☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Wuw tam hayalimdeki gibi. Benim de ayarsız umarsız hayallerim var :KK45:
Hayal etmek güzeldir:KK19:
Tatli yemiyorum zaten ortmenim. :KK53:

Allah soyletiyor bence, 2015 te evlendim evlendim evlenmezsem bir daha evlenmem.
:KK43:

Koc erkegi zor ya , inatci ben aslan burcuyum anlasamiyorum. :KK59:
Aferin sana:KK45:
Senin hislerine hep güveniyorum:KK19:Nasip herşey gönlünce olsun:KK74:
Hadi kaçtım:KK55:

Hayal etmek güzeldir:KK19:

Aferin sana:KK45:
Senin hislerine hep güveniyorum:KK19:Nasip herşey gönlünce olsun:KK74:
Hadi kaçtım:KK55:

Benim hislerim sessize mi alindi bilmiyorum ama kahve fali bile bakamiyorum artik.
:KK43:

Iyi geceler canim. :KK49:

Kaç kilosun ki sen?

Kilo problemi olan bir ben olduguma gore ben ustume alinip cevap veriyorum.:KK70: 65 oldum , gram oteye gitmiyor ama. :KK51:

Benim hislerim sessize mi alindi bilmiyorum ama kahve fali bile bakamiyorum artik. :KK43:

Iyi geceler canim. :KK49:

Kilo problemi olan bir ben olduguma gore ben ustume alinip cevap veriyorum.:KK70: 65 oldum , gram oteye gitmiyor ama. :KK51:
:) Ben de 8 ayda 6 kilo alıp 58 ize çıktım diye üzülüyordum ki geçen hafta sabah kahvaltıdan önce şekersiz kahve içerek 2 kilosunu attım, tavsiye ederim :)

Sevgi anlasmak deeldir nedensiz de seviliir bazen kucuk bir an icin bir omur bile verilir :KK45::KK45::KK45:
Biz anlasmadan takiliyoruz :KK45:

Bence anlasmiyorsunuz da anlasiyor gibi yapiyorsunuz . :cool:Kayinvalide sendromu mu?

BDV ye konu acarsan arkandayiz , seni kimseye yedirmeyiz. :KK59:

:) Ben de 8 ayda 6 kilo alıp 58 ize çıktım diye üzülüyordum ki geçen hafta sabah kahvaltıdan önce şekersiz kahve içerek 2 kilosunu attım, tavsiye ederim :)

Kahve benim ana sorunum . Azalttim bugunlerde. Spora basliycam ama haftaya bakalim bir degisiklik yapacak mi. 60 olsam yeter zaten. :KK45:

X