KK aracılığı ile Annelerimize..Anneler Gününüz Kutlu Olsun..

canım annemmmm herşeyim gözümün nuru annem seni çok seviyorum bitanemmm özledim seni daha ayrılalı 2 hafta oldu ama genede çok özledim canım anammmmmmmmm

Canım annem, 5 yaşımdaydım. Bebeğime elbise dikmek istiyordum seninle, senden öğrenmek istiyordum bunu... İşim var şimdi, bitince oynarız dedin. Bekledim... Bak şimdi 21 yaşındayım, hala işinin bitmesini bekliyorum... Keşke hayatı biraz daha erteleyebilseydin, ev işlerini biraz kenara atıp benim ruhumu daha fazla okşasaydın... Sevgini doya doya yaşasaydım da başka yerlerde aramasaydım sevgiyi... Ben beklemekten vazgeçtim. Birgün torununla dikersiniz elbiseleri inşallah... Seni çok seviyorum...

şükürler olsunki iyi ve kötü günlerimde yanımda olan beni anlayabilen cnm annecim var
senin tırnağına zarar gelse dünyayı yıkarım
sen benim bebeğimsin

ben annemden cok uzaktayım ama anne sevgisı bır başko oluyor babamı kaybettım onun kalan omrunu anneme versın yaradan anun acısını bana gostermesın annesini sevmeyen varmı acaba canım anammmmmmmmmmmmm allah sana uzun ömur versinnnnnnn

anam canımın cananı...
seni çok seviyorum anamm...
gururduyorum seninle...o mis kokan ellerinden öpüyorum anam..:1hug:
sensiz olmaz bu hayat anam..a.s.

karşılıksız sevmeyi bilen fedakarlıkta sınır tanımayan dünyanın en güzel yürekli en güzel yüzlü melek annesi canım annem iyi ki varsın seni çok seviyorum hayatımın anlamısın canımıniçisin anneciğim:))))

canım annem senı çok sevıyorum dunyada kotulugumu ıstemeyen tek kadın sensın allah senı basımdan eksık etmesın

keşke yanımda olsaydın.kızımı görebilseydin... insanın hayatındaki en büyük lüksü annesinin yanında olmasıdır... yoksun ...sadece rüyalar.... çok özlüyorum seni....

annecim.. hayatta beni seven tek insan, herşeyin en iyisini hak edip asla hak ettiği değeri bulamayan bitanecik annem.. seni üzdüm, kızdırdım, kırdım çok. ama her defasında kendimden nefret ettim. hayatta hep senin kadar güçlü olmak istedim, ama yapamadım, yapamayacağım da.. senin kadar mantık,sabır sahibi olamadım asla hayatta. kendini hiç düşünmeden, ön plana almadan sadece çocuğunu,aileni,eşini,sevdiklerini mutlu etmeye çalıştın hayatta, ama olan hep sana oldu.. bir teşekkür bile etmedi insanlar. seni üzmemek için elimden geleni yaptım her zaman ama, istemeden çok üzdüğüm zamanlar da oldu. zamanı geri alabilmeyi çok isterdim, bazı şeylerin hiç yaşanmamış olması için. ve, seni inciten,haksızlık yapan herkesi dünya üzerinden silebilmeyi, korkunç acılar çektirebilmeyi isterdim. seni kaybetmekten ölesiye korkuyorum, ama yanımdayken bile kıymetini bilemediğimi düşünüp kahroluyorum bazen. Allah seni yanımdan ayırmasın, sana sağlıklı,uzun,mutlu,rahat ömürler versin. hayatta dik durabilmemi sağlayan tek insansın ve senin kızın olduğum için çok şanslıyım.. herşey için teşekkürler annem, iyi ki varsın...

Neredeyse tam 5 yıl olacak yüzüne,kokuna,koynuna hasret kalalı ve böyle daha kaç tane 5 yıl geçecek.Sen benim annişimdin, ben senin sarı papatyan.Sarı papatyan seni çok özlüyor,geceleri rüyalarıma gel diye dua ediyor.
Beyaz gelinliği giyerken üzerime demiştimki ''anneme en çok şimdi ihtiyacım var'' diye ama o kadar değilmiş annişim şimdi bende anne olmaya hazırlanıyorum ve en çokta yanımda seni arıyorum.Ne olur kanatlarını bizim üzerimizde tut annişim torununun ve sarı papatyanın sana çok ihtiyacı var,bizi koru kolla oralardan olurmu.
SEN HAYATIMA GİREN EN ANLAMLI,EN ÖZEL,EN KIYMETLİ KADINSIN ANNİŞİM.SENİ ÇOOOK SEVİYORUM.

ne olur arkadaşlar anneniz hayatta ise onu hiç ihmal etmeyin,onu sevdiğinizi söylemek için sürekli fırsat yaratın,kırmayın.onlar bizim bu hayattaki tek dostumuz inanın...

