kızlık zarı

Bu bir anda olan işler herkesle bir anda olmuyor..
Hele güvenmediğin bir adamla hiç olmuyor..
Olmamış senin iş, geri dönüşü yok malesef klinik ameliyat diye sorduğun olayı bilemem de duyduğuma göre 2 saat dayanıyor.
Çocuğu kaybetme derim.

Yalan soylemeyi zaten goze almissin benimki lastik gibi de (yirtilmiyor diye de ilave et) nasilsa senin birlikte oldugunu anlamayacak kadar saf birini hayal ediyorsun.

Patik değil ki bu söktür diktir söktür diktir :oha: Madem hata yaptığınızı düşünüyorsunuz arkasında durmanızda fayda var. Diktirseniz bile ileride eşiniz o çocukla karşı karşıya gelirse ne yapacaksınız? İftira mı diyeceksiniz?
Benzetmeye bayıldım :KK70:

Konu sahibi keşke bunu en başta düşünseydin şimdi bu stresle adetinde gecikir bu sefer hamile miyim demeye başlarsın...

Merhaba, sevgilimle birlikte oldum ve şuanda korkuyorum eğer beni bırakırsa ben naparım nasıl başkasının yüzüne bakarak hıcbırsey olmamış gıbı davranırım dıye dusunuyorum. Aslında olmaması gereken birseydı ama bende yaptım bunu yapmam demeyın malesef bır anda oluyor ve kızlıgınız bozuluyor erkekler o kadar rahatkı senı bıe dusunmuyorlar ne olur bana yardım edın kızlık amelıyatı olan varmı olduysanız nerde oldunuz ve o ılk gece kanamanız ve yırtılmanız oldumuu lutfen yardım edın bana
Bu kafa nasıl bir kafa

beni bırakırsa naarım diye düşünüp sakın her yaptığı eziyeti sineye çekme. iyi giden bir ilişkiniz varsa devam edin evlilikle sonuçlanması gerkeiyorsa sonuçlanır, gerekmiyorsa sonuçlanmaz. kendini seven birini elbet ulursun bahsettiğin şey dünyanın sonu değil

Canm yaptığın kötü bişey değil aslında hata mı denmeli bilmiyorum. Gerçek olduğunu dusunerek konusuyorum. Evleneceğin adam 50 tane kadinla seks yapmıştır yapmayanı arar. Bunun karşılığında sen kızlık diktirmeyle ona ihanet etmiş olmazsın o yüzden eğer içini rahatlatacaksa iyi bi hastanede diktir.

Kızlık zarı dikiliyor diye mı ilişkiye giriyorsunuz Allah aşkına? Bu seçenek var diye mı bekaret bozdun sen?
Madem yaşadın birşey bırak kalsın öyle. Bide operasyon yaptırıp alttan deformasyon olmasın bunları da düşün.

Bizim bir arkadaş vardı, 3 senelik uzun ilişkisinde sevgilisiyle birlikte olmuştu sonra çocuk aldatınca oda her önüne gelenle birlikte olup bakireyim esnek gibi bir şeyler söylüyordu sende öyle yaparsın eğer bundan ayrılıp başkasıyla olursan esnek dersin. Tabi ne kadar inandırıcı olur bilmiyorum

Merhaba, sevgilimle birlikte oldum ve şuanda korkuyorum eğer beni bırakırsa ben naparım nasıl başkasının yüzüne bakarak hıcbırsey olmamış gıbı davranırım dıye dusunuyorum. Aslında olmaması gereken birseydı ama bende yaptım bunu yapmam demeyın malesef bır anda oluyor ve kızlıgınız bozuluyor erkekler o kadar rahatkı senı bıe dusunmuyorlar ne olur bana yardım edın kızlık amelıyatı olan varmı olduysanız nerde oldunuz ve o ılk gece kanamanız ve yırtılmanız oldumuu lutfen yardım edın bana
Fake misin degilmisin bilmem ama
netten araştır yurt disindan getirtilen kızlık zarı kapsülseri var
birlikte olmadan yarım saat önce vajinana yerleştiriyosun sonra birlikte oluyosun sanki ilk defa beraber olmuşsun gibi kan geliyor karşındaki anlamıyor
insallah sevgilinde bırakmaz seni
bunlarda gerek kalmaz

Fake misin degilmisin bilmem ama
netten araştır yurt disindan getirtilen kızlık zarı kapsülseri var
birlikte olmadan yarım saat önce vajinana yerleştiriyosun sonra birlikte oluyosun sanki ilk defa beraber olmuşsun gibi kan geliyor karşındaki anlamıyor
insallah sevgilinde bırakmaz seni
bunlarda gerek kalmaz
:KK57: vay be teknolojiye bak sen

X