Kizlarrrrr sohbet muhabbet tanismak için yeni topigimize katılın :)

napim çiçem geçen maşa yaparken saçlarımın bazı kısımlarında güççük yanıklar vardı onları aldım makasla
nere gitti kuzum kocişin ?

iş için yurt dışına gidiyor yavrum ara ara,yine o aralardan bugün
bende geçen gün kuaförse saçlarımın ucunu aldırayım dedim,gerizekalı öyle bir kesmiş ki ben kessem bu kadar kötü oamazdı acilen saç uzatma yöntemlerine bakıyorum şimdi

hadi allah kavuştursun şekerim
yaw hiç sorma o kuaförleri.azıcık al diosun hem çok kesior hemde saçma sapan bi model verior.bende kendim alıverdim azıcık ucundan
bende uzatmak için uğraşıorm.şu sinemaki kürünü deneyim dedim ama yıpratıyormuş saçı pek güvenemedim.bende badem yağı hindistan cevizi yağı ve sızma zeytinyağı sürüyorum haftada bir uzamasada besler.gerçi ayda 1 cm uzayan bi saçım var ama bana yetmior
hee bide şampuanımda çamterebentin var

aynen öyle canım benim.aslında ne sen sor nede ben sölim çok uzun bi hikaye bu.yorucu üzücü kırık dökük anlıycaann
bu işlere kalkışırken çoooook düşünmek gerek canım çokkk

deme beee
şaka bi yana allah yardımcın olsun canın sıkıldığında bi mj kadar yakınım dertleşiriz bende çok dertliyim avuturuz birbirimizi
eee ne ediyosun

çamterebentini denemedim ama deneyeceğim,yılan yağı kullanıyorum fena değil saçı besliyor..geçenlerde forumda biri revox şampuandan bahsetmişti,onu nette bi araştırdım bilemedim alsammı,bide hc diye bi ürün var o da fena değil onuda yapabilirim...kafama sürmediğim kalmadı şimdiye rapunzel olmam lazımdı kuzum

deme beee
şaka bi yana allah yardımcın olsun canın sıkıldığında bi mj kadar yakınım dertleşiriz bende çok dertliyim avuturuz birbirimizi
eee ne ediyosun

amin canım benim teşekkür ederim.elbetteki dertleşiriz.aynı şekilde ne zaman dilersen bi mesajın yeter kuzucum

ahaha bence de.denede bize de yaz şekerim bi koşu gider alırız
ya çamterebentin hem dökülmeyi azalttı hemde saç tellerim kalınlaştı.çok inceydi böyle daha iyi oldu.eskiden kafamda toka durmuodu öyle inceydi

amaniiinn ozaman ben kullanmayayım..saçlarım gür onuda kullansam saçlarımla kocamı iyice boğarım valla..yazık adama da uyurken ne çekti saçlarımdan...

amaniiinn ozaman ben kullanmayayım..saçlarım gür onuda kullansam saçlarımla kocamı iyice boğarım valla..yazık adama da uyurken ne çekti saçlarımdan...

ayyy ne güzel bacım ya bayılıorum gür saçlara harika görünüyorlar
doğuştnmı kıs yoksa senmi bişiler yaptın

ayyy ne güzel bacım ya bayılıorum gür saçlara harika görünüyorlar
doğuştnmı kıs yoksa senmi bişiler yaptın

yok bebeem doğuştan..gür ve kıvırcık gerisini sen düşün,düşmanımı saçlarımla püskürtüyorum millet saçını örer ne güzel durur,ben örünce örgü halat gibi duruyor ah bide hızlı uzasalar

saç uzatma etkili şampuanlar var onlarda işe yarıyorr ben kullanmıştım :)

anamm düz olaymış iyiymiş canım yaw.dalgalıyı zabdetmekte zor
saç uzatma etkili şampuanlar var onlarda işe yarıyorr ben kullanmıştım :)
limonatam hangisiymiş o de hele kulağıma ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…