Kk dostluklariiii

Bilemedim ki anam mesela odami toplarken falan aman bi yerde leke kalmasin cok temiz olsun falan diye dusunup guzel guzel temizliyorum ama nedendir ablamadim valla neyse zaten evlenince mecbur olduum icin daha cok yakisir belki :KK70: :KK70: zaten cogu kisi evleninxe ogrenmis. Benle hep dalga geciyolar sinir oluyorum
bosver yapma sımdı bısey bence evlenınce seve seve yapıcan cnm maalesef diğer ikilemeyı yazmıyorum yanı öyle öyle yapıcan kocan yardım ederse sanslısın benım koca keyfıne gore bazen yardım eder bazen kılını kıpırdatmaz

ayyy ben çay sevmem kiii :110: soğuk taze sıkılmış elma suyu alabilir miyim :KK53:
elma-suyu-7631.jpg
benim manitam gelmişşşşşş yırtıcam o gelınlıklerı kopardılar senı benden haaaa:KK62:

adreemmm sende mi burdaydınnn :rolleyes::rolleyes::rolleyes: geyşa hatunum benm :KK200::KK200::KK200::KK73::KK73::KK73: sevindirik oldum seni görünceee elim ayağım dolaştıı :KK8::KK72::KK71::KK45:
şeyyy burda öpmeli şevmeli konu varmış geldım ben de geldıgımden beri kola muhabbetı yapıolar öpmeli sevmeli sapıklı seyler yok burda patates yazıcam dedı ama yazmadı :KK22::KK22::oops::oops::oops:

X