Kızlık zarı dikimi hiymenoplas yardım lütfen

Offf bana da su “durust olun kendinizi oldugu gibi sevecek birini bulun,itiraf edin”diyenlere sasiriyorum. Sanki herkes ayni dunyada yasiyormus gibi. İnsanlari icinde bulunduklari sartlara gore degerlendirmeyi bir turlu ogrenemedik.
Bakın tecavüz korkunç bir şey ve bunu yaşayan kişi evet saklamak isteyebilir bunda hemfikirim.ama kendi isteğiyle ilişki yaşayıp,bunun arkasında duramayan herkes, tecavüze uğradım yalanına sarılır olmuş.konu sahibi için demiyorum bunu.madem bekaretin önemli olduğu bir çevrede yasiyorsan ona göre adım atmalisin diye düşünüyorum.ya da yaşadığın şeyin arkasında durmalisin.benim bakış açım bu.ve evet bu kandırmaca çok çirkin

Söylemem buna da bir çare düşünürler :)

iyi de bu ciddi yanılgılara neden olur, bazı insanların kanı çok koyu bazısının açık renklidir, yani bunun bir standartı yok ki, zar dediğimiz şey de herkeste farklı nitelikte olduğu için kiminde kanar, kiminde kanamaz, kiminde fazla kanama olur, kiminde az, neye göre karar vermiş, ruh hastası mıdır nedir...

iyi de bu ciddi yanılgılara neden olur, bazı insanların kanı çok koyu bazısının açık renklidir, yani bunun bir standartı yok ki, zar dediğimiz şey de herkeste farklı nitelikte olduğu için kiminde kanar, kiminde kanamaz, kiminde fazla kanama olur, kiminde az, neye göre karar vermiş, ruh hastası mıdır nedir...
Saçma sapan rivayetler muhtemelen.

Bence bu kadar para dikmeye gerek yok bi arkadaşım 200 tl ye 1 sene önce işini halletmisti internetten yapay kızlık zarı siparis etti fitil gibi bişey sanırım iki adet geliyor biri deneme diğeri ise kullanacağı zaman atacağı fitil yani iki tane fitil oluyor içinde ve ise yaradı evlendi eşi de hiç bişey anlamadı . Tecavüze uğramıştı oda bu şekilde mecburen olayı ört bas etmek zorunda kaldı bence sizde böyle bişey yapın o kadar para verene kadar

Bakın tecavüz korkunç bir şey ve bunu yaşayan kişi evet saklamak isteyebilir bunda hemfikirim.ama kendi isteğiyle ilişki yaşayıp,bunun arkasında duramayan herkes, tecavüze uğradım yalanına sarılır olmuş.konu sahibi için demiyorum bunu.madem bekaretin önemli olduğu bir çevrede yasiyorsan ona göre adım atmalisin diye düşünüyorum.ya da yaşadığın şeyin arkasında durmalisin.benim bakış açım bu.ve evet bu kandırmaca çok çirkin
İliskiyi yasayip yasayip diktirmek kisinin kendi karari,kendi bedeni. Cani ne isterse onu yapsin. Kandirmaca olarak da gormuyorum sanki her erkek evlenmeden once yasadigi her seyi es adayina anlatiyor mu? Hayir.

İliskiyi yasayip yasayip diktirmek kisinin kendi karari,kendi bedeni. Cani ne isterse onu yapsin. Kandirmaca olarak da gormuyorum sanki her erkek evlenmeden once yasadigi her seyi es adayina anlatiyor mu? Hayir.

Tebrik ederim sizi bende böyle düşünüyorum hatta çok üzüluyorum ki kendini bu konuda yipratip onca para döküp saçma bişey için kendini üzmüs olmasına erkek yapınca elinin kiri kadın yapınca o..... Çünkü kadın yapınca belli oluyor erkek yapınca belli olmuyor zihniyetlerine tukureyim

Hayır ben erkekleri kandırdıkları için karşı çıkmıyorum kızlık zarını değerli kendini değersiz gördükleri için kızıyorum
Herkes banane kardesim ben buyum dese adamlar zar mar sormaz.bunu değerli yapan yine bu kadınlar
Net..

Her erkek yaşadığı şeyin hesabını vermek zorunda degilse,kadında vermek zorunda değil.bunun için neden doktor doktor gezip bu korkuyu yasiyorlar.

Hayır ben erkekleri kandırdıkları için karşı çıkmıyorum kızlık zarını değerli kendini değersiz gördükleri için kızıyorum
Herkes banane kardesim ben buyum dese adamlar zar mar sormaz.bunu değerli yapan yine bu kadınlar
Net..
Ya tabii ki Kizlik zari ne namus gostergesi ne de el degmemisligin simgesi. Toplum olarak bunu degistiremiyoruz. Durduk yere de durustluk kasmak zorunda degil kimse. Benim bedenim,canim isterse iliski yasarim istemezse yasamam. Evlilik oncesi iliski yasadim diye namussuz ahlaksiz degilim.
Herkes banane kardesim diyecek hayat sartlarina sahip degil ne yazik ki. Benim esasen anlatmak istedigim oydu. Kocasi kabul etse abisi babasi kabul etmiyor oyle degisik bir toplumuz

