Kızlık zarı kan rengi

Merhaba. Kızlık zarı kontrolu yaptırdım doktorda. Orada canım acıdı biraz. Regl donemim bir gün önce bitmişti. Doktor bekaretinde hiç birnsorun yok dedi ama eve geldiğimde kahverengi akıntım vardi. Kızlık zarım mı bozuldu diye yiyorum kendimi. Normalde hangi renk olması gerekiyor? Doktor bakarken zedeledi mi acaba ? Ne kadar kanın akması gerekiyor ? Birde tam kahverengi bile değil sarıyla kahverengi arası birşey. Nolur bilen biri yazsın..
Kan ne renkse o renk, özel bir rengi yok 😉

Bu konuları doktorumla konuşmak istemiyorum açıkçası. Hiç birşey yaşamadan kanama bile olmadan kızlık zarı kontrolu yaptirdigimi duyunca bile çok sinirlendi. Hafif akıntım oldu kahverengi adetimin bittiği günün bir gün sonrası dersem heralde çok kötü kızar. Ki sanirm haklı da! Muane ederken emin misiniz dediğimde senden saklicak değilim bozuk olsa söylerim dikerim hasta kazanmış olurum ama sapa sağlam. Falan dedi
Bence bukadar takma iyiymiş işte içini ferah tut adetten sonra kahverengi hep olur geçer öyle bişey yokken bozulayım demez kızlık zarı

O zaman 40 tane doktora da gitsen böyle gider bu iş. Jinekolog yerine psikolog öneriyorum canm
İkinci kez gittim heralde 3. Kez falanda gidicem . Birde kpss ye çalışıyorum o kadar kafaya takıyorum ki ders çalışırken birde parmağımı igrenyle batırıp kanın renginin değişim süreçlerinde buluyorum kendimi 😄

Evlenmeden önce benm de takıntım oldu birden hızlı oturdum arabanın emniyet kemeri takma yeri orama geldi İnan bişi olur mu kafayı yedim anan cinsellik olmadı gerekirmiş sonradan anladım
Çok zor bir durum Allah kimsenin başına şüpheyle yasamayı nasip etmesin. Odak noktam sadece bu oldu basbaya.

Çok zor bir durum Allah kimsenin başına şüpheyle yasamayı nasip etmesin. Odak noktam sadece bu oldu basbaya.
Bence düşünme takma bazı insanlar kızlık zarı olmadan doğuyor bukadar takma kızlık zararın bozulması için baya bişeyin oraya girmesi lazım psikolojini bukadar bozma

Acaba yanlış doktora mi gittin. Psikologa gitsen daha yerinde bir karar olurdu sanki.. hic birşey yaşamadan, kaza vs gecirmeden ne bileyim....
İnsanlar bazen böyle seyleri kafal
Bence düşünme takma bazı insanlar kızlık zarı olmadan doğuyor bukadar takma kızlık zararın bozulması için baya bişeyin oraya girmesi lazım psikolojini bukadar bozma
Çok sağol . Allah razı olsun ☘️ düşünmekten hiç birşeye odaklanamiyodum

