Kızlık zarı dikimi hiymenoplas yardım lütfen

sımdı sana dıyecemkı onu yap bunu yapma ama ınsanın basına gelmedımı bılemez ne halde olundugnı kaldığı doğunun ınsanınıda ıyı tanırım bende ıcındeyı cunku ole nasıl cezasız kaınır demek kolay yasa gel yasa gor doğuda bazı yelerde hukuk asırettır yanı nomal gorusler gecerlı deyıl ne yazıkkı
gel gelelim kızlık zarına benım bıldıyım her kızlık zarı geccıdır yanı bellı bır sure dıkılı kalablıyor bunu amaıyattla ıyı ayarlaman gerek ona gore drunla konuş sonra amalıyat ol ve son bırsey ozur dileyerek dıyecem bunu eyer nısanlını sevmıyoran sevmekten ote korkuyorsan ondan sana zarar verı dıye senı ıncıtır dıye korkarak bırıyle bır our geçmez soz hakın varsa sevmıyorda korkuyrsan evlenme derım

Şoyle bir vaka biliyorum.
Kız o ameliyatı olup evlenmiş. Ama Eşi anlamış nerden mi? Kan renkleri farkından. Ve hemen boşamış . Sebep kız olmaması değil, eşini kandırmaya çalışmasıymış..

Bence ne kadar zor olsada başından geceni nişanlına anlat.

yok artık! herkesin kanı aynı renk olmaz ki, ne renk oluyormuş kızlık zarından gelen kan?
yani 35 yaşında kadınım ben ayırt edemem.

yok artık! herkesin kanı aynı renk olmaz ki, ne renk oluyormuş kızlık zarından gelen kan?
yani 35 yaşında kadınım ben ayırt edemem.
Ya vallah başlayacam kanın rengine cinsine boyutuna tutarına . Erkeklerden nefer ediyorum bıktım bu saçmalılalrdan ne zaman bitecek bu zar mevzuları yeterrrrrrr

Vallahi ne diyeyim aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık :bicak:

Baban ailen sen tecavüze uğrarken neredeydi?

Ve şok içindeyim tek derdin kizlik zarı mı? Pes diyorum yani.
Tecavuz ettiler demiyor ki.. sadece kötü bi anı olarak düşünmüş. Yalan yalan doğurur acilen nişanlıya söylenmeli adamn kendi tercihi .. vicdanen rahat edeceğini düşünmüyorum konu sahibinin..
kimse haketmiyor böyle bi yalanı..

neden yazdin ki zaten yspmissin yapacagini ama buram buram rellam kokuyor

Ya vallah başlayacam kanın rengine cinsine boyutuna tutarına . Erkeklerden nefer ediyorum bıktım bu saçmalılalrdan ne zaman bitecek bu zar mevzuları yeterrrrrrr
O zaman o kişiyle evlenme
Zorunda mısın?
Kendini aşağılıyorsun resmen bir KOCA için
Evde kalırsın dimi yoksa
Yazık .sizin gibiler yüzünden hala bu ülkede kızlık zarına takıyor insanlar
Bi bitmediniz ya.
İnsan gibi al karşına konuş uymuyorsa ayrıl zaten seni sevmiyor demektir
Bide ben bu konuları anlamıyorum.bu ülkede evliliğe karar veriliyor nişanlanılıyor ama hiç sevişilmiyor mu yani adam bununla evlenicem dokunmayayım mı diyor .bilmiyor bakire mi değil mi.
insan ten uyumunu bilmediği biriyle nasul evlenir aklım almıyor..

Konu sahibi konu içeriğini mi değiştirdin ,herkes tecavüzden bahsediyor ama senin konuda başka şeyler yazıyor

Evet değişmek durumunda kaldım herkes daha çok Çan'ımı acıyor çünkü

Ben olsam o kişiyi kandırarak evlenmem.ayrilirim.sonra da bu konuda bana anlayış gösterebilecek biriyle evlenirdim.kusura bakmayın ama bu dikim olayı çok iğrenç bişey.

O nefret ettiğin erkek seni terkedecek ailene rezil olacaksın diye o zari diktiriyorsun. Eğitimin var mı canım eğer varsa inşaAllah vardır konuş ailenle herşeyinizi toplayın kimsenin sizi tanımadığı yerlere gidin. Orada seni gerçekten anlayacak insanlarla tanış ve hayatında "KIZLIK ZARINI" asla umursamayan bir adam bul. İşte o zaman zar mevzusu sonsuza kadar kapanır.

Tecavuz ettiler demiyor ki.. sadece kötü bi anı olarak düşünmüş. Yalan yalan doğurur acilen nişanlıya söylenmeli adamn kendi tercihi .. vicdanen rahat edeceğini düşünmüyorum konu sahibinin..
kimse haketmiyor böyle bi yalanı..
İçeriği silmiş canım bana tecavüz ettiler annem biliyordu sakladık gibi birşey yazmıştı.

Yani gizlilikten her zaman korkmusumdur güven çok hassas bir şey sevdiğinize güvenin boşuna sevmiyorsundur yani

X