kızlık zarı

Ya erkek yapınca milli oluyor gurur duyuyor orada burada onurla gururla anlatıyor
Kadın yapınca utanıyor dalga konusu oluyor işkence görüyor öldürülüyor
Ben yaptığını yargılama hakkını kendimde görmüyorum açıkçası
Varsa bir bilgim fikrim eleştirim yaparım o kadar dalga geçmem yargılamam
Ben dalga gecmedim ama acikcasi sinirlendim.
Madem sorun yapacaktin neden iliski yasadin dedim.
Kimseyi taslamak, yargilamak bizim haddimize degil.
Ancak dusunmeden bile bile yaptigi bir seyse, bunu goguslemeyi de bilecek. .
Ileride hayatina cikacak insana da "ben bakireyim" yalanini atmayacak.

yahu sanki adam öldürmüssün bence rahat ol bosver madem kandırmayı dusunuyorsun ileride esini esnek zarım kanamıyor falan dersin ne ameliyatı ya sacmalamayın lutfen
Ya valla çok farklı oldu diktirince kandırmış oluyoruz ama esnek yırtılmıyor diyince gerçeği söylemiş oluyoruz sjdkdksk güzel kafa

:işsiz:
Biz neyi tarisiyoruz ki nicki bile ofsayt
Hani nerede canommms?
Oturup izledigine eminim.
Konu fake.
Kendime acidim su an o kadar da yazdim halbuki.

Konu fake olabilir ama olmayabilir de. Biri sevişen "bekarla" aşağılayarak dalga geçiyor, diğerleri de ilkokul çocuğu gibi komik olduğunu sanarak başlıyorlar lince. Yav çok komik yazdıklarınız he. Hepiniz çok namuslusunuz, hayatlarınız harika, en ahlaklı, birinci sizsiniz.
Yorumları okurken midem bulandı.

Konunun fake olmadığını varsayarak yorum yapıyorum. Olmuş bitmiş. Olmasaydı da daha iyi olurmuş demicem. Ben de genç bir kızım. Buradaki herkes bir aralar genç bir kızdı ya da hala öyle. Bu hevesler çok normal, yaptığın da normal. Üzülecek hiçbir şey yok. Kendine güven.
Hem bak aslında bu olay mal turnusolu bile olabilir. Kızlık zarını namus timsali sayan gerikafalı erkeklerle evlenip hayatını yakmazsın :)

Konu fake mi ne bilmiyorum ama değilse de iki çift lafım var... Madem yaptın cezasını da çek... O adam seni almaz zaten o yüzden illaki çekeceksin...değerlerimizi kadınlığımızı nekadar ayaklar altına serer olduj yazık çok yazık...

ya evet bence de ben de anlamıyorum. madem yapacak kadar umursamıyor o zaman yaptıktan sonra neden buraya gelip söyleniyorlar. tamam belki bir an ama bu kadar kafaya takıp buyutulecek bir sey degil ki. hani madem takan biri muhafazakar biri o zaman nasıl cesaret ediyor. gayet rahat birlikte olabilecek biriyse o zaman niye takıyor. kafamda deli sorular.
bence herkes sevgilisiyle sevissin boylece kızlık zarı problemi kalmaz en azından bizim cocuklarımız aynı sıkıntıyı cekmesin.
ayrıca diktirmek kadar saçma br sey daha duymadım, resmen yalanın en kuyruklusu yani. ileride kocası da biriyle yatar bir sey yapmadım der o zaman aynı sey.
Zaten konu sahibide sevgilisiyle sevişmiş:))
Bu durumu çok takan çok korkan biri buna cesaret edemez bir anda olan bişey değil ki bu... Ben evlendikten 4 ay sonra birlikte oldum eşimle bir anda pat diye olmuyor malesef ki...

Iyi de evlenecegin kisinin yuzune bakmaya utanman icin illaki kizlik zarinin (bu kelimeye ifrit oluyorum yerine kullanacak bir sey bulamadim) bozulmasi gerekmiyor ki. Eger yetisme tarzina, sana ters bi durumsa karsi tarafin anlamayacagi seylere de utanman lazim. Ben evlilik oncesi iliskiye karsiyim. Ama esim degil mesala. Yani belki bunu sorgulamayacak biriyle evleneceksin neden bu kadar dert ettin ki. Hem kac tane bakir erkek kalmistir dunyada. Bir sey derse sen kendine bak dersin. :halay:

Kızlık senin zar senin kime ne? Arkasında durmayacaksan hayatım bitti ah vah tüh diye canını çürüteceksen niye yaptın? Madem yaptın ne diye kendini hirpaliyorsun olmuş yapmışsın bitmiş işte Allah Allah

Yav çok komik yazdıklarınız he. Hepiniz çok namuslusunuz, hayatlarınız harika, en ahlaklı, birinci sizsiniz.
Yorumları okurken midem bulandı.

Sen simdi bu yorumla kac kisiyi zan altinda biraktin farkinda misin?
Belki onlara tepkini belli etmek istedin ancak ak edeyim derken kara ettin haberin yok.

Şu başlıkları ve konuları okudukça bana bir sinir geliyor:KK11: birde asla asla demeyin oluyor biranda oldu diye yazmıyor musunuz, o ana gelene kadar niye bir dur demiyorsun bacım madem üzüleceksin. Neyse sevgilin beş para etmezin TEK’i ise sırf birlikte oldun diye evlenme

Walla cnm uzulmeye degmez yapck birsey yok olmasaydi iyiydi olmus madm bnm okildan bi arkadasimda bu konuyu cok takti cok uzuldu yiprandi onunkide bianlikdi ama suan cok mutlu ewli bugunde bi cocuu oldu sende bole seyleri takinti yapmayan duzgun biriyle ewlnirsin ilerde

Sevişme ehliyeti şart.
Sevişmeyi hata olarak görüyorsanız hata ettim geç de. Sonrasına bak. Kendinizi kimseye açıklamak zorunda değilsiniz. İleride hayatınıza girecek kişiyi kendi kafa yapınıza göre seçin.
Bu operasyonu olacaksanız olun tabi.
İleride sevişmedim diye kandırma olayına girecekseniz karşısınıza "sevişip sevişip bakire gelin arayan" ve "bakir olduğunu iddia eden veya sevişip övünen bir erkek" gelirse denk olursunuz.
Herkesin namusu kendine.

X