Kızlık zarı dikimi hiymenoplas yardım lütfen

O

O günleri unutmak istiyorum.bu zar saçmalığı zaten başlı başına saçmalık hepsinin farkında

İNsanalr çok acımasız burda Doğuda,hala saçma sapan kültür var burda doğuda ,annem ona yorum yapamıyorum ,yıllarca sevmedikleri adamlarla evlendirilip yıllarca kendi eşi dedikleri tarafından tecavüze uğruyorlar evet burda Doğuda ! hala insnaalr beyinleri ile savaşıyor ,lütfen yorum yaparken acımasız olmayın benim derdim bana yetiyor psikolojim de iyi değil . Lütfen acımasız olmayın.sadce bana yardım edin. Harun mu korkut mu yoksa sonsuza dek bekar kalıp evlat yuva kurmamak mı üzgünüm yaşadığım coğrafyada kadın olmaktan
Ben sana yapmadım aslında o yorumu senin sülalene yaptım. Haline çok üzüldüm yanında olup sana yardım etmek isterdim ama sen keşke ilk ve son olsan :KK43: seni kurtarmak başka kız aynı olacak onu onu derken gencecik insanların hayatı kararacak seni bu duruma zorlayan tüm bu kokuşmuş çürümüş zihniyetin Allah belasını versin :KK43:

O

O günleri unutmak istiyorum.bu zar saçmalığı zaten başlı başına saçmalık hepsinin farkında

İNsanalr çok acımasız burda Doğuda,hala saçma sapan kültür var burda doğuda ,annem ona yorum yapamıyorum ,yıllarca sevmedikleri adamlarla evlendirilip yıllarca kendi eşi dedikleri tarafından tecavüze uğruyorlar evet burda Doğuda ! hala insnaalr beyinleri ile savaşıyor ,lütfen yorum yaparken acımasız olmayın benim derdim bana yetiyor psikolojim de iyi değil . Lütfen acımasız olmayın.sadce bana yardım edin. Harun mu korkut mu yoksa sonsuza dek bekar kalıp evlat yuva kurmamak mı üzgünüm yaşadığım coğrafyada kadın olmaktan

siz şu an yeterince acımazsınız ama...
Doğu'da Doğu'da... biz de o doğuda yız arkadaş. şükür anlımız ak!
genelleme yapmasak daha iyiydi...

Ülkede tecavüz serbest haberiniz yok mu arkadaşlar.. Ama sokata sevgiliniz sizi öperse cezası 109 tl.. O da toplum rahatsız olduğundanmışşşş...konu sahibi yaşadığın korkunç durumu keşke en başında nişanlanmadan söyleseydin.. Ve taaaa en başında ailen susmasaydı.. Bu senşn suçın değil.. Ve kimseye namsulu oldupunu ispatlamak için kızlık zarını diktirmene gerek yok.. Seni seven zaten tecavüzün nasıl iğrenç bişiey olduğunu bilir ve seni sarıp sarmalar.. Bağrına basar..

Pi

piskolojik destek aldım düğün öncesi de almaya gidicegim
Üf yine beğeni almak için boş boş yorum atan tayfa gelmiş. Kız çaresiz kalmış ve tecrübeli olanlardan yorum istiyor. Hepiniz ultra mükemmelsiniz kızlar ama bizim gibi mükemmel olmayan insanlar da var işte, napalım. Hepiniz en dürüst insanlarsınız. Alkışladık bitti daha fazla bu tarz konularda bitmeyin artık.
Sizin gibi insanlara bu toplumun ihtiyacı var teşekkür ederim.

Durumun zor ama tavsiye edilen bir doktor a gitmelisin yani bu konuda neden niçin demeyeceğim geçmişi kapatmışsınız şuan önemli olan şey derdinize çare olmak.. ince eleyip sık dokumalısınız ki o gün sorun çıkmasın ve psikolojiniz şuan alt üst durumda bunu düzeltin bu günler de geri gelmeyecek sonuçta tadını çıkarın
Allah yardımcınız olsun inşallah herşey güzel olur

Ben o Turgay salağından daha iyi reklam yaparım dedi muhtemelen :KK70: Arkası yarın stiliyle, araya aşiret vs. Serpiştirmeyle daha çok kişinin ilgisini çekmeyi hedefliyor.
Bakın lütfen burda bilyeleri ispatlamak zorun değilim ama bende kaç gündür araştırıyorum korkut kimdir nedir bilmiyorum emin bile degilim yorumlarımda sonuç alanı görmedim bile dedim lütfen emin olmadan yorum yapma sizden ricam. isim vermem kimseyi farklı düşündürmesin kimseyi tanımıyorum. Sizde sayfamı terk edin kesin o doktorun bişeylerisizi insnaalr sizin gibiler yüzünden çaresizken tam çaresiz oluyor lütfen burdan gidin

Ben o Turgay salağından daha iyi reklam yaparım dedi muhtemelen :KK70: Arkası yarın stiliyle, araya aşiret vs. Serpiştirmeyle daha çok kişinin ilgisini çekmeyi hedefliyor.