Kızlık zarı diye BİRŞEY YOKK! KIZLIK ZARİ YOK!! KIZLIK ZARI MUAYENESI DIYE BIR ŞEY YOK! DIKIMI DİYE BIR ŞEY YOK! Bağırıp çağırıp alnıma asıp gezmek istiyorum. Arkadaşlar doktorların yaptığı farklı bir şey. Hastalara da söylemiyorlar tam olarak neyin ne olduğunu. Hiçbirimiz kendimizi vulvamızı kadınlığımızı tanımıyoruz. Lütfen atın artık su kızlık düşüncesini aklınızdan. Öyle bir şey yok. Sağlıklı bir cinsel ilişki de ilk ilişki dahi olsa kanama olmaz. Kanama olmaması çok güzel bir şeydir.ve o ilişkinin sağlıklı olduğunu gösterir. Sizin o gördüğünüz kanlar ilk gecede vs. Toplum baskısı ve psikoloji sebeplerden dolayı kendinizi kasmanız. Aşk kası kasıldığı için sen izin vermediğin yani istesen bile aşk kasın psikolojik olarak izin vermiyor ve bir zorlama olduğu için giriş yeri tahriş oluyor. Içeride ki kılcal damarlar çatlıyor ve bu sebeple kanama oluyor. Kanaması duymayanlar oluyor bunlar da doktor muayenesi gerekiyor o kılcal damarları yakıyorlar. Veya çok çok litrelerce kan kaybeden oluyor bilgisizliklerinden vajina duvarları derin yırtılıyor ve bu sefer cerrahi müdahale ile dikiş gerekiyor ve bu hiç kolay değil. Muhtemelen adet bittikten sonra için de kalan kahverengi akıntıyı görmüşsündür sen. Ama lütfen araştırın okuyun izleyin doktorlara gidip bu konuyu tartışın. Çoğu kadın doğum uzmanı diyor ki bize kızlık bekaret muayenesi diye geliyorlar. Karşımızda ki kesinlikle bizi dinleyecek bir insan değil geciştirmek için bakıyoruz he tamam bir şey yok hani herhangi bir tahriş belirtisi yok bekâretin duruyor diyoruz diyorlar. Kızlık zarı dikimi diye gelenlere de aslında vajina daraltma 1-2 dikiş vajina girişine yapıyoruz o da sanıyor ki kızlık diktirdi oluo bitiyor diyor. Ama lütfen hekimleri bu işe alet etmeyin kırmızı boya ile kaplı vajinal bezler var bu işler için yapılmış onları kullanın diyorlar. Püfff çok konuştum ama daha çok konuşmak istiyorum. Hiç düşündünüz mü evli oluo tecavüze uğrayan kadinlar da neden kanama oluyor?hatta o kadınlar çocuk doğurmuş oluyor. Istemedikleri ve zorlama olduğu için kanamaları oluyor. Araştırın doktorların youtube videoları var dinleyin izleyin. Youtube da kızlık zarı ne değildir yazın Müjde hocanın tüm videolarını izleyin lütfen. Artık doğruları öğrenme vakti. Cinsellik ve cinsel organımız ayıp terbiyesiz pis bir şey değil. Kendi organınızı vulvanızı tanıyın.

Yani bir doktor muayene edip kızlık zarınız zedelenmiş deyince intihara mı kalkışacaksınız anlamadım ben neyin takıntısı bu ?
Bir şey yaşamadım ama emin olmak istiyorum diyorsunuz bir şey yaşamayan insan neden durduk yere gidip kontrol ettirmek ister
Parmağımı kanatıp deney yapıyorum diyorsunuz ki bu mesajınız hiç inandırıcı gelmedi parmak ucundan gelecek kan ile oradan gelecek kan aynı olabilir mi ?
Fake hesap olduğunuzu düşünmek istiyorum değilseniz durum çok vahim kendinize uğraşacak başka meşgaleler edinin bence

Nişanlı veya evlenmek üzere olan biri misin?

Evleneceğin kişinin bu denli bir konuya takık olduğu ve seninde bu nedenle böyle olduğunu düşündürttü bana bu.

Eğer öyleyse o erkekler evlenene kadar kadınların üstlerinden inmezler, sonra evleneceği kişden bunu beklerler anlamış değilim.. Hala böyle şeylere takan var mı ya?

