☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

1.65 mi 1.50 mi karar ver. :KK53: 57 cok fazla degil yahu ne takiyorsun .:KK23:
1.65 de espiriye vurunca 1.50 daha güzel durdu :-) Ya ben hep çok zayıftım şimdi gören herkes laf söylüyo, geçilen dalgaların haddi hesabı yok:KK51: takıntı yaptırdılar zorla, birde düşük bel pantolonlarla o tutma yerleri oldu, çirkin görünüyo, yarın hamile kalsam iyice kötü olcam. Eski kiloma döneyim istiyorum o yüzden :)

1.65 de espiriye vurunca 1.50 daha güzel durdu :-) Ya ben hep çok zayıftım şimdi gören herkes laf söylüyo, geçilen dalgaların haddi hesabı yok:KK51: takıntı yaptırdılar zorla, birde düşük bel pantolonlarla o tutma yerleri oldu, çirkin görünüyo, yarın hamile kalsam iyice kötü olcam. Eski kiloma döneyim istiyorum o yüzden :)

Bir bucuk adana gibi oldu bu. :KK70:Takinti yaptiranlar kendisine baksin , kendin icin zayiflayacaksan zayifla.. Basim donuyor ben cikicam KK dan biraz. :cool:

OdJmED.png

Heyyooooooo kizlaarrrrrr  :KK73:   :KK73:

Sacma sapan insanlar iste. Kati kurallari var. Sevmiyorum ben ingilizleri. :KK43:

Yiyicen cikolatalari sonra mi katilacaksin. :KK70:Yarisma basladi bugun bile katilsan almayiz seni. 9 kisilik grubuz . :KK51:
yahu varya ben yediklerimi saysam tekme tokat girişirsiniz bir güncük sonra katılsam hıı
yarından sonra hı =(

X