KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

ya allahım ben bile evli değilim ama yani mantıken olurmu böle şey ya töbe töbe kızlığı bozulmuşmu peki:)

o işin nasıl yapıldığını biliyorlar ama nedense hamile olup olmadıklarını bilemiyororlar:mymeka: o kadar tırsıyosan şeyinede sahip olcan

korkuyorsanız niye yapıyorsunuz. bir anda oldu herşey.

ceketi üstüme bıraktı acaba hamilemiyim:)))))))))))

yada otobüste bir erkek yer verdi, koltuk sıcaktı hamile kaldım mı?

sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni koptum ya hiç güleceğim yoktu heee orgazm sigarası heee vay beeeesempatiksalakcinni

sevgilim benle sevişmek istiyor gelde içme

cekkkk cekkk cigerler bayra ede

eeee ben bu konumu nire acam din hele bagaaaaalülülülülülü

saçları uzamayanlar buraya Mesaj Linki

saçlarıma sık sık röfle yaptırdığım için saçlarım çok yıprandı hiç uzamıo. saçların uzaması için denemiş ve etkisi gerçekten olmuş doğal yöntemi olanlar varmı...

turp suyu ve yumurta sarısı ile saçlarına maske yap.
şöyle: bir turpu güzlce yıkayıp rendele. Kaynar suyun içine at. Birkaç dakika kaynat.kaynattıktan sonra soğumaya bırak. Ilıdıktan sonra yumurta sarısı koy ve çırp. Bu karışımı saçlarına sür. 1 saat sonra saçlarına uygun şampuanınla yıka. Bu maskeyi haftada bir kez uygula. Bu formülü deneyenler faydasını gördüler Ama sende işe yarar mı bilemem. Ama en azından birkaç kez dene.

arkadaşım bende aynı dertten müzdariptim sana kesin yüzde yüzde tutacak bi yöntem vericem ilk önce bir adet kuru maya alıyorsun ve bunu hergün bir barfak süte karıştırıp içiyorsun inan benim saçlarım belime yaklaştı yanlız bıkmadan yapman lazım kesin çözüm umarım faydalı olabilirim sana

işte size salata pardon saç uzatma yöntemleri.
kocişe söyliycem mesleğini bıraksın adam boşa uğraşıyor.

bizde evlenirken çok sorun yaşadık, aileler istemedi, kaynanam olacak adi bana iftira attı.
ama biz yıkılmadık ve mücadele ettik.
sonuç: kazandık ve mutluyuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…