Kızlık zarı diye BİRŞEY YOKK! KIZLIK ZARİ YOK!! KIZLIK ZARI MUAYENESI DIYE BIR ŞEY YOK! DIKIMI DİYE BIR ŞEY YOK! Bağırıp çağırıp alnıma asıp gezmek istiyorum. Arkadaşlar doktorların yaptığı farklı bir şey. Hastalara da söylemiyorlar tam olarak neyin ne olduğunu. Hiçbirimiz kendimizi vulvamızı kadınlığımızı tanımıyoruz. Lütfen atın artık su kızlık düşüncesini aklınızdan. Öyle bir şey yok. Sağlıklı bir cinsel ilişki de ilk ilişki dahi olsa kanama olmaz. Kanama olmaması çok güzel bir şeydir.ve o ilişkinin sağlıklı olduğunu gösterir. Sizin o gördüğünüz kanlar ilk gecede vs. Toplum baskısı ve psikoloji sebeplerden dolayı kendinizi kasmanız. Aşk kası kasıldığı için sen izin vermediğin yani istesen bile aşk kasın psikolojik olarak izin vermiyor ve bir zorlama olduğu için giriş yeri tahriş oluyor. Içeride ki kılcal damarlar çatlıyor ve bu sebeple kanama oluyor. Kanaması duymayanlar oluyor bunlar da doktor muayenesi gerekiyor o kılcal damarları yakıyorlar. Veya çok çok litrelerce kan kaybeden oluyor bilgisizliklerinden vajina duvarları derin yırtılıyor ve bu sefer cerrahi müdahale ile dikiş gerekiyor ve bu hiç kolay değil. Muhtemelen adet bittikten sonra için de kalan kahverengi akıntıyı görmüşsündür sen. Ama lütfen araştırın okuyun izleyin doktorlara gidip bu konuyu tartışın. Çoğu kadın doğum uzmanı diyor ki bize kızlık bekaret muayenesi diye geliyorlar. Karşımızda ki kesinlikle bizi dinleyecek bir insan değil geciştirmek için bakıyoruz he tamam bir şey yok hani herhangi bir tahriş belirtisi yok bekâretin duruyor diyoruz diyorlar. Kızlık zarı dikimi diye gelenlere de aslında vajina daraltma 1-2 dikiş vajina girişine yapıyoruz o da sanıyor ki kızlık diktirdi oluo bitiyor diyor. Ama lütfen hekimleri bu işe alet etmeyin kırmızı boya ile kaplı vajinal bezler var bu işler için yapılmış onları kullanın diyorlar. Püfff çok konuştum ama daha çok konuşmak istiyorum. Hiç düşündünüz mü evli oluo tecavüze uğrayan kadinlar da neden kanama oluyor?hatta o kadınlar çocuk doğurmuş oluyor. Istemedikleri ve zorlama olduğu için kanamaları oluyor. Araştırın doktorların youtube videoları var dinleyin izleyin. Youtube da kızlık zarı ne değildir yazın Müjde hocanın tüm videolarını izleyin lütfen. Artık doğruları öğrenme vakti. Cinsellik ve cinsel organımız ayıp terbiyesiz pis bir şey değil. Kendi organınızı vulvanızı tanıyın.
Ağzınıza sağlık ne güzel özetlediniz bu çok hassas bir konu ve toplumda oluşan bu baskı maalesef ortadan kalkacak gibi değil ki bu baskıyı oluşturan da yine kadınlar aslında. Araştırmak gerek bazı tabuları yıkmak gerek. Konu sahibinin aşırılığı bile ispatlıyor baskıyı. Evlenecek kadına ilk gece ile ilgili yanlış bilgiler verenler de yine kadınlar mesela. Ahh bizim birbirimize verdiğimiz bu zararlar....

Yani bir doktor muayene edip kızlık zarınız zedelenmiş deyince intihara mı kalkışacaksınız anlamadım ben neyin takıntısı bu ?
Bir şey yaşamadım ama emin olmak istiyorum diyorsunuz bir şey yaşamayan insan neden durduk yere gidip kontrol ettirmek ister
Parmağımı kanatıp deney yapıyorum diyorsunuz ki bu mesajınız hiç inandırıcı gelmedi parmak ucundan gelecek kan ile oradan gelecek kan aynı olabilir mi ?
Fake hesap olduğunuzu düşünmek istiyorum değilseniz durum çok vahim kendinize uğraşacak başka meşgaleler edinin bence
Her insan farklıdır.herkesin kendine gore sorunları vardir. Benim ailem için kızlık zarı çok önemli bende isterdim sadece bir et parçası olmasını. Yaşadığım psikolojik sorunları bilmeden yargılamanız doğru değil..evet size saçma gelebilir ama benim hayatım için şu şüphe odak noktası. Her insanın kendine göre dertleri sıkıntıları vardır. Keşke yargılamak yerine saygı duysaydiniz

