☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Wuw tam hayalimdeki gibi. Benim de ayarsız umarsız hayallerim var
Hayal etmek güzeldir
Tatli yemiyorum zaten ortmenim.

Allah soyletiyor bence, 2015 te evlendim evlendim evlenmezsem bir daha evlenmem.

Koc erkegi zor ya , inatci ben aslan burcuyum anlasamiyorum.
Aferin sana
Senin hislerine hep güveniyorumNasip herşey gönlünce olsun
Hadi kaçtım

Hayal etmek güzeldir

Aferin sana
Senin hislerine hep güveniyorumNasip herşey gönlünce olsun
Hadi kaçtım

Benim hislerim sessize mi alindi bilmiyorum ama kahve fali bile bakamiyorum artik.

Iyi geceler canim.

Kaç kilosun ki sen?

Kilo problemi olan bir ben olduguma gore ben ustume alinip cevap veriyorum. 65 oldum , gram oteye gitmiyor ama.

Benim hislerim sessize mi alindi bilmiyorum ama kahve fali bile bakamiyorum artik.

Iyi geceler canim.

Kilo problemi olan bir ben olduguma gore ben ustume alinip cevap veriyorum. 65 oldum , gram oteye gitmiyor ama.
:) Ben de 8 ayda 6 kilo alıp 58 ize çıktım diye üzülüyordum ki geçen hafta sabah kahvaltıdan önce şekersiz kahve içerek 2 kilosunu attım, tavsiye ederim :)

Sevgi anlasmak deeldir nedensiz de seviliir bazen kucuk bir an icin bir omur bile verilir
Biz anlasmadan takiliyoruz

Bence anlasmiyorsunuz da anlasiyor gibi yapiyorsunuz . Kayinvalide sendromu mu?

BDV ye konu acarsan arkandayiz , seni kimseye yedirmeyiz.

:) Ben de 8 ayda 6 kilo alıp 58 ize çıktım diye üzülüyordum ki geçen hafta sabah kahvaltıdan önce şekersiz kahve içerek 2 kilosunu attım, tavsiye ederim :)

Kahve benim ana sorunum . Azalttim bugunlerde. Spora basliycam ama haftaya bakalim bir degisiklik yapacak mi. 60 olsam yeter zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…