Kizlarrrrr sohbet muhabbet tanismak için yeni topigimize katılın :)

Selammlar bende geldim burlara nasılsınız keyifler nasıl :KK17:

adı restorex yeni bir şampuan ama beğendim ben çabuk uzatıyo hemde paraben içermiyo :KK34::KK31:

Ne kadar bu şampuanın fiyatı ben şu aralar uzatma derdindeyim yine :KK52:

bugün ağlayasım geldi mesela avuç avuç saç döküldü gene bıktı artık :KK14::KK14::KK14:

Bildiğim kadarıyla insanlarında senede bir yogun dökulme dönemı oluyor benımde oluyor bazen öyle. Ben haftada bir bemix ampul+badem yagı+su uyguluyorum 2 gun vıtamın kokuyorum sadece :KK52: Bazısı buna bişey otuda eklıyorlardı adını unuttum şimdi ben kaynatmaya usendıgımden yapmıyorum

Arada sirada dökülüyo sürekli topuz halinde oldugu icin. Ve hemen uzayiveriyor. Önceden her ay kesiyodum. Artik pes ettim. Ama tas gibi mübarekler iyiler :)

Son düzenleme:

Bildiğim kadarıyla insanlarında senede bir yogun dökulme dönemı oluyor benımde oluyor bazen öyle. Ben haftada bir bemix ampul+badem yagı+su uyguluyorum 2 gun vıtamın kokuyorum sadece :KK52: Bazısı buna bişey otuda eklıyorlardı adını unuttum şimdi ben kaynatmaya usendıgımden yapmıyorum

valla hatırlamıyorum kii normal fiyatı öyle çok gelse bende almazdım :)

Arada sirada dökülüyo sürekli topuz halinde oldugu icin. Ve hemen uzayiveriyor. Önceden her ay kesiyodum. Artik pes ettim. Ama tas gibi mübarekler iyiler :)

boşver kız sen bunları,bize hava atıyorlar bize, saçlarım şöyle uzun böyle uzun diye hıhhh!!! :KK57: ( allaaaaaam benim saçlarım nezaman uzayacak)

valla ya bu ne ?? bizimkide can bizimkide saç :KK43:

hoşgeldin canım :KK34:

denemek lazım ben bi araştırim şunu hele:KK1:

oldu canım oldu :KK1::KK1::KK1:

kuzum tahlilerde bişi yoksa üzülme derim ben mevsim değişikliğinde doğal bi durum.bende troid var mesela o dönem çok dökülmüştü.kullandığın şampuanı 6 ayda bi değiştir sık değişiklik ii deil:KK20:

söle çabuuk saçların ne durumda :KK1:

limonatam haklı stres çok etkili gerçi herşey ondan oluoya nesse :KK50:

yıllar oldu böyleyim hangi mevsim:KK5::KK5::KK5:

Bir deneneyim tatlım:KK19:bir ay kullandım omuzumda
Olan saçlarım bir cm uzamış çok şaşırdım birde defne sabunu
Çok uzatır

bak sana en geçerli olanı söyleyim cnm.ben onuda yaptım.eğer saçında dökülmeden ötürü bariz açıklık varsa oray sarmısak sür.ortadan kes.ama öyle yalandan sürmüceksin.ora kızarana dek acıaya dek süreceksin.müthiş bişi.benim lisedeyken saçım saç kıran olmuştu.amcam berber o sölemişti.çok ilaç kullanmıştım fayda etmemişti.sarmısak sayesinde çok çabuk çıktılar...:KK34:

onu bana doktor hazırladı ama bana hiç iyi gelmedi aktı saçlarım resmen duşta:KK14::KK14::KK14::KK14:

X