Kızlık zarı dikimi hiymenoplas yardım lütfen

Ben konuyu düzenlenmeden önce görmedim :) öyleyse haklıyız, umarım hem haklı hem banli olmayız

Ben konuyu düzenlenmeden önce görmedim :) öyleyse haklıyız, umarım hem haklı hem banli olmayız

Ya bilmiyorum da ayan beyan belli olan şeylere duyar kasılmasından da aşırı sıkıldım. Cidden dertli olan bir insanla reklam yapan insanı ayırt edebiliyorum çok şükür yani, duyarlı davranılması gereken durumlarda "Hurraa saldırııın" yapıp doktor reklamı yapan insanlara duyar kasılıyor. Kendimi sakin biri olarak bilirdim, artık sakin kalamıyorum burada. :)

Ben de bu sebeple çok baş kaldırdım ama sorunun çözümü yok :) ya Kib leyip geçeceksin yada kiblenmeyi göze alıp yardiracaksin

Peki erkeklerde anlatıyor mu kaç kadınla yattığını? Gerçi anlatsa ne olacak erkektir yapar. Erkeğin elinin kiridir. Ama kadın yaparsa, "hata" "vicdan"

Bu ne şimdi? Neyin serzenişi?
Benim anlatmak istediğimi anlamayıp bu şekilde yorum yapmak doğru mu?

"Kadın yapamaz erkek yapabilir "demişmiyim ben kurduğum cümleler içinde böyle bir ibare var mı?

Kadın da erkekte dilediği gibi yaşar geçmişinde yaşadıkları şimdiki hayatındaki insanı ilgilendirmez.

Ben eşimden önce bir başkasıyla birlikte olsaydım bunu dürüstçe söylerdim, kaldiki aynı özveriyi eşimden de beklerim zira benim geçmişim onu ilgilendirmez onun geçmişi beni ilgilendirmez...

Yaşamayan bilemez kimse boş boş yargılamasın.. Herkes kendine baksın ne kadar el değmemiş..

Nerden aldı arkadaşın bilgi verir misin

Turgay bey işinde gayet iyi milleti kandırıp günaha girme yazık sana kime guveniyorsan ona yaptir burda açıklamana gerek yok her seyde bu kadar kararsiz ve fikirsizsin ama nedense turgay beyden eminsin arkadaşlar inanın bana ailem ve kendi üzerime yemin ederim turgay bey işinde çok iyi bende kararsizdim ama ona gittim farkli bir doktora gösterdim hayatimda gördüğüm en iyi dikim dedi yararlanmak isteyen arkadaşlar icin bu yorumu buraya yazıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…