KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

zuzu cocuktan beterler kız
cocuga iki tene cekiyon aglayıp susuyo herüfe cekemiyonda:KK1::KK1:

dark güle güle canım

marulcum alma doktorun yanına kalsın kapı önünde:roflol:
gösterir inş. meloşunki göstermemişti:roflol::roflol:

Kaynanam da gelecek zannımca alma da göreyim ikiye birim olum akannehir :KK1:
Çikolata yiyince hareketleniyormuş güyaa yiyim gidicem bakalım nocek sempatiksalakcinni

Kaynanam da gelecek zannımca alma da göreyim ikiye birim olum akannehir :KK1:
Çikolata yiyince hareketleniyormuş güyaa yiyim gidicem bakalım nocek sempatiksalakcinni

sende ananı bubanı cagır :hulya:
aile boyu foto gibi:KK1::KK1::KK1:

he yi yi yide yarasın tosunumuzaolumunekankayizsmile

you hoşgeldinolumunekankayizsmile

anacım bu sevgililerin istekleri bitmiyor:roflol:
yasık kıza:nazar: ya benim anlamdığım bu insanların aklı,fikri mantığı yok mu?
sanal alemde konu açıp tanımadığı insanların fikirlerin alıyorlar:1shok:
üstelik şahsi konularda-tatlicadiarzu-

larisam beraber:nazar::nazar::nazar:

biliyorum canım orayı
sıkma canını 5 senem gecti orada ama illallah ettim artık bak bigun şirketten cıktım ( bi organizasyon şirketinde calısıyordum ) sigortanın ordan bindik 3 kız mecbur etek giyiyoruz siyah diz üstü hafif yani kısada deil yağmur yağıo dolmus tıklım tıklım her zamanki gibi e mecbur bindik binevlerde inenler oldu cok ama itiş kalkış ellenmedik yerimiz kalmadı alsanaalsanasmile en son bizim kızlar indi en son ben iniyorum arkadan bi ittiler merdivenlerden nasıl indim bilmiyorum ama 1 elde kalçamda etegimden elini sokmus ben inerken oturanlardan biri nasıl indim bilmiyorum kaldırıma oturdum ağlıyorum hıckıra hıckıra kızlarda beni sakinleştirmeye calısıyor ve o şerefsizde otobusun arka camından kafayı uzatmış gülüoalsanaalsanasmile okul bitsinde gideyim die her gece dua ettim ya
Geçmiş olsun of çok zor şeyler bilirim...
:eek:klava:
Larisam sana da geçmiş olsun...olumunekankayizsmile

ben ilk gittigim sene saçım kızıldı yani tam kırmızı işte saçıma bile küfür ettiler ya saçını ........... dedi geçti yanımdan ogun gittim siyaha boyattım

Pislik herif saçtan da mı tahrik oluyor?
:umursamaz:

:KK1:

:roflol:
Kızlar şu hamilelik konuları bu ara artışta.
Bahar etkisi sanırım...
:2:

yüz kere diyorum göğüslerine boşalmadan hamile kalamazsıııııııın anlamıolar hala soruolar :umursamaz:

X