Kk' nın En İyi Sonbahar\ Kış Günlük Giyim Kombin Yarışmasıı

hayırlı olsun resimler ne zamn yayınlanacak

bugünden itibaren bir hafta süre ile ktılmak isteyenler başvuru yapacaklar, 15 Kasım katılım için son gün, Editörümüzün hazırlıklarından sonra fotoğraflar yayınlanack. Ama şimdilik yalnız bir aday var, eğer aday sayımız çoğalmaz ise maalesef fotoğraflar yayınlanamayacak

Aman imzan yapmış bu öbüründen daha büyük olmuş şikayet unsuru

Güzel kombinler benim renklerim

farklı bir yarışma olmuş elinize sağlık eger tutulursa cok güzel olur alanlarına ayrılır en güzel düğün kıyafeti ev gezzmesi kıyafeti çocuk giydirme ... böle uzarrrr şokkk güzelll ama ben giyinme konusunda pek kendimi beğenmem bana cok ii olacakkk

inşallah , bende o ümitle açtım konuyu ama tutmazssa yine gardorop önünde kıyafetlerle bakışacaz

Öyle canım çok güzel olacak bende bir heves bekliyorum kombinleri
Size olur bir yarışma hamile giyim kombinleri olsun ben bayılırım şık giyen hamilere bazıarınına çok yakışıyor insanı heveslendiriyorlar

Okym hayırlı olsun ruh ikizimben şimdi güzel bi hamis kombiniyle yikardim ortalığı da ah şu kıskanç heruflerin gözü kör olsun

ah ah , çöpe bile makyajlı gide gide kıskandırmışsın adamı, şimdi senin gibi bir güzellikten mahrum kalacak bu yarışma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…