Kızmayın lütfen 🙏🏼

Ahahhsfjk
Ben olsam eline liste verirdim abla buzluk hazirligim ve dolap tamtakir oldu ellerinden öper derdim
Konu sahibi bunu yapmiyor malesef
Yapsa ablasi topuklayacak
Aklima baska birsey gelmedi
Kv gelsin diyenleri dinledim onlar yarın geliyoruz dediği gibi bu “ben gideyim yanında sigara içemem” diyor
Yani rahatım bozulacak dedi kısaca
İlk anda yapmadığıma pişman oldum
Bundan sonra olayım bu olacak
Onlar geldiği gibi kv yi çağırcam

Valla yapardım bunu son çare
Ama gidiyorlar şükür

Yalandan diyin eşimin tarafından su kişi vefat etmiş oraya gitmemiz lazım.baska bı şehir söyleyin.siz yokken illa da kalicam demez heralde.

Çok güzel demişsiniz
Ben NORMAL olan kardeşi başımda taşırım
Daha önceki doğumumda evimde öyle bir kavga ettiler ki az daha polislik oluyorduk
Ben de travma bıraktılar
Ayrıca empati yoksunu hepsi de
Yarın kv gelecek deyince “ayy ben gideyim sigara içemem yanında “ dedi
Güya benim için burdaydı
Ama söz konusu kendi konforu olunca hemen gitmeye karar verdi
Böyle kardeşlik mi olur ?

Kayınvalideyi cidden çağırmanıza gerek yokki,o gelirse evde yine insan yükü.Bence son zamanlarda eşinizle kalın doğum sonrası zaten gelen giden olur,bu günleri iyi değerlendirin.Tabi kayınvalidem yardımcı olur, bende rahat ederim,yanında rahatsız olmuyorum diye düşünüyorsanız orası size kalmış.

Olmaz bundan sonra siz de gelmeden önünü kesersiniz yatılı misafir kabul etmeyin onu

Kv aranız nasıl bilmiyorum ama bence anneniz varken de gitmez. Kv gelecek abla sen git diyeceksiniz. Yok olmaz diyebilir yine bu seferde o senin yanında rahat edemez git diyeceksiniz. Yüzsüz anlamıyor belli.
Yok tmm oldu kv gelecek deyince tamam gideyim sigara içemem dedi
Yani benim için kalmıyor demekte çok haklıymışım
Öyle olsa kendi konforu söz konusu olunca ben gideyim demezdi yine de senin için kalırım derdi

Annene soylesene alsın basından

Yok kv akşama bile kalmaz gider ben rahat değilim dediğim anda bile kalmaz ki ben rahatça ona söyleyebilirim

Ergen oğluna git fırından ekmek al dedik (200mt mesafesi) hayır gidmem dedi

Anneme demedim güvenmiyorum beni gambazlar ama kv ME söyledim o gelecek
Onlar geliyor deyince hemen toparlandı gidelim biz dedi

Yok kv akşama bile kalmaz gider ben rahat değilim dediğim anda bile kalmaz ki ben rahatça ona söyleyebilirim
İyi en azından bir yerden yüzünüz gülmüş.Ben sizin konunuzda anneyi de hiç mantıklı biri gibi görmedim.Normal şartlarda yük olma kızım iki çocukla der zır zır arar bir anne,uyarır.
Üzgünüm ama sizin annenizde kardeşi destekliyor ve bencil düşünceye sahipler,en azından buradan bakınca öyle görünüyor.O yüzden daha gelmeden net bir şekilde kalmalı misafir istemediğinizi belirtin yoksa hep karnınız ağrır.

Annem çok anne gibi değil nerde dedikodu malzemesi var annem kullanır,çocuklarının arasında bile olsa söyler çekinmez

Açıkça konuşacaksın bu şekilde stres oluyorum son günlerimi sakin geçirmek istiyorum diyeceksin, ay nasıl hala susuyorsun !

Canım deki abla yaptığım hazırlıkları size ikram ettim , dogum sonrası için bi hazirligim stogum kalmadı. Madem gitmiyorsun . Biseyler yap , buzlugumu doldur evi de temizleyiver . Sancilarim ağrılarım var yapmaya da halim yok , size hizmet etmeye de deyiver. Kusura bakma madem benim için kalıyorsun başta kıyamadım ama artık vücudum erir veriyor de . Uzat ayaklarını yat , o çalışsın az faydası olsun sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…