☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Günaydıııın .. İşte diyet kahvaltım artık ekmek falan yok iki gündür sabahları beyaz peynir be Zeytin yiyordum iki günde böyle gevrek ve süt ile devam etcem bakalım kilom ne olcak Öğlen ve akşam ekmek yok ama dayanamıyorum poğaça yiyorum

Gunaydin,

Ben gunduz iyiyim de dun gece cikolata ictim acisini simdi cekiyorum. Kahvalti icin iyi bir secim. Ekmek yoksa pogaca var.

Gunaydin,

Ben gunduz iyiyim de dun gece cikolata ictim acisini simdi cekiyorum. Kahvalti icin iyi bir secim. Ekmek yoksa pogaca var.
Napiyim öğlen akşam ekmek yemiyince dayanamıyorum bi de ben mide hastasıyım abuk sabuk bi hastalığım var aç kalmaya dayanmıyor Bende popaça yada börek yapıyorum işteyken yemeğimi yiyorum ekmeksiz iki öğün arası çay ile birlikte o hamırları insiryom ama en fazla iki tane yani Anlicağın ben zayıfalayamam arkidişim Ama bak yarışmadan önce komşumda tartıldığımda midem boştu boşaltım yapılmıştı ve duştan çıkmıştım yani brüt ağırlığumdı Bakalım ne kadar zayıflıcam

Ben 7 kilo filan verdim ondan once sik sik acikirdim simdi acikmiyorum.Ekmek ve sekerli cay aciktirir seni. Verdigin kilolarin faydasi var mideye. Zayiflama pink ile ben birinci olucigim.

Bence de ben birinci olamam da en azında şu gönek azcık gideydi iyiydi yani Su vereydi iyiydi Lucky ben hamursuz yapamıyorum yakında dana gibi olcam valla çünkü hızla kilo alıyorum

Ya zaten amac eglenmek. Toplu orada egleniyoruz iste fena mi. Bende tatlisiz yapamazdim simdi agzima surmuyorum. Bildigin tatlikoliktim.

Insan isterse yavas yavas insan aliskanliklarini degistiriyor. Zaten ondan once yaptigim diyetler uzun sureli olmuyordu. Simdi iyi gidiyorum. Sende yavas yavas azaltirsan birakirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…