☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Hamburger mi , sormasaydim iyiydi. Hem doyurmaz da o , ac birakir seni.

Seninki iyiymis aferin.

Aslinda ben hep az yerim. Her goren sen bu kadar yemekle nasil ayakta duruyosun der. 1 porsiyonu hic bitiremem. Bana hormon ilaclari kilo yapti bide ne de olsa zayifim diye dadandigim abur cuburlar

Sen ne yedin bakim

Ben iste sutlu gevrek , latte , sonra bir aciktim midem kazindi yarim tost, yagsiz ve ayran ictim. Aksama kucuk bir balik + latte . Su ve hazir domates corbasi iciyorum simdi.

:) Öyle bir yerde yedim ki kocaman tabak geldi, bol salata, bol patates, hamburgerde bitiremeyeceğim kadar büyükdü. Öyle olunca yarısı yetti valla

Simdi ac degil misin, degilsen iyi.

Ben iste sutlu gevrek , latte , sonra bir aciktim midem kazindi yarim tost, yagsiz ve ayran ictim. Aksama kucuk bir balik + latte . Su ve hazir domates corbasi iciyorum simdi.

Latte dedigin kahve dimi? Senin gununde iyi gecmis. Gevrekler sagliga zararli diye duydum ama

Yok değilim, yerkende aç değildim zaten, normalde kahvaltı yapmadığım için bu günkü kahvaltıyla zorluk çekmem :)

Latte dedigin kahve dimi? Senin gununde iyi gecmis. Gevrekler sagliga zararli diye duydum ama

Evet sutlu kahve gibi. Gevrek dedigim vitaminli tam tahilli yani zararli degil. Ingiliz seysi.

Yok değilim, yerkende aç değildim zaten, normalde kahvaltı yapmadığım için bu günkü kahvaltıyla zorluk çekmem :)

Iyi bakalim, 16 sinda gorucigiz.

Güzel yemek yapmasaydın seninle evlenmezdim dedi

Bu gün çok yürüdüm belki azıcık fark yaratır :)
Demek öyle
Bir anlık sinir halinde söylemiştir gerçek olduğunu sanmıyorum
Tesekkurler iyiyim,sen nasilsin canim

Evet diyetteyim ama nomissiz kocam sabote esiyor

Almis kocaman cipsi katır kutur yiyo onumdeeeee,nasilda guzel koktuuuu

Napayim simdi bu adama diye konu acicam bdv de o derece mağdurum şuan
Ben de iyiyim canım sağol
Allah kolaylık versinAma sonrasında zayıflayacağını ne kadar güzel olacağını hayal edebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…