☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Yani o bile bir sey , ben Fransaya gittigimde az bucuk bildigim halde honk diye kaldim oyle. Ingilizceye gecis yaptim.

Basenler bende de sorun ama masaj aletiyle gitmiyor onlar.
Yabancı dil avantaj ya, eşim bana öğretmiyor
Ama babamın göbek gitmiş, biz düzenli yapmıyoruz diye işe yaramıyordur belki de :)

Yabancı dil avantaj ya, eşim bana öğretmiyor
Ama babamın göbek gitmiş, biz düzenli yapmıyoruz diye işe yaramıyordur belki de :)

Tatliyi biraktim ya gobek gidiyor. Basen sorunum var benim gerci kot uzerimden dusuyor bu aralar , ben bir 60 olsam yeter aslinda. Basen zor ya , gobekten daha zor bir bolge.

Doğru, Teyzem zayıf, kadın kalori hesaplayarak yiyor yemeklerini ayrıca spora gidiyor ama bazen duruyo, yapısal o birazda sanırım

Su siralar spor yapamam haftaya ama sikilasmak icin iyi yoksa bolgeyi kalinlastiriyor. Kosmayi da hic sevmem.
Kotu durmuyor aslinda ha Jennifer Lopez ha ben yani.

Ovv.. Kilo vermene gerek bile yokmuş o zaman bozma vücudunu hiç sen

Bir zamanlar sort ariyordum kalcam sekle girsin diye, normal erkek arkadasim deli misin ne ihtiyacin vardi diyordu. Fazlasiyla mevcut yani.

Ben gideyim kahvalti yapayim senin gibi deli degilim , gerci bu ogle yemegi oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…