Kk tatlı cadısı derman evleniyor

derman

Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin.
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2007
5.017
1.607
KIZLAR DÜĞÜN GÜNÜM BELLİ OLDU 17.05.2009 PAZAR GÜNÜ EVLENİYORUM AYRICA 09.05.2009 KINA GECEM VAR BİRAZ HEYCANLI BİRAZDA DUYGUSALIM.
BÜTÜN HAZIRLIKLARIM BİTTİ AMA BENDE BİTTİM BEKAR OLAN ARKADAŞLAR SÖYLESİN AYAKKABIMIN ALTINA ADLARINI YAZACAĞIM.a.s.

“Allah mübarek etsin ve bereket ihsan etsin
Her ikinizi de iyilikler içinde birarada tutsun”

Önce ben önce ben delikafadulden delikafadulden

Koskaca irem yazzzzzz kaydirigubbakcemile
(Sabah gelirken kafamı kapıya carptım yok kapı kafama carptı. Beynim sola kaydı o yüzden bu evlenme yaygaram sakın yanlış algılaman heeee-tatlicadiarzu- kendim için bişi istemiyom zaten vatana adam lazımşakkıdı)

Mutluluklar canım. Tebrikler şimdideeeee:1hug:a.s.:nazar:

canım zaten evli yaziyor profilinde herhalde onceden degistirdin acele edip :
hayirli olsun

önce ben önce ben delikafadulden delikafadulden

koskaca irem yazzzzzz kaydirigubbakcemile
(sabah gelirken kafamı kapıya carptım yok kapı kafama carptı. Beynim sola kaydı o yüzden bu evlenme yaygaram sakın yanlış algılaman heeee-tatlicadiarzu- kendim için bişi istemiyom zaten vatana adam lazımşakkıdı)

mutluluklar canım. Tebrikler şimdideeeee:1hug:a.s.:nazar:

ilk başa seni yazcam inş en yakın zaman karşına çıkar canım

canım rabbim ömür boyu mutluluklar versin bir yastıkta kocatsın inşallah....

allah mesut etsin darısı başımıza işallaaahhhh ayakkabının altına benide yazsana en silinecek yerine bi zahmettt:jeyyar:

allah mesut etsin bir ömür boyu mutluluklar benim adımıda ayakkabının altına yazarsan çook makbule geçer canım kaydirigubbakcemile3

ÖMÜR BOYU MUTLU OLURSUNUZ İNŞALLAH ben evliyim ama ayakkabının altına yazıcağım isimleri kurşun kalemle yaz ben öyle yapmıştım delikafadulden

mutluluklar canım.allah hiiiiiiiiiçç pişmanlık vermesin,ağız tadınız hiiiiiiiiiiççç bozulmasın.

mutluluklar.jpg

hayat basamak

larından cıkmanda

allah kolaylık versin.

önceLikLe hayırLı oLsn aLLah sınırsız çocuk veRsin işaLLah :KK70:
benim yaşım küçük ama oLsn oraya gül de yazarsan sevinirimm :Saruboceq:kaydirigubbakcemile5:dance:

Allah hayırlı etsin allah yuvanız bir ömür boyu mutluluğu gülücğü eksik etmesin sevginiz her daim dahada artsın..

Tebrik ederim derman :1hug: Bir ömür mutluluk sizinle olsun işallah :nazar:

tşk ederim kızlar iyi niyetlerinize iyi varsınız kk kadınları

X