KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

saçları uzamayanlar buraya Mesaj Linki

saçlarıma sık sık röfle yaptırdığım için saçlarım çok yıprandı hiç uzamıo. saçların uzaması için denemiş ve etkisi gerçekten olmuş doğal yöntemi olanlar varmı...

turp suyu ve yumurta sarısı ile saçlarına maske yap.
şöyle: bir turpu güzlce yıkayıp rendele. Kaynar suyun içine at. Birkaç dakika kaynat.kaynattıktan sonra soğumaya bırak. Ilıdıktan sonra yumurta sarısı koy ve çırp. Bu karışımı saçlarına sür. 1 saat sonra saçlarına uygun şampuanınla yıka. Bu maskeyi haftada bir kez uygula. Bu formülü deneyenler faydasını gördüler Ama sende işe yarar mı bilemem. Ama en azından birkaç kez dene.

arkadaşım bende aynı dertten müzdariptim sana kesin yüzde yüzde tutacak bi yöntem vericem ilk önce bir adet kuru maya alıyorsun ve bunu hergün bir barfak süte karıştırıp içiyorsun inan benim saçlarım belime yaklaştı yanlız bıkmadan yapman lazım kesin çözüm umarım faydalı olabilirim sana

işte size salata pardon saç uzatma yöntemleri.
kocişe söyliycem mesleğini bıraksın adam boşa uğraşıyor.

Bu ne hakikaten ya...
:KK1:

niye olacak terbiyesizliğinden.
eşimle tanıştığım sene kampımızda dj olarak çakışıyordum. e haliyle gözde oluyorsun.
ufacık bebeğinden büyüğüne kadar herkes benimle arkadaştı.
her devre arkadaş guruplarım vardı.
bir seferinde 4 erkek bi kız gurup olmuştuk ikisinin yaşı 17 diğerleri benle yaşıt.
çok güzel vakit geçiyorduk filan. anneside yazlık ev tutmuş sahilde takı satıyor.
beni erkeklerle gördüğü için her devre bir erkekle çıkıyor demiş eşime.
daha o zaman eşimle yeni tanışmıştık.
tabi eşim anasına değil bana inandı.
daha ne laflar duydum.
sonuçta hiçbir dediğini ispatlayamadı ama canımı çok yaktı.
kızından bulsun diye beddua ettim. kızı 2 nişanlıdan ayrıldı.
üniversite okuyorum diye erkek arkadaşının evine gitti kaldı.
(ailesi vardı tabi evde)
işte böyle eden bulur misali.

Son düzenleme:
niye olacak terbiyesizliğinden.
eşimle tanıştığım sene kampımızda dj olarak çakışıyordum. e haliyle gözde oluyorsun.
ufacık bebeğinden büyüğüne kadar herkes benimle arkadaştı.
her devre arkadaş guruplarım vardı.
bir seferinde 4 erkek bi kız gurup olmuştuk ikisinin yaşı 17 diğerleri benle yaşıt.
çok güzel vakit geçiyorduk filan. anneside yazlık ev tutmuş sahilde takı satıyor.
beni erkeklerle gördüğü için her devre bir erkekle çıkıyor demiş eşime.
daha o zaman eşimle yeni tanışmıştık.
tabi eşim anasına değil bana inandı.
daha ne laflar duydum.
sonuçta hiçbir dediğini ispatlayamadı ama canımı çok yaktı.
kızından bulsun diye beddua ettim. kızı 2 nişanlıdan ayrıldı.
üniversite okuyorum diye erkek arkadaşının evine gitti kaldı.
(ailesi vardı tabi evde)
işte böyle eden bulur misali.

Ne zor şeyler.
Allah yardım etmiş neyse ki sana düzenini kurmuşsun. a.s

kızlar dun çok kötü oldum 7 gibi eşim geldi bende dun hiçbişi yememiştim yaz gelince öyle oluo mutfaga giremiyorum yemek kokusundan uzanmıstım baktım ayaklarımı hissetmiyorum bacaklarım fln yok gibi eşimede sölemedim bişi yemedim diye kızmasın diye anladı oda hemen bişiler hazırladı yedim kendim geldim az şimdi başım çatlıo gibi ya

X