Kızlık zarı dikilince kanamıyomu?

Ne vicdanı be kadınlara bu ağır saçma yükü yükleyen toplum erkekler vicdan dusunmuyirsa yalanı da hakeder Kusura bakmayın... kaç kadın zarar gördü bu saçma sapan şeyler yüzünden. . O zihniyetteki erkeğe yalan az gelir..
Sakin ol sampiyon ben evlenmeyi dusundugu adama o cok seviyorum dedigi adama olan vicdandan bahsettim karsisina alip onunla konusmalisi onu kandirmamali...

Sakin ol sampiyon ben evlenmeyi dusundugu adama o cok seviyorum dedigi adama olan vicdandan bahsettim karsisina alip onunla konusmalisi onu kandirmamali...
Bende ondan bahsettim... Bu zihniyetteki bir erkegi Kendine hayat arkadaşı yapmamalı. .. Bunun yüzünden kaç kadın zarar görüyor... kandirmasin dediği adam daha öncesinde kaç kişiyle ilişki yaşadığını neler yaptığını anlatmış mi acaba konu sahibine bunu da sorun once... Kadına kandırma diyorsunuzda adam ne kadar dürüst acaba.. O zihniyeteki bir erkek kandirilmayi hakediyor... Çünkü insanlara başka yol birakmiyorlar... O adamın neyine ayrıca öncesinde olmuş birsey onu ilgilendirmez.. ihanet etmemiş birsey yapmamış.. Herkesin hayatına öncesinde birileri girebilir bunu anlatmak zorunda değil. ..

Dini açıdan çok günah yani o bi kesin canım bide diktirdin neden tekrar bir ilişki yaşıyorsun ki

Ya sırf merakımdan soruyorum bu vajinaya o dokuya falan zarar vermiyor mu? Çok korkunç geliyor bana ya hani afrikada bazı gelişmemiş kabilelerde yapıyorlarmış benzerlerini :/

Yazık günah size bence, benim ve tanıdığım neredeyse bütün kadın arkadaşlarımın ilk ilişkisinde de kanama olmadı, olacak diye bir kural yok ki :/

E boku yedigin adamla evlensene öýleyse. O biliyor iste gördü bakire olduğunu
Canm Acaba adam der mi bu bana bekaretini verdi evleniyim diye adam çanta da keklik görüyorrdur canım cicim lafıyla kızla beraber olmak istiyicek güzel sözlerle evlilik vaidiyle işte pislik çok :rolleyes:

Ay ne meraklısınız insanları yargılamaya kızlar. Neymiş gidip seviştiğiyle evlensinmiş o zaman. Durduk yere insanın sinirini bozarsınız siz.

Konu sahibi, herkes ilk gece kanayacak diye bir şey yokmuş zaten. O yüzden bu olayları takıntı derecesinde önemsemeyen biriyle birlikte olmalısın.

Dürüst davranabileceğin bir insanla evlenirsen çok daha mutlu olursun. Ne yalan söylemene ne de böyle diktirme olaylarına girmene gerek kalır. Eğer dediğin gibi hayatını riske atan bir durum varsa iyi bir doktor araştır. Açıkçası ben bunun para tuzağı olduğunu düşünüyorum. Ama deneyen çok fazla insan var, sen de deneyebilirsin.

Arkadaslar yine yargilayanlar olacak ama benim ihtiyacim olan tecrube etmis birileri yorumlar beni altust etti diktirdim ilk gece kan gelmedi yazan cok olmus madem kanama olmuyo bu ameliyat nie var yoksa kanama oluyomu dikilince nolur bi yardimci olun igce kotu olmaya basladim

Canım benim sen birliktelik yaşadığında kan geldi mı?
Bazı kadınlarda gelmiyor o mesela.
Yani diktirdin de illa kan gelecek diye bekleme.
Ayrıca hala kaldı mı ilk gecede kan bekleyen erkek şaşkınım.
İşini gücünü bırakıp bakacak mı kan geldi mı diye?

