Kızlık zarı dikimi hiymenoplas yardım lütfen

Senin de alnın ak konu sahibesi.Yaşadığın şey senin suçun değil ki.
Nişanlınla isteyerek mi evleniyorsun ailenin seçimi mi?Keşke söyleseydin durumu.Seviyorsa yanında olur destek olurdu sana.

Bunu yapan kişinin yaptığını yıllar sonra ispat etmem için gerçek bir kanıt Yok denedim ama sen bozuktun bana yıkmayın diyip geçince ne yapabilirdim öldürüp ölümü tercih etmem dışında

S
Senin de alnın ak konu sahibesi.Yaşadığın şey senin suçun değil ki.
Nişanlınla isteyerek mi evleniyorsun ailenin seçimi mi?Keşke söyleseydin durumu.Seviyorsa yanında olur destek olurdu sana.
severek oldu ama konuyu açamadım bir yolunu bulamadım kahretsin ki dolaylı başkaları üstünden anlattığımda da bunu kabullenmeyece gi hissettim yane kabul ederdi ama kişiyi sorduğu vakit ne yapardım bilmiyorum öldürür yine ölüm gibi bişey

forumda genital estetik bölümünde konuyla ilgili başlıklar var ordan faydalanabilirsiniz.
burda bolca yargılanacaksınız.
ayrıca ne sebeple olursa olsun kızlık zarı diktirmeniz kimseyi ilgilendirmez, vicdanmış bilmemneymiş geçelim bunları, sanki kız adam öldürmüş gizlice gömmüş de onun vicdanını yapacak. kime ne yahu?
evleneceği adam da koklanmamış gonca güldür kesin

Tecavüze uğradın ve annen sustu öyle mi?
Allahım sen bizleri aklı başında anneler yap.

Bir de gerçekten tecavüze uğradınız mı? Kim yaptı? O Doğuda kimse görmeden nerede yaptı? Ailen hiç mi duymadı? Annen nasıl sustu?????

burada doğuda diye yazınca inandırıcı mi oluyor? Mis gibi reklam başka bir şey değil yani adama sorarlar sen o doktora nasıl ne bahaneyle gideceksin orada doğuda? Diye

Sizin gibi insanlar olduğu sürece h

Keşke gerçekten olmasaydı , bunalrı anlatmak istemiyorum yazdığım yorumdan da çıkaracağım hatırlamak anmak yaşamak dahi istemiyorum. Sadece komşu iliklşerşnize dikkat edin ve asla erkek kız fark etmez komşunuza falan bırakmayın

Şoyle bir vaka biliyorum.
Kız o ameliyatı olup evlenmiş. Ama Eşi anlamış nerden mi? Kan renkleri farkından. Ve hemen boşamış . Sebep kız olmaması değil, eşini kandırmaya çalışmasıymış..

Bence ne kadar zor olsada başından geceni nişanlına anlat.

Oeehh adam da oturmuş onu mu incelemiş, korkulur valla. Şüphesi vardır onun ya önceden.

Adama bak olay yeri inceleme memuru gibi çalışmış

Bunu yapan kişinin yaptığını yıllar sonra ispat etmem için gerçek bir kanıt Yok denedim ama sen bozuktun bana yıkmayın diyip geçince ne yapabilirdim öldürüp ölümü tercih etmem dışında
yıllar sonra değil hemen o gün şikayet edip gereğini yapmanız gerekirdi annenizde hata yapmış.

Elbette zamanla Aliman'ın yarası da kabuk bağlayacaktı. Dünya erkeksiz kalacak değildi ya, belki başka birini sevebilir, yeni umut kapıları açılabilirdi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…