Kızlık zarı dikimi hiymenoplas yardım lütfen

Bu da sizin gorusunuz. Adam benle evlenmez korkusu degil o,adam beni elaleme rezil eder,babamin evine gonderir,babam abim beni öldürür korkusu da var beraberinde. Siz hic yakinen gormediginiz yasamadiginiz icin bilemeyebilirsiniz. Oyle basitce hemen duzen degistiremiyoruz, benim degistirdigim duzen, dogunun guney dogunun ucrasinda gecerli degil. Oralarda hic bulundunuz mu,yasadiniz mi bilmiyorum ama cok farkli hayatlar var. Bu sekilde yasamak zorunda olan kadinlar var. Herkes adina konusamayiz haydi duzeni degistiriyoruz diye. Ben gorusumu zaten soyledim, kendim evlenmeden once iliski yasamis bir insanim, ama bu benim sosyal cevremde reddedilmiyor diye herkesinkinde de reddedilmeyecek diye bir kural yok ne yazik ki.
Birşeyler değişir diye umut ediyorum hala..
Evlenmden once biriyle birlikte olmak bunu mesrulastirmayalim evlenmeden once cinselik yaşamak cirkin bisey
Pardon da sizi ilgilendimez .
Siz kendi hayatınızla ilgilenin
Banada sizin düşünceniz çirkin geliyor..
Sizin gibiler yüzünden bu kızlar neler çekiyor ..

iyi de bu ciddi yanılgılara neden olur, bazı insanların kanı çok koyu bazısının açık renklidir, yani bunun bir standartı yok ki, zar dediğimiz şey de herkeste farklı nitelikte olduğu için kiminde kanar, kiminde kanamaz, kiminde fazla kanama olur, kiminde az, neye göre karar vermiş, ruh hastası mıdır nedir...
ruh hastası midir değilmidir bilmiyorum, kız ilk inkar etse de, eşi kiminle gezdiyine kadar araştırıp bulmuş. Sonradan kız da itiraf etmek zorunda kalmış.
Ama ilk kan renginden yola çıkılmış.

Şoyle bir vaka biliyorum.
Kız o ameliyatı olup evlenmiş. Ama Eşi anlamış nerden mi? Kan renkleri farkından. Ve hemen boşamış . Sebep kız olmaması değil, eşini kandırmaya çalışmasıymış..

Bence ne kadar zor olsada başından geceni nişanlına anlat.
Kan rengi farklı olamaz
Aslında o da normal kan ama vücut sıvılarıyla karıştığı için rengi açılır
O adamın zaten şüphesi vardır yoksa imkansız yani renkten öyle birşey anlaması

Birşeyler değişir diye umut ediyorum hala..

Pardon da sizi ilgilendimez .
Siz kendi hayatınızla ilgilenin
Banada sizin düşünceniz çirkin geliyor..
Sizin gibiler yüzünden bu kızlar neler çekiyor ..
Umut her zaman var. Gecis surecleri sorunlu olur her zaman ne yapalim . Umuyoruz iste hep birlikte

Benim dusencem cirkin diyebilecek sadece gayrimuslim kisiler olur butun kutsal kitaplarda bile yasaklanmış ha isteyen istediğini yapabilir hirsizlik yapan kisiye sorsaniz o bile hirsizlik kötü bisydir demez cinselik evlenmeden oncede yapiyorsaniz ve bu ozgurlukse evlilige gerek yok zaten iki kisiden biri boşaniyor ama bunun normalestirmek toplum yozlasmasina gider aile bagi zayiflanir

Evlenmden once biriyle birlikte olmak bunu mesrulastirmayalim evlenmeden once cinselik yaşamak cirkin bisey
Iste asil sizin dusunceleriniz cirkin. Asil kadınları bu kadar acizlestiren basitlestirmeye calisan bacak arasindan ibaret goren bu igrenc gorusunuz cirkin!
Ayrica bunu kinsenin mesrulastirmasina gerek yok yasalar onu de zaten gayet mesru! Tü kaka deyip yuce pipilileri daha da yuceltip kadinlari bu şekilde yargilaniz iste bu cirkin!

sadece gayrimuslim kisiler olur butun kutsal kitaplarda bile yasaklanmış

Bütün "kutsal kitaplarda" yasaklandığını biliyorsunuz madem de neden gayrimüslimleri aşağılıyorsunuz kendi çapınızda? Yaptığınız ayıp. Kimsenin yatak odasına da burnunuzu sokmayın, kendi hayatınıza bakın. Siz çok mükemmelsiniz sanki.

