☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Boşa gitsn,ben olsam kesin bosardim. O ne canim! Yek yapmak icin mi evlendiniz!

Bkz: bdv akillari
Ben ona iyi olduğu bi konuda bu konuda iyi olmasan evlenmezdim dedim bozuldu, intikam alıyor aklı sıra :) Celp yollayımda aklı başına gelsinDava açmakta pahalı ya, sırf ders vercem diye 300 lira vermeye değer mi bilemedim

Bizim topik ters calisiyo kilo da alabilir yani.

Kiz batirdik karizmamiz yerlerde. 16 sindan sonra yuvarlak masa toplantisi yapalim.
Top gibi yuvarlak olcaz zaten o kesinde resmen sok oldum tartiya ciktigimda yaa. Nasil bir ciglik attiysam kocam tuvalette isini yarim birakip geldi noldu diye

İnternetten cikti al celp seklinde madem amacin goz dagi vermek

Top gibi yuvarlak olcaz zaten o kesinde resmen sok oldum tartiya ciktigimda yaa. Nasil bir ciglik attiysam kocam tuvalette isini yarim birakip geldi noldu diye
Dolunay bitti ya herkes bu aralar kilo aliyor bir tek sen degilsin.

Yok kız onun bizi geçme ihtimali yok, günde 7 öğün yemek yiyor, açlığa tahammülü yok Kilo almaz da vermiyor da :)
Aslinda bizim icin iyi bir rakip ama biz kilo aliyoruz bize kilo alan biri lazim. Bu arada bugun ne yediniz dokulun bakalim.

Ne diycen hakime. Hakim bey bosanmak istiyorum,kocam guzel yemek yapiyorum diye evlendi benmle. Gitsin bi aşçı bulsun kendine
Hakim hapse atar kiz seni
:) Doğu diyosun valla adamın karşısına ne sorunlular gelmiştir bana harcadığı zaman için cezalandırır

Aslinda bizim icin iyi bir rakip ama biz kilo aliyoruz bize kilo alan biri lazim. Bu arada bugun ne yediniz dokulun bakalim.
Sabah 1 dilim ekmekle kahvaltı yaptım, Akşam da Kadıköyde ablamla buluştum ya hani, hamburger yedim yarısını ablama verdim, bitirmedim

Ben cok az kahvalti yaptim. Azcik peynir,zeytin minicik ekmek.
Oglen erik yedim
Aksam 2-3 dilim karpuz,2 tane ceviz yedim
2,5 litre su ictim

Hamburger mi , sormasaydim iyiydi. Hem doyurmaz da o , ac birakir seni.

Ben cok az kahvalti yaptim. Azcik peynir,zeytin minicik ekmek.
Oglen erik yedim
Aksam 2-3 dilim karpuz,2 tane ceviz yedim
2,5 litre su ictim

Seninki iyiymis aferin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…