlestim sevgilim kavgaya devam etmedi cunku kaldi oyle konu
Gel beraber yiyelim, Kurufasülye yapmaya niyetliydim ama kavanozu açarken, bir baktım nohut almışım :) Neye niyet neye kısmet işte onu yiyiveriz, benimki birde acayip yemek seçer, inşallah yer sorunsuz. Yoksa gece konuda açabilirim tencereyi kafama fırlattı yardım edin ne yapayım diye

Aaa ciddi misin, yemek secen insan zor oliyor babam da oyle oldugu icin ona hep ayri yemek yapar annem :)

Kuruyu da nohutu da cok severim :)
Lokantayyi aradim ben de ne tesaduf kuru ya da nohut hangisi varsa gonderin dedim bekliyorum :)

Aaa ciddi misin, yemek secen insan zor oliyor babam da oyle oldugu icin ona hep ayri yemek yapar annem :)

Kuruyu da nohutu da cok severim :)
Lokantayyi aradim ben de ne tesaduf kuru ya da nohut hangisi varsa gonderin dedim bekliyorum :)
Zor tabi olmaz olur mu zaten hergün ne yapcam yapcam dedin varken birde yemek seçen koca olunca iyice kafa patlatıyorsun :) İyi olmuş ya bulamasaydın pişman olurdum söylediğime nohutu seven kaç kişi çıkar ki diye söyleyiverdim öyle :)

Ay yok canim pisman olacak ne var :)

Aklima yemek geldikce soyleyim ben sana bir koseye yaz oyle iyi oluyor :) esin ne seciyor mesela

Vallaha mı, Acayip makbule geçer :) Lucky nerelerde ya, sosyeteyi topladı kendi kayboldu :)

Akşam gelir heralde :) kusura bakma yemek yedim geç yazıyorum.
patates oturtma
kızartma
karnabahar - ıspanak - pırasa - bamya - bezelye
türlü - taze fasulye - karnıyarık - musakka
mantı
dolma - sarma

bunların yanlarına hoşaf, barbunya, fırın makarna, kısır, cacık, börek, komposto, taretör

ay aklıma gelenler bunlar

Ovv.. Sende ne cevherler varmış ya :) Patates evde pişmiyor malesef, adam seçe seçe onu yememeyi seçmiş Ben bu listeyi kaydedeyim

Ovv.. Sende ne cevherler varmış ya :) Patates evde pişmiyor malesef, adam seçe seçe onu yememeyi seçmiş Ben bu listeyi kaydedeyim

hmm tamam :) mesela şöyle yapar annem minik minik kıymalı börekler (şekil olarak gül böreği) yapar üzerine yoğurt ve sos döker aynen mantı gibi olur işte farklı bir yemek olur :)

sonra çöp şişe sebze dizer, pilavları nohutlu yapar, tavuklu yapar filan

biz pek et yemeyiz ondan et yemeği yazmadım pek :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…