Bende bilmiyorum elimde patlarsa ben mezara abim hapise :KK43: bi boku yedim kabul simdide bu bokun icinden cikmak icin cabalardayim ne deseniz saygi duyuyorum :KK43:
Canım bunu bakire olsan bile garantisi yok
Değişkenlik gösteriyor
Benim tam 1 ay boyunca her ilişkiden sonra kanamam oldu
Arkadaşımın ise hiç olmamış ve ikimizde bakireydik yani ikimizin eşi de bunu problem etmedi

Bence böyle şeyleri düşünmeyeceğim biriyle evlenmelisin
Eşim bana sevgiliyken de bakire misin diye hiç sormadı yani ne bileyim evleneceğim insani iyi secersen ve seni sevdiğine emin olursan seni her halinle kabul eder
Herkes hata yapabilir ki bence hata da değil bu bilerek isteyerek birlikte olmussan sorun yok

Bende ondan bahsettim... Bu zihniyetteki bir erkegi Kendine hayat arkadaşı yapmamalı. .. Bunun yüzünden kaç kadın zarar görüyor... kandirmasin dediği adam daha öncesinde kaç kişiyle ilişki yaşadığını neler yaptığını anlatmış mi acaba konu sahibine bunu da sorun once... Kadına kandırma diyorsunuzda adam ne kadar dürüst acaba.. O zihniyeteki bir erkek kandirilmayi hakediyor... Çünkü insanlara başka yol birakmiyorlar... O adamın neyine ayrıca öncesinde olmuş birsey onu ilgilendirmez.. ihanet etmemiş birsey yapmamış.. Herkesin hayatına öncesinde birileri girebilir bunu anlatmak zorunda değil. ..
iyide o zihniyet diyorsunuz ve üstüne o zihniyeti kandırıp evlenmekten bahsediyorsunuz. peki bu zihniyetteki bir adamla işiniz ne? hem bu zihniyeti kınayıp hemde bu zihniyetle evlenmekte neyin nesi?
ayrıca hiç kusura bakmayında zihniyeti öyle diye bu size onu kandırma hakkını vermez. özgür iradesidir. istediği gibi düşünür. onun bu özgür iradesini kırmak kul hakkıdır.
kaldıki biz bu kendi her haltı yiyip bakire de bakire diye tutturan ahlaksızlara onları kandırıp onlar gibi olup karşılık verirsek bu kınadığımız zihniyetten ne farkımız kalır?
ben konu sahibesinin diğer konusunada yazdım, elbette gidip ben bakire değilim diye saçma sapan bişey söylemeyecek, olurmu hiç öyle şey, kendini bu kadar küçük düşürmesinin ve Allah varken kula gidip günah çıkarmasının hiçbir mantığı yok. kendi özelini neden başkasına açsın, olurmu öyle şey. bunun yolu evlilik arifesine gelmiş bir insan birlikte olduğu kişinin karakterini düşüncesini az çok biliyordur, ve buna göre davranır. illaki biliyordur nişanlısının düşüncesini. illa saçma sapan itiraflarla hayatını karartmak değil bu.
kaldıki zar olayı zaten bir bekaret kalkanı değildir, zar insan fizyolojisinde mikroplara karşı koruyucu bir bariyerdir, işlevi budur.
zarı sağlam olup ne haltlar yiyenler var, Allah asıl bunlardan korusun.
burada olay bir insan kendi özgür iradesi ile geçmişte başka bir kişi ile herhangi bir birliktelik yaşamamış birisini isteyebilir, bu çok doğal, ve bu isteği yüzünden kandırılmayıda hak etmez. bu kul hakkıdır, kusura bakmayın.

Canım bunu bakire olsan bile garantisi yok
Değişkenlik gösteriyor
Benim tam 1 ay boyunca her ilişkiden sonra kanamam oldu
Arkadaşımın ise hiç olmamış ve ikimizde bakireydik yani ikimizin eşi de bunu problem etmedi

Bence böyle şeyleri düşünmeyeceğim biriyle evlenmelisin
Eşim bana sevgiliyken de bakire misin diye hiç sormadı yani ne bileyim evleneceğim insani iyi secersen ve seni sevdiğine emin olursan seni her halinle kabul eder
Herkes hata yapabilir ki bence hata da değil bu bilerek isteyerek birlikte olmussan sorun yok
Haklisin aslinda hic bisey anlatmaya gerek yok kan gelneyince sorarsa ne yapmaliyim peki

X