Burada beni bilen biliyor, boş duyar kasanlardan olmadım hiçbir zaman aksine hep destek verici yorumlarım olmuştur. Ama haliyle bilmem kim doktoru şu kadar istedi şu doktor iyi değilmiş ama bu doktor çok iyi randevu aldım sonrasını da yazıcam yazdım çok iyi geçti nişanlım anlamadı tarzı şeyler gelecek arkasından. Hangi doktora gittiğinden kaç para olduğundan bize ne allasen, ciddi bir sıkıntısı varsa zaten bu stil bir konu açmaz destek ister ya da ne yapacağını sorardı. Kararını vermiş zaten sürecin sonrası hakkında "bilgilendirmek" istiyor. Yeri de burası değil, hymenoplasti başlığı altında süreci yazabilir gerçek bir konuysa. Bana daha çok reklam yapabilmek için BDV'yi seçmiş gibi geldi, etiketlere kadar düşünmüş Google aramalarında rahatça ulaşılsın diye. Konuyu bildirdim, reel bir konuysa da Mune hanım bilgilendirir zaten, konu sahibinden de özür dilerim öyle bir durumda. Beğeni almak bana bir şey kazandırmıyor, para da almıyorum beğenilince. Hymenoplasti duyarını başka yere yapsın yapacaklar.

Her konuya yaziyorum, buraya da yazayım. 5 yila yakin zamandir evliyim, hamileyim, aşılama ile hamile kaldım yani spekulum taktı doktor. Hala "kızlık zarında" en ufak bir yırtık yok. Esnek dedi 2 farklı doktor. Normal doğum olursa yirtilirmis, sezeryan olursa çocuklu ve sizin tabirinizle "bakire" olarak kalacağım. O ismini saydiginiz doktorlara gitsem, bakire diyecekler bana. Nedir bu zarla alıp veremediginiz anlayamıyorum. Bu kadar berbat bir duruma maruz kaldınız ve tek düşündüğünüz zar mi?

nasıl ve ne şartlar altında yasadığınızı bılmıyorum ama böyle bır olay yasadıktan sonra yardım almanız gerekır ve keşke bunu yapan kısının yanına bırakmasaydınız. sessiz kalmanız hata olmuş. bence evlilikte dürüstlük ve sadakat en önemli şeylerden biridir. nişanlınızla durumu paylaşmalısınız.

Ne
Burada beni bilen biliyor, boş duyar kasanlardan olmadım hiçbir zaman aksine hep destek verici yorumlarım olmuştur. Ama haliyle bilmem kim doktoru şu kadar istedi şu doktor iyi değilmiş ama bu doktor çok iyi randevu aldım sonrasını da yazıcam yazdım çok iyi geçti nişanlım anlamadı tarzı şeyler gelecek arkasından. Hangi doktora gittiğinden kaç para olduğundan bize ne allasen, ciddi bir sıkıntısı varsa zaten bu stil bir konu açmaz destek ister ya da ne yapacağını sorardı. Kararını vermiş zaten sürecin sonrası hakkında "bilgilendirmek" istiyor. Yeri de burası değil, hymenoplasti başlığı altında süreci yazabilir gerçek bir konuysa. Bana daha çok reklam yapabilmek için BDV'yi seçmiş gibi geldi, etiketlere kadar düşünmüş Google aramalarında rahatça ulaşılsın diye. Konuyu bildirdim, reel bir konuysa da Mune hanım bilgilendirir zaten, konu sahibinden de özür dilerim öyle bir durumda. Beğeni almak bana bir şey kazandırmıyor, para da almıyorum beğenilince. Hymenoplasti duyarını başka yere yapsın yapacaklar.
ne diyorsun İnan anlamış değilim ama sende haklısın Bu kadar problem içinde burda bir umut aramakta saçma haklısınız ne diyebilirimki ama emin olun bi amaç içinde degilim belki benim yorumumu burda okuyan bir İnsana bir nebzede olsa yardımcı olmak rı Amacım

Korkut amca 34 gun fazla
1_2 gun once yaptir bence :işsiz:
Her zar kanicak ,yerleri gokleri kan kaplicak diye bir sey yok ayrica
Evet korkut amca :kahve:

Ne

ne diyorsun İnan anlamış değilim ama sende haklısın Bu kadar problem içinde burda bir umut aramakta saçma haklısınız ne diyebilirimki ama emin olun bi amaç içinde degilim belki benim yorumumu burda okuyan bir İnsana bir nebzede olsa yardımcı olmak rı Amacım
Belki kendime bi Umıt çare bulmak henüz yapmadığım bu operasyona bi çare aramak amaç bu başka amaç Yok

Ne

Tamam kardeşim, konunu gerçek varsayıyorum. Burada umut araman saçma değil, asıl önceliğin başka olmalı. Şimdi sen tecavüze uğramışsın, bu ciddi bir travma. Senin nişanlım beni gerçekten bakire sansın endişenden önce başka endişelerin olmalı. Tecavüze uğramış bir insan cinsel ilişkiye girmekte, duygusal ilişkilere başlamakta zorlanabilir, her cinsel ilişkiye başlama girişiminde o travmatik olayın aklına gelebilir. Yani "hiç cinsel ilişkiye girememe" durumun bile olabilecekken düşündüğün şey zar.

Konunun gerçek olduğunu düşünerek,
Namua bekçileri bi bitemediniz. Yok koca suratına balıklamazmış yok öyle evlilik bailamazmış cart curt.
Sanki milletin evlendiği kocalar tertemiz bakir. Madem öyle kim bozuyor bu kızları (halk arasında kullanıldığı şekliyle).
evlenip kendini kurtarmış kadınlar biliyor mu acaba o sevgili kocişkolarını kendilerinden önce kaç kızın başını yaktığını?
Saçma sapan empatiden uzak mantıksız yorumlar. Yazıklar olsun.

Konu sahibesi zarı filan bilmem ama psikolojik desteği sakın ihmal etme. Bu ömür boyu seni izleyecek bir travma. Aman diyeyim üzerini kapatmayasın.

X