☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

yahu varya ben yediklerimi saysam tekme tokat girişirsiniz bir güncük sonra katılsam hıı
yarından sonra hı =(

Ya zaten yediklerine bakmiyoruz bize ne senin yediklerinden . Biz kilo hesabi yapiyorduk. Ne kadar cok yersen o kadar yarismayi kazanamazsin bu da isimize gelir ama yarisma basladi olmaz yani. Bas bas bagirdik katilan var mi diye.

Hem sen bir ara cok vermistin neden boyle yaptin.

diyet mı yapıyorsunuz bende gelebilir mıyım :: )

Yarisma topigi actik ama malesef dun basladik.

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/16-gunluk-zayiflama-yarismasi.753450/

Simdi siz gelirseniz otekilere haksizlik olur.

Cok zayifti m ben. Bu halime alisamiyorum... Kendimi ayi baligi gibi hissediyorum

Dur bakalim 3 gun sonra gorucez . Gerci ben regl oncesi diye kilo almis gibi hissediyorum ama regl den sonra affetmem.

Ya tamam guzelde yarisma sonunda 1. Ye ne verilecek? Teşvik et bizi lucky

Birinci olana tarti hediye ediyoruz.

Canim boyle bir odul mumkun degil cunku kimi yurt disinda kimi degisik sehirlerde . Kim nerde bulusacakta para toplayip hediye alacak.

Ben geldim :) hayırlı olsun topigin canım . Gec kaldım biliyorum . Nette problem olduğu icin neyse sen biliyorsun

Canim hosgeldin. Biliyorum ya ilk 20 ye yetistin ama. Beni yiyecek bunlar kurtar beni.

Kurtarayım tabi , nasıl yiyeceklermis ya :) iyi ki gelmişim

Boyle itiraz ediyolar iste bana odul yok mu , araba istiyorum ben diye.
Ama oyle olmazzzzz. Bak buldum. Ben birinci olucam ya zaten hesap numarama 5 er tl yatirin 8 * 5= 40 ben kendime hediye alirim nasil ama zeka fıskırıyo dimi

Olur canim baska guzel fikrin. Yarisma fikri benim degildi. pinkstrap atti ortaya, bende actim topigi ben zaten kilomu veriyorum iki aydir.

Boyle itiraz ediyolar iste bana odul yok mu , araba istiyorum ben diye.

Olur canim baska guzel fikrin. Yarisma fikri benim degildi. pinkstrap atti ortaya, bende actim topigi ben zaten kilomu veriyorum iki aydir.

Herseyi göze alicaktiniz 1. Olunca başiniza ekşirim şimdiden söyliim de sonra vay ben bilmedim,vay ben duymadim demeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…