13 yıl önce,karnımdaki 7 aylık bebişimi severken,
onunla, benimle geçireceğin günlerin hayalini kurarken,
rabbim seviyormuş seni, 45 yaşındaydın aldı bizden.
şimdi tek umudum,
nasıl olsa birgün senin gittiğin boyuta bende gideceğim,
ve inşallah orada, yarım bıraktığımız yerden devam edebileceğiz.

ben senin öldüğündeki yaşımda, 22 yaşında kaldım annem.
yavrular anneleri olmadan büyüyemiyorlar ki..........
geldiğimde kucağında uyut beni emi anacığım.....

SunLight sen harika bi annesin eminim ve harikalığına devam edeceksin.. Rabbim seni yaLnız bırakmasın..
Annemm canım annem iyi ki benimsin benimLesin hep benimLe oLL diLerim,kahrımı nazımı çeken tek kadın canım kadın.. şükürLer oLsun benimLesinn..

senin yazını okurken, çok duygulandım.:çok üzgünüm:
biliyor musun?
en yakınımdakiler bile senin kadar,
sizin kadar anlayamıyorlar beni (eşim dışında)
sizin kadar bilemiyorlar duygularımı.:1hug:
seni ve hepinizi çok seviyorum.

karşılıksız seven...almadan veren...çağırmadan gelen...
kıymetlim,pırlantam,hayatta ki en büyük varlığım...
canım annem senii kelimelere sığdırmak imkansız...
evlendikten sonra daha da iyi anladım kıymetini...
ahhh anacım nasıl özlüyorum seni bir bilsennn
bebeğim olunca yani bende anne oluncaa eminim daha da
çok anlıcam kıymetini...
rabbim seni eksik etmesin ömrümdennnn
acını göstermesin bana hiçbirzaman..
seniii çokkkk seviyorum iyki varsın.. canımsın en kıymetli varlığımsın benim...

arkadaşar lütfen annelerinizin kıymetini bilin hayattayken, onunla geçirdiğiniz her anın tadını çıkartın çok kıymetli onlarla geçirdiğimiz vakitler..ne yapsak haklarını ödeyemeyiz temizliğe yardıma gidin..misafirigeliceği zaman gidin yardım edin..kırmayın üzmeyin..off pofff demeyin...sonradan keşke diyeceğiniz hiç bişeyi yapmayın...ana gibi yar olmazzz hiçbişey annelerimizin yerini tutmaz....

annem kokunu çok özledim....
1 yıldır sana hasretim....sarı papatyan seni çok seviyor.....

Annemmmm...
Hayattaki en değerli varlığım,canım,bitanem..
Sen kimsenin olamayacağı yerdesin yerini hiç kimse dolduramaz...
Sözlendiğim akşam nasılda gözlerinden yaşlar akıverdi hemen :çok üzgünüm: inan gün geçtikçe kıymetini daha iyi anlıyorum evlilik kararı aldıktan sonra o kadar karışık duygular sardı ki ruhumu..Bir yandan sevdiğim adama kavuşmanın sevinci,bir yandan da senin dizinin dibinden ayrılmanın hüznü...Seni hayattaki herşeyden daha çok seviyorum canım annemm..İyi ki varsın varlığınla mutlu oluyorum bizi sakın bırakma hep sağlıklı ve mutlu ol :1hug:

ANNEM BENİM........
insan anne olmadan annesini tam anlayamıyor ne yazıkki.....
şimdi düşünüyorum da:
iyiki varsın ,
iyiki annemsin,
iyiki bende senin kızınım......

seni çok özledim annem.8 yıldır hasretım kokuna.her anne kız gördüğümde içim cız ediyor.keşke diyorum senle birlikte olabilsek.Allahım senı benden daha çok seviyormuş diyorum.ah anne içim çok acıyor.sevsen,öpsen koklasan,kollarında ağlasam olmaz mı hala küçük kızınım,büyüyemedım annem.seni çok seviyorum annem duy benı.şimdilik rüyalarımda,anılarımdasın ama birgün cennetinde görüşmek üzere benı bekle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…