☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Hamburger mi , sormasaydim iyiydi. :KK70:Hem doyurmaz da o , ac birakir seni.

Seninki iyiymis aferin.
:cool:

Aslinda ben hep az yerim. Her goren sen bu kadar yemekle nasil ayakta duruyosun der. 1 porsiyonu hic bitiremem. Bana hormon ilaclari kilo yapti :KK61: bide ne de olsa zayifim diye dadandigim abur cuburlar :KK62:

Sen ne yedin bakim

Ben iste sutlu gevrek , latte , sonra bir aciktim midem kazindi yarim tost, yagsiz ve ayran ictim. Aksama kucuk bir balik + latte . Su ve hazir domates corbasi iciyorum simdi.:KK8:

:) Öyle bir yerde yedim ki kocaman tabak geldi, bol salata, bol patates, hamburgerde bitiremeyeceğim kadar büyükdü. Öyle olunca yarısı yetti valla :KK70:

Simdi ac degil misin, degilsen iyi. :cool:

Ben iste sutlu gevrek , latte , sonra bir aciktim midem kazindi yarim tost, yagsiz ve ayran ictim. Aksama kucuk bir balik + latte . Su ve hazir domates corbasi iciyorum simdi.:KK8:

Latte dedigin kahve dimi? Senin gununde iyi gecmis. Gevrekler sagliga zararli diye duydum ama o_O

Yok değilim, yerkende aç değildim zaten, normalde kahvaltı yapmadığım için bu günkü kahvaltıyla zorluk çekmem :)

Latte dedigin kahve dimi? Senin gununde iyi gecmis. Gevrekler sagliga zararli diye duydum ama o_O

Evet sutlu kahve gibi. Gevrek dedigim vitaminli tam tahilli yani zararli degil. Ingiliz seysi. :KK59:

Yok değilim, yerkende aç değildim zaten, normalde kahvaltı yapmadığım için bu günkü kahvaltıyla zorluk çekmem :)

Iyi bakalim, 16 sinda gorucigiz. :KK50:

Güzel yemek yapmasaydın seninle evlenmezdim dedi :63:

Bu gün çok yürüdüm belki azıcık fark yaratır :)
:KK67:Demek öyle:KK12:
Bir anlık sinir halinde söylemiştir gerçek olduğunu sanmıyorum:KK19:
Tesekkurler iyiyim,sen nasilsin canim :KK19:

Evet diyetteyim ama nomissiz kocam sabote esiyor :mad:

Almis kocaman cipsi katır kutur yiyo onumdeeeee,nasilda guzel koktuuuu :mad:

Napayim simdi bu adama diye konu acicam bdv de o derece mağdurum şuan :rolleyes:
Ben de iyiyim canım sağol:KK19:
Allah kolaylık versin:KK62:Ama sonrasında zayıflayacağını ne kadar güzel olacağını hayal edebilirsin:KK70:

X