Benim dusencem cirkin diyebilecek sadece gayrimuslim kisiler olur butun kutsal kitaplarda bile yasaklanmış ha isteyen istediğini yapabilir hirsizlik yapan kisiye sorsaniz o bile hirsizlik kötü bisydir demez cinselik evlenmeden oncede yapiyorsaniz ve bu ozgurlukse evlilige gerek yok zaten iki kisiden biri boşaniyor ama bunun normalestirmek toplum yozlasmasina gider aile bagi zayiflanir

o kadar kutsanan kızlık zarı da 5 dk da dikiliyor işte, iyi yapıyorlar ohhh miss :)

Umut her zaman var. Gecis surecleri sorunlu olur her zaman ne yapalim . Umuyoruz iste hep birlikte

El ele tutuşup umutlu yarınlara koşsak ya da kaçsak, kaybolsak..? Beklemekten çok sıkıldık, ışığı da gördüğümüz göreceğimiz yok sanki...
Bu gibi konuları, yorumları okuyup güzel memleketime geçmiş olsun temennilerinde bulunuyorum. Umuyorum ki geçmiş olacak bir gün!

Şimdi burada bizden istediğin nedir? Olmuş bitmiş.
İçini döküp rahatlamaksa niyetin, biz her ne kadar seni rahatlatsakda vicdanın rahat olacak mı? Önemli olan bu.

Vicdanın rahatsa gerisi kimseyi ilgilendirmez...

Şahsen ben biriyle ilişkiye girmişsem ve sonradan hayatıma girmiş olan adamla evlenmeyi düşünmüşsem, benim senden önce başıma böyle birşey geldi diye anlatırdım bunu kabul etmeyecek adam zaten benim hayatıma dahil olmasın bir zahmet.

Herkes hata yapabilir önemli olan dürüst olmak...

Böyle dalaverelere gelemiyorum.

Edit: Tecavüze uğramışsın sanırım, olay daha da vahimleşti gözümde.

Merhaba güzel kardeşlerim,gizli gizli buraları takip ediyordum.ve benim gibi bir sürü kader arkaşım varmış,iyi diyemeyeceğim ama kötüde demek istemiyorum.Başımdan kötü bi olay geçti , geçti de sayılmaz büyüyünce herşey dsahada zor oluyor.nişanlandım ve bunu anlatamadım malesefki önem vermez diye düşündüğüm nişanlım önem veriyor ve ben bu konuyu açamadım velhasıl açamam da artık neyle karışılacağım bilemiyorum konu büyüyende bilir .ben kızlık zarı dikimi yaptırmaya karar verdim ve bulunduğun ilde doktora gittim.5000 tl istedi fırsatçılar işte ama geçici önerdi ve merak etme garanti dedi son çare Ona gideceğim ama çok fazla dün gece sabaha kadar burda fikir edinmek için okumadığım yorum kalmadı. Önce Harun Özkan'ı aradım bana garip gelen kendi polikliniği olmayışı başka hastanede yapıyor olması tedirgin etti Doc olması avantaj bilmiyorum git gel yaşıyorum.100 kişiden 2 si kan olmaya bilir dedi haklı .sonra akın Yasemin Burcu korkut arslanı araştırdım , birine güvenmeliyim korkut diye biri baya videolar yorumlar iyi ama sonuç alanın yazdığına şait olmadım. Ama Korkut arslanın eşi falanda kadın doğumcu sanırım. Herkes bişey söylüyor herkes yorum yapıyor fırsatçılar var dikkat edin.yapay kızlık zarı diyen mi desem Turgay diye bi doktoru çok öven bir ton Kişi var iyi ise neden övüyorlar . çok fazla şeyler var burda bana inanacak inanmayacak yargılatacak falan filan . Ama bilmiyorum birine güvenmekistedim.20 ekim 2017 tarihinde korkut siye bir doktora karar verdim.ameliyattan 34 gün sonda da düğünüm var umarım hüsrana uğramam. Kontrole de çağırdı bakalım ne yapacağım . Üzgünüm ama bi yerden başlamam gerek çok kötüyüm. Lütfen acımasız olmayın acımasız yorum yapmayın lütfen ....
TECAVÜZE UĞRADIN VE TEK DERDİN NİŞANLININ SENİ BAKİRE İSTEMESİ Mİ? Eğer sahte hesap değilsen seni bu şekilde düşünmeye iten sistemin, seni bu hale sokan eril kültürün Allah belasını versin. Nişandın insan gibi insansa zaten seni anlardı niye başından söylemedin. Evleneceğin adam sana bu desteği vermeyecekse evlenmeyeceksin zaten bacım! Nasıl bu kadar büyük yalan söylersin, yalan söylememeyi denemeden bile. Hadi can tehliken olsa psikolojik fiziksel şiddet görecek olsan yap derim ne diyeceğim

