Kızlık zarı dikimi hiymenoplas yardım lütfen

Turgay'ı baya sert eleştirmişti başlarda ne idüğü belirsiz fırsatçılar türemiş falan diye :) Şimdi düzenlemiş galiba konuyu iyi falan yazmış Korkut'u çok övdüğü anlaşılmasın diye sanırım.
Ben konuyu düzenlenmeden önce görmedim :) öyleyse haklıyız, umarım hem haklı hem banli olmayız :KK53:

Ben konuyu düzenlenmeden önce görmedim :) öyleyse haklıyız, umarım hem haklı hem banli olmayız :KK53:

Ya bilmiyorum da ayan beyan belli olan şeylere duyar kasılmasından da aşırı sıkıldım. Cidden dertli olan bir insanla reklam yapan insanı ayırt edebiliyorum çok şükür yani, duyarlı davranılması gereken durumlarda "Hurraa saldırııın" yapıp doktor reklamı yapan insanlara duyar kasılıyor. Kendimi sakin biri olarak bilirdim, artık sakin kalamıyorum burada. :)

Ya bilmiyorum da ayan beyan belli olan şeylere duyar kasılmasından da aşırı sıkıldım. Cidden dertli olan bir insanla reklam yapan insanı ayırt edebiliyorum çok şükür yani, duyarlı davranılması gereken durumlarda "Hurraa saldırııın" yapıp doktor reklamı yapan insanlara duyar kasılıyor. Kendimi sakin biri olarak bilirdim, artık sakin kalamıyorum burada. :)
Ben de bu sebeple çok baş kaldırdım ama sorunun çözümü yok :) ya Kib leyip geçeceksin yada kiblenmeyi göze alıp yardiracaksin :KK70:

Peki erkeklerde anlatıyor mu kaç kadınla yattığını? Gerçi anlatsa ne olacak erkektir yapar. Erkeğin elinin kiridir. Ama kadın yaparsa, "hata" "vicdan"

Bu ne şimdi? Neyin serzenişi?
Benim anlatmak istediğimi anlamayıp bu şekilde yorum yapmak doğru mu?

"Kadın yapamaz erkek yapabilir "demişmiyim ben kurduğum cümleler içinde böyle bir ibare var mı?

Kadın da erkekte dilediği gibi yaşar geçmişinde yaşadıkları şimdiki hayatındaki insanı ilgilendirmez.

Ben eşimden önce bir başkasıyla birlikte olsaydım bunu dürüstçe söylerdim, kaldiki aynı özveriyi eşimden de beklerim zira benim geçmişim onu ilgilendirmez onun geçmişi beni ilgilendirmez...

Yaşamayan bilemez kimse boş boş yargılamasın.. Herkes kendine baksın ne kadar el değmemiş..

Bence bu kadar para dikmeye gerek yok bi arkadaşım 200 tl ye 1 sene önce işini halletmisti internetten yapay kızlık zarı siparis etti fitil gibi bişey sanırım iki adet geliyor biri deneme diğeri ise kullanacağı zaman atacağı fitil yani iki tane fitil oluyor içinde ve ise yaradı evlendi eşi de hiç bişey anlamadı . Tecavüze uğramıştı oda bu şekilde mecburen olayı ört bas etmek zorunda kaldı bence sizde böyle bişey yapın o kadar para verene kadar
Nerden aldı arkadaşın bilgi verir misin

Merhaba güzel kardeşlerim,gizli gizli buraları takip ediyordum.ve benim gibi bir sürü kader arkaşım varmış,iyi diyemeyeceğim ama kötüde demek istemiyorum.çocukken tecavze uğradım ve aşiret diye bi rezillik var Doğuda kan davasına dönemsin diye annemle konuyu kapatmıştık ama büyüyünce herşey sahada zor oluyor.nişanlandım ve bunu anlatamadım malesefki önem vermez diye düşündüğüm nişanlım önem veriyor ve ben bu konuyu açamadım velhasıl açamam da artık neyle karışılacağım bilemiyorum konu büyüyende bilir .ben kızlık zarı dikimi yaptırmaya karar verdim ve bulunduğun ilde doktora gittim.5000 tl istedi fırsatçılar işte ama geçici önerdi ve merak etme garanti dedi,ama çok fazla dün gece sabaha kadar burda fikir edinmek için okumadığım yorum kalmadı. Önce Harun Özkan'ı aradım bana garip gelen kendi polikliniği olmayışı başka hastanede yapıyor olması tedirgin etti 3000 istedi Doc olması avantaj bilmiyorum git gel yaşadım.100 kişiden 2 si kan olmaya bilir dedi.sonra korkut arslanı araştırdım adam baya tecrübeli geldi videolar yorumlar iyi ama sonuç alanın yazdığına şait olmadım. Ama Korkut arslanda karar kıldım. Herkes bişey söylüyor herkes yorum yapıyor fırsatçılar var dikkat edin.yapay kızlık zarı diyen mi desem Turgay diye bi salağı öven bir ton Asistanı mı desem çok fazla şeyler var. Ama bilmiyorum birine güvenmekistedim.20 ekim 2017 tarihinde korkut beye karar verdim.ameliyattan 34 gün sonda da düğünüm var umarım hüsrana uğramam. Kontrole de çağırdı bakalım ne yapacağım . Üzgünüm ama bi yerden başlamam gerek çok kötüyüm. Detayları yazarım
Turgay bey işinde gayet iyi milleti kandırıp günaha girme yazık sana kime guveniyorsan ona yaptir burda açıklamana gerek yok her seyde bu kadar kararsiz ve fikirsizsin ama nedense turgay beyden eminsin arkadaşlar inanın bana ailem ve kendi üzerime yemin ederim turgay bey işinde çok iyi bende kararsizdim ama ona gittim farkli bir doktora gösterdim hayatimda gördüğüm en iyi dikim dedi yararlanmak isteyen arkadaşlar icin bu yorumu buraya yazıyorum

X