Her erkek yaşadığı şeyin hesabını vermek zorunda degilse,kadında vermek zorunda değil.bunun için neden doktor doktor gezip bu korkuyu yasiyorlar.
Yani cok degisik hayatlar var, o korkuyu ana baba asiliyor daha cocukken. Koca kabul etse anan baban etmeyebiliyor. Siginma evlerinde bu ve benzeri namus geyiklerinden saklanmak zorunda olan pek cok kadinin hikayesini dinledim. Kadinin genel olarak maddi gucu varsa dikiliyor bu duzen karsisinda. Ama okumamis,isi yok,parasi yok. 6 kardesiyle iki goz odada yasayan kiz cinsellik yasasa evlenmeden once bunun arkasinda nasil dursun?

neden erkeklere kendinizi kabullendirmek zorundasınız, şimdi böyle bişey yaptınıs ilerde anlaşamazsanız ayrılmak isterseniz bu kadar şeyi göze alıp yaptırdıgınıza değecek mi

O

O günleri unutmak istiyorum.bu zar saçmalığı zaten başlı başına saçmalık hepsinin farkında

İNsanalr çok acımasız burda Doğuda,hala saçma sapan kültür var burda doğuda ,annem ona yorum yapamıyorum ,yıllarca sevmedikleri adamlarla evlendirilip yıllarca kendi eşi dedikleri tarafından tecavüze uğruyorlar evet burda Doğuda ! hala insnaalr beyinleri ile savaşıyor ,lütfen yorum yaparken acımasız olmayın benim derdim bana yetiyor psikolojim de iyi değil . Lütfen acımasız olmayın.sadce bana yardım edin. Harun mu korkut mu yoksa sonsuza dek bekar kalıp evlat yuva kurmamak mı üzgünüm yaşadığım coğrafyada kadın olmaktan
Belirtmek isterim ki Doğu diye adalandırmayın. Doğuda olup gayet modern insanlar var .bunun insan olmakla alakası var . Ne yazıkki insan olmak şehre göre değişmiyor. Konunuza gelirsek , tecavüz gerçekten berbat bir şey .siz susup oturmayı tercih ettiniz madem umarım o kişi Allah’ından belasını en acı şekilde görür ..Kızlık zarı sürekli yapılan bir işlem haline geldi . De fiyatı sanki yüksek geldi bana. Birde güvenilir olmalı sanırım ortaya çıkmasın da başınız yanmasın .

Ya tabii ki Kizlik zari ne namus gostergesi ne de el degmemisligin simgesi. Toplum olarak bunu degistiremiyoruz. Durduk yere de durustluk kasmak zorunda degil kimse. Benim bedenim,canim isterse iliski yasarim istemezse yasamam. Evlilik oncesi iliski yasadim diye namussuz ahlaksiz degilim.
Herkes banane kardesim diyecek hayat sartlarina sahip degil ne yazik ki. Benim esasen anlatmak istedigim oydu. Kocasi kabul etse abisi babasi kabul etmiyor oyle degisik bir toplumuz
Bunu kabullenerek zaten sizde aynu zihniyette oluyorsunuz bilmeden
Dürüstlük kasılmaz ya dürüstsün yada yalancı
O toplum dediğiniz şey biziz zaten.biz koyduk kuralları biz değiştiririz.
İnsanların 200 yıl önce yaşadığı sorunları bugüne taşımak ve bu böyle birsey yapamayız demekle olmaz.
Herkes tepkisini koyucak .
Burda babam beni öldürür korkusu yok.burda benle evlenmez adam korkusu var.evlenmezse güle güle diyebilecek güçte olmak gerek.yoksa hayatın boyunca başka insanların sana koyduğu kurallar biçtiği rollerde yaşamak zorunda kalırsın ve şikayet etme lüksün olmaz..

nişanlın başkasıyla daha önce birlikte olmuş mu. cevap evetse diktir. dürüst olmak zorunda falan değilsin. en azından ülkemizde bu şekilde sistem işliyorken hiç değilsin

Bunu kabullenerek zaten sizde aynu zihniyette oluyorsunuz bilmeden
Dürüstlük kasılmaz ya dürüstsün yada yalancı
O toplum dediğiniz şey biziz zaten.biz koyduk kuralları biz değiştiririz.
İnsanların 200 yıl önce yaşadığı sorunları bugüne taşımak ve bu böyle birsey yapamayız demekle olmaz.
Herkes tepkisini koyucak .
Burda babam beni öldürür korkusu yok.burda benle evlenmez adam korkusu var.evlenmezse güle güle diyebilecek güçte olmak gerek.yoksa hayatın boyunca başka insanların sana koyduğu kurallar biçtiği rollerde yaşamak zorunda kalırsın ve şikayet etme lüksün olmaz..
Bu da sizin gorusunuz. Adam benle evlenmez korkusu degil o,adam beni elaleme rezil eder,babamin evine gonderir,babam abim beni öldürür korkusu da var beraberinde. Siz hic yakinen gormediginiz yasamadiginiz icin bilemeyebilirsiniz. Oyle basitce hemen duzen degistiremiyoruz, benim degistirdigim duzen, dogunun guney dogunun ucrasinda gecerli degil. Oralarda hic bulundunuz mu,yasadiniz mi bilmiyorum ama cok farkli hayatlar var. Bu sekilde yasamak zorunda olan kadinlar var. Herkes adina konusamayiz haydi duzeni degistiriyoruz diye. Ben gorusumu zaten soyledim, kendim evlenmeden once iliski yasamis bir insanim, ama bu benim sosyal cevremde reddedilmiyor diye herkesinkinde de reddedilmeyecek diye bir kural yok ne yazik ki.

X