Konu bana da reklam gibi geldi. Etiketler filan. Astoria Astoria 'ya katılıyorum.
Gerçek olduğunu varsayarsak,
Ben evlenirken sevgilisi zar diktiren erkeklere hiç üzülmüyorum. Zar yüzünden dövülen, öldürülen, çevresinde fişlenen kadınlar varken karısı bakireyim diye kandırdı diye bir erkeğe üzülemiycem. Bu çağda zar parçasına önem veriyorsa hak ediyor. Oh çok da iyi oluyor kutsallaştırdıkları o "zar parçası"nın 5 dakikada dikilmesi.

Dürüstlük masallarına gelince herkesin şartları bir değil. Ben "bakire değilim işine gelirse" diyebilirim ama her kadın diyemez. Her kadın diyebilir diyen başka ülkede yaşıyor bence.

Konu bana da reklam gibi geldi. Etiketler filan. Astoria Astoria 'ya katılıyorum.
Gerçek olduğunu varsayarsak,
Ben evlenirken sevgilisi zar diktiren erkeklere hiç üzülmüyorum. Zar yüzünden dövülen, öldürülen, çevresinde fişlenen kadınlar varken karısı bakireyim diye kandırdı diye bir erkeğe üzülemiycem. Bu çağda zar parçasına önem veriyorsa hak ediyor. Oh çok da iyi oluyor kutsallaştırdıkları o "zar parçası"nın 5 dakikada dikilmesi.

Dürüstlük masallarına gelince herkesin şartları bir değil. Ben "bakire değilim işine gelirse" diyebilirim ama her kadın diyemez. Her kadın diyebilir diyen başka ülkede yaşıyor bence.
Hay senin ağzını öpeyim

Veee asirlardir toplum olarak kafa yordugumuz o nalet zar..

Yahu konu sahibi cinayet islemiyor sonucta, vicdan micdan birakin bu isleri. Parasiyla degilmi kardesim?

Hem Kime ne ayol milletin vajina girisindeki zardan? Bu kadar karisiliyorsa bu konuya, o zamanda bu tür kücük oyunlari hakediyor bunu önemseyen tipler.. Al sana kizlik zari!

Yil olmus 2017, hâla dizilere konu oluyor bu sacma mevzu. Gecen gün siyah inci adinda bir diziye rastladim, kiz "hayatimi caldin, herseyimi caldin ühü ühü" diyerek agliyor. Tecavüz elbette bir trauma, ancak burada vurgulanan mevzu kizlik zariydi, ne yani, Tolgahan Sayisman'in hakkiydi o zari bozmak o adamin degildi, bumudur? Nicin kizin tecavüze ugrayip, nisansindan destek görmesi gerektigi enjekte edilmiyorda, nisanlinin hakki (!) olan kizlik zarinin yok oldugu enjekte ediliyor millete? Nedir bu dizilerdeki bitip tükenmek bilmeyen tecavüz vakalari sonra? Bu senaristlerin kizlik zari kadar akli yok

Yahu biz sapik bir milletmiyiz yoksa? Su hale bak??

Su kizlik zarina harcadigimiz enerjiyi egitime harcasaydik, inanin ülke olarak bambaska yerlerde olurduk!
Evet!

Pardon da "gayrimüslim kişiler" hakkında ne biliyorsunuz ki?

Böyle bir ayrım yapma hakkınızı kendinizde nasıl buldunuz?

Siz yozlaşan toplumla ilgili yorum yapın. Malum çirkin demeyecek kişiler onlar ( sizin deyiminizle)

X