İkinci kez gittim heralde 3. Kez falanda gidicem . Birde kpss ye çalışıyorum o kadar kafaya takıyorum ki ders çalışırken birde parmağımı igrenyle batırıp kanın renginin değişim süreçlerinde buluyorum kendimi 😄
Psikolog ısrarcym.. jinekologluk değil szn işnz.. 😏

Ah canım keşke kızlık zarı bu kadar kolay bozulsa sadece bakarak 😂 yakın dönemde evlendim ve merak etme öyle kolay bozulmuyor adet sonrası akıntıdır o ☺️

Her insan farklıdır.herkesin kendine gore sorunları vardir. Benim ailem için kızlık zarı çok önemli bende isterdim sadece bir et parçası olmasını. Yaşadığım psikolojik sorunları bilmeden yargılamanız doğru değil..evet size saçma gelebilir ama benim hayatım için şu şüphe odak noktası. Her insanın kendine göre dertleri sıkıntıları vardır. Keşke yargılamak yerine saygı duysaydiniz
Mesajımda en ufak bir saygısızlık olmadığından bu ithamlarınızı hiç üzerime alınmıyorum öncelikle belirteyim 🙂
Ben size konuyu çok abarttığınızı hele ki vücudun başka bi yerini bilerek kanatıp kendinizce deney yapmanızın falan hiç sağlıklı olmadığını zihninizi başka şeylerle meşgul etmeniz gerektiğini söyledim. Sizi neden yargılayım tanımıyorum bile sizi.
Sadece üzüldüm bir şey yaşamadığınız halde durduk yere kontrol ettirmeye itecek kadar psikolojiniz bozulmuş oysa bu bu kadar abartılacak bir konu değil araştırabilirsiniz

Ah ah.. 18 yaş ve üzeri kızlar bence genel bir muayene olmalı. Kadın doğum uzmanı ve aynı zamanda cinsel terapist olursa süper olur. Gidip sormalı cinsel organının işlevini. Neyin ne olduğunu öğrenmeli. Doktorlar maketlerle çok güzel anlatıyor. Toplumumuzda kızlık konusu malesef çok derin. Yok benim kızlık zarım geride. Yok benim çok önde ve kalın zarlı 😂😂 en çok da buna gülüyorum. Kalın zar... Bilse ki yok! Bekaret öyle dokunma jimnastik yapma bisiklete binme ile gidecek bir şey değil. Kızlık zarı yok ama bekaret vardır. Ve çoğu insan erkek dahil istekli olmaya boşalma mastürbasyon vs yapmak istediğinde işte o zaman bekaret kırılmıştır. Bu bekaret ruhsal birseydir. Lütfen rica ediyorum. Evli bile olsanız okuyun izleyin doktora gidin sorun. Evli olup hala cinsel ilişki de aci çekenler var. Hala orgazm nedir tatmayanlar var. Araştırın kendinizi bilin. Orgazm bile beyinde biten bir şey öyle yok şurama dokundum orgazm oldum yok içine penis girdi orgazm oldum diye bir şey yok. Çoğu insan bilmiyor ama evli hatta çocuk bile doğurmuş olsa ilişki de aci çeken kadın bir vajinusmustur. Orgazm olamama bir vajinusmustur. Vajinusmus içine bir şey alamamak değildir. Toplumumuzda uygulanan küçük yaşta ki baskı malesef bizi bu hale getirdi. Eh pis eh kötü dokunma orana diye diye kendimizi tanımadık kendimizden iğrendik. Umarım daha fazla geç kalmayız da kendimizi taniriz.

X